ralekrusevac

Albora hotel

40 poruka u ovoj temi

da li neko zna kakav je hotel albora u kusadasiju?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Spolja gledano rekla bih da nije los.Ima 3 zvezdice,nalazi se na plazi.Mnogi nasi turisti odsedaju unjemu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hotel Albora se nalazi izmedju Ladies Beach plaze i ostrva ptica. Videla sam ga samo spolja. Mislim da nije neka ekstra hrana ali tako je skoro svuda u hotelima te kategorije. Ispred prolazi dolmus koji vozi do Ladies beach plaze i do centra. Mozes i peske na Ladies ali ako je bas toplo onda bolje dolmusem. :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lepo izgleda spolja,ali ljudi u busu su se žalili na hranu i na čistoću soba! Jedan dečko je rekao da su ga stari sendviči iz prethodne smene sačekali u sobi,kada su ulazili u "očišćenu"!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Danas sam stigao iz Kusadasija, devojka i ja smo boravili u hotelu Albora.Smestaj u hotelu je dobar u sustini ali hrana za dorucak ti je jednolicna.Paradajz,krastavci,masline,jaja,sir,maslac i dzem ce te cekati svako jutro u restoranu u 8:30h.Soba nam je bila cista i sve je funkcionisalo,postaljinu menjaju svaki treci dan.Pitaj ako te jos nesto interesuje?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Devojka i ja putujemo sledeće nedelje tamo, pa nas zanima kakva je večera i koliko naplaćuju sef? Da li dodatno naplaćuju klimu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vecera ti se sastoji od testa na sve moguce nacine kao i salate koju sipas po principu svedskog stola a meso i pomfrit ili krompir u bilo kom drugom smislu ti sami sipaju odredjenu meru.Sef se naplacuje 1e po danu ali mislim da vam nije potreban,posto niko nije koristio sef dok smo mi boravili tamo,telefone,digitalni aparat,kljuc od sobe itd smo uvek nosili sa nama.Klima se ne naplacuje dodatno vec je uracunata u cenu aranzmana koji ste uplatili.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vratila sam se iz Turske-Kusadasi 06.07.2008. i odlicno se provela,odmorila,napunila baterije.. Smestaj je bio u "hotelu" Albora koji se nalazi izmedju centra i plaze 15tak min. Lokacija odlicna,ali usluga nikakva! Zbog visokog racuna za struju koji su napravili u toku zimskog perioda,stedeli su struju,pa ste u restoran morali da silazite stepenicama po mraku,vecerate u polu-mraku,od nocnog kupanja u bazenu nema nista jer ne pale reflektore a radno vreme je do 24h??!! :ljutko: Dorucak-svedski sto je 10 dana bio isti,a sadrzao je:paradajz,krastavce,maslinke,kuvana jaja,caj,kafa i po nekada sir. Za hleb smo morali da se otimamo :bez-zuba: Napomenucu da vlasnici hotela zive u njemu-BUKVALNO i porodicne rasprave praktikuju u kuhinji i restoranu tako da vas svakodnevno uznemiravaju svojom vikom :smorilo: Pravilnik hotela sadrzi zabranu unosa hrane i pica,ali su gostima oduzimali i kuvala za kafu i vracali pred polazak uz naplatu?! O sredjivanju sobe i menjanju posteljine ne treba ni govoriti...Ukoliko sami ne trazite,niko nece ni doci da je sredi,a toalet papir trazite na recepciji :ljutko: Nisam napomenula da se dogodilo da su danas spremljenu hranu servirali i narednog dana,zog cega sam imala stomacne tegobe!!! Predstavnici velike agencije preko koje sam i otputovala su ocigledno i sami na letovanju,obzirom da nisu ni od kakve koristi i kada im se obratite. Totalno sam nezadovoljna predstavnicima jer ne daju tacne informacije,vec cine sve da uzmu novac- npr.pitate ih da li su cene pica i hrane u Akva-parku iste kao u gradu i oni kazu da jesu,a ispostavi se da su i duplo skuplje! Sreca je sto nismo isli na izlete koje je agencija organizovala,inace bi to jos vise upropastilo odmor,a bilo bi i skuplje. Ostaje jos samo da vam kazem da su nam za povratak poslali apsolutno nov autobus koji perfektno izgleda,ali ga nisu testirali na kracim destinacijama,pa smo se posmrzavali jer klima nije mogla da se iskljuci i temperatura je u toku noci u autobusu dostizala i 18C!!!! Pa ko jos testira autobus na putu od 1400 km?????!!!!! :besan: Kao dokaz za sve ovo postoje slike i video klipovi koje ovde necu staviti,ali ako nekoga zanima,nema problema! Zakljucak je: nemojte se oslanjati na to da cete dobiti extra uslugu ako aranzman uplatite preko neke velike agencije! Trebali bi oni razmisliti o licenci koju jos uvek imaju;jer ako ovako nastave Yuta nece dozvoliti dalje poslovanje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Danas sam stigao iz Kusadasija, devojka i ja smo boravili u hotelu Albora.Smestaj u hotelu je dobar u sustini ali hrana za dorucak ti je jednolicna.Paradajz,krastavci,masline,jaja,sir,maslac i dzem ce te cekati svako jutro u restoranu u 8:30h.Soba nam je bila cista i sve je funkcionisalo,postaljinu menjaju svaki treci dan.Pitaj ako te jos nesto interesuje?

Pa dobro ljudi, zasto ne upozorite sve one koji planiraju da letuju u Albori o redovima za deljenje hrane. Cinimi se da ste jako brzo zaboravili kako smo i zasto snimali veceru, Bugarina i gazde hotela. Zasto ne budete realni?! Ako pogledate malo teme pronacicete iskustvo clana foruma djasla koje je apsolutno indenticno nasem.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nazalost i suprug i ja smo bili u hotelu Albora od 05.07. do 14.07. Stanje u hotelu je bilo bas kao sto si opisala. Reci mi, molim te, da li si se zalila Argusu kada si se vratila sa letovanja? Ljudi sa kojima smo ostali u kontaktu posle letovanja su ovih dana bili u frci ali verujem da ce ovih dana ova tema biti obogacena sa jos nekoliko losih iskustava.

Moram samo navesti da smo mi hotel izabrali po preporuci !!!!!!!!! :P

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

prekp koga si isla, argus da nije?

Izmenjeno (Roli)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel ste napisali sve što vam je smetalo na onom anketnom listiću šta dobijete u busu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

prekp koga si isla, argus da nije?

Jeste Argus... Bili smo u istom autobusu!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jeste Argus... Bili smo u istom autobusu!

:ljutko: ja sam se prosle godine lose provela s njima na krfu, ali sam ove godine opet uplatila jer jedini imaju kusadasi busom u terminu koji mi odgovara. okreni obrni, nista im ne mozes :P

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel ste napisali sve što vam je smetalo na onom anketnom listiću šta dobijete u busu?

Sve smo im napisli tada a danas smo im odneli zalbu licno u agenciju.jos dosta ljudi iz nase grupe im je poslalo.

PS "Predhodnu poruku je pisala moja supruga"

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905067
    Ukupno poruka