mirarbi

Hotel Lagomandra **** Lagomandra beach

403 poruke u ovoj temi

Pozdrav svima

planiramo ove godine u Lagomandra beach sa detetom od dve godine. Imamo nedoumice oko odabira sobe. Voleli bismo sobu koja NIJE u prizemlju i ima bar "nekakav" pogled. Valjda postoji "garden view" (sta god to bilo), "pool view" i "sea view".

Postoje najjeftinije, Superior Double za koje kazu da sve imaju "garden view" i da nisu na spratu. Da li je to istina? Da li se isplati uzimati sledeci stepen sobe, Deluxe Double.

Negde smo videli i slike izvesnih soba koje izgledaju vrlo lose, kao neki  "podrum" sa malim prozorom blizu plafona. Sta to moze biti?

Kontam da se sa nasim agencijama mozemo samo nadati da cemo dobiti nesto "najgore", ali ne znam da li je to istina

Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nakon detaljnog istraživanja ,uplaćen ovaj hotel.

 

Jedan savet .

Nemoj da vas mrzi da pozovete desetak agencija ,ne bi verovali kolika je razlika u ceni . Isti hotel,isti termin ,ista soba ,a razlika do 300 evra !!!!!!

Ja sam umirao od smeha .

Ne znam da li je dozvoljeno da se kaže u kojoj je agenciji najpovoljnije ?

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

napisite naravno ...

ja sam najbolju cenu uvek dobio od menadzera hotela i to bar 100e nize nego najniza agencija ...

pretprosle godine mezoneta za 3 odrasle i 2 dece 110e/dan PP pocetkom jula ...

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Big blue agencija najjeftinija za ovaj hotel.

Malo skuplji Mytos travel.

 

Zeko, kad kažeš "menadžer hotela" ,pojasni molim te , šta ,ti pišeš menadžeru mejl , pa ti on odgovori ?

Hotel ima svoju online rezervaciju i sa svim popustima ,opet su ove dve agencije jeftinije.

 

 I da ,te cene su daleka prošlost ,hotel je u medjuvremenu poskupeo 30% .

 

Izmenjeno (Igor-1)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mi smo dobili ponudu za Lagomandru B. u spic sezoni 7 noci za 1300 evra. dve odrasle osobe i naravno dva mala deteta. jer to puno? pp. i pise family room?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam danas na sajtu hotela za dvoje odraslih i dvoje dece, za 12 noci pocetkom septembra dobio cenu 1850e. Meni je to mnogo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 12.2.2016. at 21:24, Igor-1 je rekao/la:

Big blue agencija najjeftinija za ovaj hotel.

Malo skuplji Mytos travel.

 

Zeko, kad kažeš "menadžer hotela" ,pojasni molim te , šta ,ti pišeš menadžeru mejl , pa ti on odgovori ?

Hotel ima svoju online rezervaciju i sa svim popustima ,opet su ove dve agencije jeftinije.

 

 I da ,te cene su daleka prošlost ,hotel je u medjuvremenu poskupeo 30% .

 

I tako odosmo mi do Big blue-a danas prepodne samo da bismo utvrdili da su medju NAJSKUPLJIM (ako ne i najskuplji).

Dok sam hotel trenutno ima hotelski popust od 15% i sve agencije nude na to jos agencijiski popust 5% - 7%, u Big blue je UKUPAN popust 10%, dakle manji nego sto i sam hotel daje ... sramota.

Mi smo pronasli da ubedljivo najbolju ponudu ima Oktopod, a za uplatu u celosti jos bolju ima Astra.

Sto se tice kontaktiranja samog hotela na info@lagomandra.gr, pisali smo i samo su nas odj... i rekli da idemo na sajt da bukiramo, tako da ne znam kako ide ta varijanta "preko menadzera".

 

I da, cene na sajtovima agencija u najvecem broju slucajeva nemaju veze sa cifrom koja se dobije na licu mesta u agenciji. Nama se to desilo evo u zadnjih nedelju dana u recimo 4 od 5 agencija

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

2014.te smo uplatili na njihov račun i 2015.te takodje. Sećam se da nam se menadzer javio sa sajma turizma i beogradu da potvrdi avansnu uplatu od 30%. Ove godine su nas uputili na onlajn rezervaciju. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 2 sata, madafakaniga je rekao/la:

I tako odosmo mi do Big blue-a danas prepodne samo da bismo utvrdili da su medju NAJSKUPLJIM (ako ne i najskuplji).

Dok sam hotel trenutno ima hotelski popust od 15% i sve agencije nude na to jos agencijiski popust 5% - 7%, u Big blue je UKUPAN popust 10%, dakle manji nego sto i sam hotel daje ... sramota.

Mi smo pronasli da ubedljivo najbolju ponudu ima Oktopod, a za uplatu u celosti jos bolju ima Astra.

Sto se tice kontaktiranja samog hotela na info@lagomandra.gr, pisali smo i samo su nas odj... i rekli da idemo na sajt da bukiramo, tako da ne znam kako ide ta varijanta "preko menadzera".

Ja nikad ne gledam te procente ,jer to nema veze sa životom . Agencija stavi veliku osnovnu cenu ,pa onda kao popust 50 % .

Termin 19 jul ,10 noći , beach hotel , junior suite ,3 odraasle osobe i jedno dete , preko hotela 2 000 e , big blue 1950 , mytos 1980 e , sabra 2220 e ...

Izmenjeno (Igor-1)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Naravno, procenti nisu merodavni, ali zato brojevi jesu (svi dobijeni u agenciji licno)

Termin od 25.08. - 14 nocenja:

Deluxe double soba (dve odrasle osobe i dete od 2 godine)

Big blue - 2184 e (early booking direktno na sajtu hotela je JEDAN EVRO MANJE!!!)

Oktopod - 1850 e

Astra - 1806 e (za kes u celosti)

Sabra - 1960 e

pa procenite sami

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ala ovi deru sa cenama :shokiran:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma jeftino...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 2/12/2016 at 21:24, Igor-1 je rekao/la:

Zeko, kad kažeš "menadžer hotela" ,pojasni molim te , šta ,ti pišeš menadžeru mejl , pa ti on odgovori ?

 

Makis Bloufas je bio menazder, upoznali se u hotelu kad smo bili na plazi i gledali hotel za sledece letovanje i sa njim sam se dopisivao ...

covek mi je uvek dao najbolje cene, ja mu kazem agencija mi daje za npr 1300e, on mi da za 1100e, naravno u januaru full uplata ...

nisam skoro ni razmatrao lagomandru tako da ne znam da li je on i dalje menadzer i da li se menjala politika hotela ...

 

Izmenjeno (ZekaZmaj)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To Zeko...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E bas taj Makis je nas uputio na njihov sajt na online booking, tako da to izgleda ne sljaka vise :-(

Evo i citiranog odgovora na moj upit za rezervaciju:

 

"Thanks for your interest for our hotel. Please visit our web site and make the reservation in our online reservation booking system.
 
Regards
Makis Bloufas
Manager
 
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26984
    Ukupno tema
    905137
    Ukupno poruka