Draganica

Skijanje u Bugarskoj 2009

99 poruka u ovoj temi

Krećemo 14.03. - hotel Bansko Spa

Nadam se da će nam biti sunčano.Sudeći po slikama iz prethodnih godina,trebalo bi,vreme je u tom periodu extra.

Pa Anchilii, kako je bilo?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bilo je extra i to baš,baš!

Iskreno, krenula sam sa izvesnom dozom sumnje, mislim, ipak je to Bugarska ali sam baš,baš prijatno iznenađena.

Nisam ni na šta imala zamerke,a inače ih, priznajem, redovno nalazim, :unsure: čak šta više, zaista sam oduševljena šta su ljudi napravili. :D

Vreme nam je bilo ekstra, same staze, smeštaj, cene, grad, sve ali baš sve super!

Ljudi koji su tamo stvarno dobro rade svoj posao, nema šta!

Bar je moje iskustvo takvo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mene čudi da nema i više.

U petak ujutru kad smo krenuli do gondole sneg je počeo da provejava.Pošto smo planirali da to popodne pred sutrašnji povratak kući iskoristimo za šetnju po gradu i kupovinu,krenuli smo sa staze oko 13h,sneg je samo fino paduckao :)

Do planirane šetnje nije ni došlo jer je u roku od 3-4 sata sneg tako napadao i nastavljao da pada tj. sipa sve jače i jače da nisamo mogli da mrdnemo iz hotela, pa smo čak razmišljali da ostanemo još neku noć.

Ujutru je prizor bio sledeći:

Na ogradu od terase napadao sneg,propneš se na prste da nešto vidiš i vidiš kola i mini buseve koji su bukvalno zatrpani snegom.Stvarno show!

Taj dan gondola,naravno,nije radila,a mi zamalo da produžimo zimovanje. :D

Ali u svakom slučaju će im ova količina snega sigurno produžiti sezonu.

Ja se ne sećam kad sam videla da sneg tako jako i brzo pada.Zanimljivo iskustvo :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bilo je extra i to baš,baš!

Hey, anchilli, šta sam ti rekla - da će ti se Bansko svideti i da nemaš šta da brineš. Tamo je skijanje bilo super i pretprošle godine, kad nigde nije bilo snega, a sezona im je trajala do 1. aprila.

Taj dan gondola,naravno,nije radila,a mi zamalo da produžimo zimovanje. biggrin.jpg

Zbog vejavice u trajanju od 48 sati smo mi produžili zimovanje i vratili se kući tek u ponedeljak, a klinci su bili oduševljeni količinom snega. Uspeli smo i Sneška da napravimo ispred hotela, a ja se za poslednjih 5 godina ne sećam da smo u samom mestu imali uopšte priliku za to.

Sve u svemu skijanje je bilo super, staze extra, spuštanje do Banskog svakog dana u 16:30 obavezno i uživancija biggrin.jpg

Izmenjeno (DraganV)
skracen citat
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Stvarno sam prijatno iznenađena, bila si u pravu 100%.

Stvarno mi je sve super,staze,grad,kategorizacija hotela,usluga,sve ali baš sve!

Sviđa mi se što je Bansko jako dobar ski centar ali i što je sam grad stvarno super,ima neku tradiciju i toplinu,lep je i ima neku prijatnu atmosferu gde god da se nađeš.To u nekim zapadnim zemljama,ma koliko su razvijene, ne može baš uvek da se oseti.

Sad mi je žao što nismo ostali da vidimo kako sve izgleda prekriveno onolikom količinom snega.

U subotu kad smo krenuli nazad,čekali smo u koloni 2 sata,a ko zna koliko bi još da nismo smuvali pandure da pratimo čistač snega koji je morao da prođe pre nego što saobraćaj ponovo počne da funkcioniše.

Veselo,veselo!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

JA KADA KAZEM DA JE SVE SUPER VOLODJA KAZE DA NE VERUJE......MISLIM STA RECI ...DRAGO MI JE DA JE TAKO Anchilli ...JA IDEM U PETAK OPET NA 7 DANA SA DRUGARIMA KOLIMA....4m SNEGA BRATE MILI...POZZZZZZ

Izmenjeno (DraganV)
nema potrebe za citiranjem ako se odgovara na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:) Blago tebi!

Želim ti lep provod i puuuno skijanja, POZZ

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

JA KADA KAZEM DA JE SVE SUPER VOLODJA KAZE DA NE VERUJE......MISLIM STA RECI ...DRAGO MI JE DA JE TAKO Anchilli ...JA IDEM U PETAK OPET NA 7 DANA SA DRUGARIMA KOLIMA....4m SNEGA BRATE MILI...POZZZZZZ

Ne secam se da sam to rekao, ali dobro...

Ono sto sam ja ovde napisao i upozorio na to je - nevidjena guzva na gondoli!!! Uopste se ne radi o tome da li ja nekom verujem ili ne, vec sam izneo jednu cinjenicu.

Ljudi koji idu godinama u Bansko takodje mi kazu da to tamo moze biti veliki problem, a mestani obecavaju vec drugu sezonu da ce "za sledecu biti jos jedna gondola napravljena"???

Iskustva onih koji su imali iskustvo kao mi prvi dan govore da se moze cekati u redu i preko sat vremena, cak i dva!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905064
    Ukupno poruka