alexm

Potos - izbor smeštaja

2237 poruka u ovoj temi

Da li je neko bio u vilama Maria i Joanna u Potosu? Vec sam uplatila, jednu nedelju u jednoj a drugu u drugoj vili, ali me zanima poblizi opis, posto nisam sigurna da li su mi u agenciji dali prave informacije.

Izmenjeno (mirarbi)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja sam bila.... :P

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moji prijatelji su bili prosle godine u Joanni i bili su vrlo zadovoljni smestajem, mada se njima Potos nije bas dopao. Ako te bas nesto konkretno zanima, mogu da pitam...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na informaciji. O Potosu sam vec cula, uglavnom dobro, tako sam se i odlucila da idem tamo, ali me interesuje i negativno misljenje, zasto se tvojim prijateljima nije dopalo? Ako mozes da saznas nesto vise o Joanni (koliko je daleko od plaze itd).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma ona je tu blizu plaze i inace u Potosu je sve blizu.Kazu da su jako lepi apartmani, namestaj i sl . Relativno je sve novo. A nije im se dopao Potos jer je mnogo mali, ima jedna glavna ulica i to je to. Kazu da im je bilo dosadno tamo, pa su iznajmili auto na svih 10 dana. A ni plaza im se nije bas dopala, ali to je ionako sve relativno...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A u kom mesecu su bili? Da li znas koliko su placali rent a car? Na nekom forumu sam procitala da su ljudi placali 15evra dnevno, ali mi to zvuci nesto malo. Znam da plaza u Potosu nije nista spec, ali je od svih gradskih plaza u Potosu najbolja. U svakom slucaju hvala na informacijama.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sredinom avgusta, a za rent-a-car da te ne lazem, mislim za 10 dana oko 200E.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna nesto o ovoj vili,ili je mozda bio u njoj..

Bila bih bas srecna kad bi se takav neko javio.Pozdrav.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna nesto o ovoj vili,ili je mozda bio u njoj..

Bila bih bas srecna kad bi se takav neko javio.Pozdrav.

Bas niko da se javi :(

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo ovako, da ne budes ignorisana..... ;)

Idi na Krstaricu, pa forum Turizam i putovanja, pa forum Tasos u reci i slici, i procitaj sta sve pise....

Nema sanse da ne nadjes nesto sto te interesuje....

Pozdrav od Tasosofila :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E pa ljudi pomagajte...

Da li je neko letovao u ovoj vili? Kakvi su utisci. Naidjoh na nesto po stranim forumima gde su odusevljeni gazdaricom, mnogo je fina i ljubazna. A ja mislim, ok gazdarica, kakv je smestaj!?!?!?

Videli smo snimak u jednoj od nasih turistickih agencija i koliko smo videli malo je van grada sto nam se svidja, mada nemamo predstavu koliko daleko i moze li se pesice do centra.

Koliko ima od Potosa do Pefkarija? Moze li se pesice? A do Limenarije?

Ima li smisla ici do Kavale jer me svi ubedjuju da to ostavim za sledeci put kada budemo isli na Tasos.

Pozdrav svima i unapred hvala ^_^

Izmenjeno (vanjica)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:( pa nemoguce da niko nikada nije isao u ovu vilu!?!?!?

Help!

Javite se!

:unsure:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bas niko? :(

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima. Planiram da sa porodicom provedem 10 dana u vili "Vaso" u Potosu. Prvi put idemo u ovo mesto. Molim, ko ima neke informacije o ovoj vili i Potosu uopste, neka se javi.

Hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molio bih nekoga ako je bio u ovoj vili da nam kaze svoje iskustvo.I uopste ako je neko bio u Potosu,kakve su cene u prodavnicama,pijaci.To je verovatno ono sto mnoge zanima,one koji ce ovog leta sami kupovati i spremati hranu...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka