KatarinaS

Tunis Oktobar-Novembar

26 poruka u ovoj temi

Znam da se dosta pisalo o vremenu u Tunis, ali ja stavrno neznam mogu li se kupati u more krajem Oktobra, kakvo je vreme tada sunce, vetar, kisa...? Hocu da idem u Port - Mouradi Palace od 22 Oktobra i plasim se zbog vremena, necu da provedem 8 dana u hotelsku sobu.

Hvala

Ja sam bila u tom periodu, kupala se, suncala, predivne plaze i more, bez trave, meduza, vetra... Idi, pa kako ti se zalomi, pozz!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam bila u tom periodu, kupala se, suncala, predivne plaze i more, bez trave, meduza, vetra... Idi, pa kako ti se zalomi, pozz!

Zanima me da li se neko ovih dana vratio iz Tunisa i kakvo je bilo vreme?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam bila u novembru (2 nedelje u Y Hamametu).

Vreme je bilosuper, ali voda nije za kupanje.

Uglavnom su bili penzioneri iz raznih krajeva sveta - dobrodrzeci, ali i oni teze pokretni.

Za provod nema nesto, ali je za onaj totalni relax odlicno.

A i cene su tada privlacne.

Pozdrav :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bila sam u novembru 2010 u Yasmine Hammametu i bilo je oko 26 stepeni . Mogli smo da se suncamo ali nismo mogli da se kupamo u otvorenim bazenima ili moru.

Novembar tamo je vise za pravi odmor i setnju (ko voli) .

Cene su tad dosta nize.

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Tunisu je klima jao i u juznoj Evropi, moze da se kupa do sredine oktobra, ako imate srece sa vremenom, a moze da bude ruzno vec polovinom septembra. U svakom slucaju, nije uobicajeno da u novembru bude 26°C.

Prosecna temperatura u oktobru je 20, a u novembru 15°C.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam sta je uobicajeno , to je bila najvisa temperatura u novembru 2010. Definitivno nije bilo 15 stepeni cak ni uvece!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Secam se da je i Beogradu bilo 18° 30. decembra, ali nikome ne bih rekla da u to doba dodje u Beograd i ponese prolecnu garderobu.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ako o odeci pricamo - preko dana mogu kratki rukavi ili bretelice , a uvece nesto dugih rukava, jer je hladnije .

sunca%20se.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

prilicno je promenljivo i kisno

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Hamametu letovao ove godine od 07.10.-17.10.Svaki dan izuzev jednog je bio suncan sa temp.vazduha od 28c i mora od 25c Noci prijatne za bermude i maicu.Klimu nismo palili,a ni cebice za pokrivanje koristili.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ova godina je izgleda bila posebna po vremenskim prilikama i neprilikama! Imali ste klimu kao na Sejšelima!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26984
    Ukupno tema
    905137
    Ukupno poruka