007

Royal City Hotel Hurgada

28 poruka u ovoj temi

Sto se ljutite ja sam novi na ovom forumu ,drug mi je dao adesu pre neki dan i mnogo mi se svidja forum svaka cast svima

Ne ljutimo se! Odakle ti to? :)

I meni je ovaj forum pruzio puno korisnih informacija. :srce::)

Znam kako je to kad zelis da ides, skupis pare, i onda da ne ides na slepo, google, pa linkovi.... :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto se ljutite ja sam novi na ovom forumu ,drug mi je dao adesu pre neki dan i mnogo mi se svidja forum svaka cast svima

Ma ajde, nemoj se nervirati, niko se ovde stvarno neljuti na tebe. Ali malo citanja i postovanja prema ljudima koji su sve vec ovo napisali nije na odmet. Ti si samo jednostavno, igrom slucaja, osoba na koju se negativna reakcija spustila. Ali nista ovo nije licno upereno protiv tebe. Nego se radi o tome da se u nekih zadnje dve nedelje pojavilo jako puno novih tema i pitanja o stvarima koje su vec ispricane i napisane. Pa sam se ja, kao i dosta drugih ljudi, zapitala: Pa kome ja sve ovo pisem, ovo ocigledno niko necita.

Slobodni ti postavljaj pitanja sta god da te zanima, ali molim te prvo proveri da li je to vec napisano, pa ako vec neuspes da nadjes informaciju onda pitaj, ali nema potrebe za sve otvarati nove teme, sigurno vec postoji tema na kojoj mozes postaviti pitanje i dobiti odgovor.

Ali nemoj slucajno da te ovo sad odvrati od ovog foruma. Jer ovaj forum je izuzetno dobar i na njemu mozes dobiti jako puno korisnih informacija o svakoj destinaciji.

Zelim ti lep provod u Egiptu. I volela bih da i ti i svi drugi napiseti svoja iskustva o zemljama koje ste posetili. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nasa Mika, nas voice of the sanity..

Dobro je kada te neko podseti da je mnogo lepse biti zadovoljan i dobar covek nego isrustrirani cinik ( mislim iskljucivo na sebe, da ne bude zabune)

:srce: za Miku

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li mi neko može dati informacije o ovom hotelu? Mi smo uplatili rezervaciju i nadam se da nije loše. Nama je bitno da hotel nije 20 km od grada, a što se tiče luksuza, to nam je na poslednjem mestu. Ide li neko 01.10. preko Argus-a?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

cekaj djejmsa da se vrati..nadam se da ce opisati hotel..do sada je poslao jedan post iz hurgade i kaze da mu je strava, verovatno generalno, ali ne moze onda ni hotel biti bas ocaj zivi..moja pretpostavka..

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

cekaj djejmsa da se vrati..nadam se da ce opisati hotel..do sada je poslao jedan post iz hurgade i kaze da mu je strava, verovatno generalno, ali ne moze onda ni hotel biti bas ocaj zivi..moja pretpostavka..

Hvala na sajtovima i predlozima..... Sada ću da ih proverim!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hotel nije los ,posle dva dana navicices se na njega,vrlo su ljubazni,blizu je centra i to mi je bilo vazno

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li mi neko može dati informacije o ovom hotelu? Mi smo uplatili rezervaciju i nadam se da nije loše. Nama je bitno da hotel nije 20 km od grada, a što se tiče luksuza, to nam je na poslednjem mestu. Ide li neko 01.10. preko Argus-a?

Pa kakav je hotel, svuda nalazim ocene Royal Palace, nigde Royal City hotela. Na tripadvisoru su bas ocrnili mesto. Kakvi su vasi utisci, kakva je plaza, kakva hrana, sme li se tamo sa detetom?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kolika je cena ovog hotela?

Iskreno nesto mi se ne dopada...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ni meni, za 20e vise ima par hotela, svaki izgleda mnogo bolje.

A i ronilac kaze da je to najgora rupa u kojoj je bio, tako da cu ga ja zaobici, iako trazim sto jeftiniji smestaj.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako se ikada odlucite da idete u Hurgadu nikako nemojte odabrati hotrel Royal City, nikada nisam videla tako prljav i strokav hotel, uzasno smrdi , na posteljini je vec neko spavao, klima je bucna ako se nekako snadjes da uopste radi, nema peskire, dobije se pola rolne toalet papira. jednu noc smo tu prespavali obuceni..hrana je uzasna..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko para toliko i muzike... :tuzni:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905064
    Ukupno poruka