suki

Ayma beach resort hotel

73 poruke u ovoj temi

Ono sto ja znam, Ayma nije radila 5 godina, valjda se menjao vlasnik, prosle godine je renovirana i verovatno naprasno otvorena za sezonu, pa su bili uglavnom komentari tipa, da tu jos svasta treba da se doradi, za hotel od 4*.

Doduse, na TA, koji su opet, po meni malo nerealni za nase potrebe, ali, svezih komentara na nasim sajtovima nisam nasla.

S obzirom da sam ja otvorila ovu temu jos pre 13 godina, i mene  zanimaju informacije o Aymi, jer planiram Kusadasi. Pratim :D

Ko zeli da bude na plazi, lepa je lokacija, a cini mi se da to gledate.

 Vodim se i time, da 4* moraju da imaju koliko toliko neke standarde, mada sta sve citam o turskim hotelima ovih dana, nisam ni ja vise sigurna :laugh:

Uglavnom, ko ne planira mnogo da obilazi, ovo mu je izgleda dobar izbor. Ja planiram puno obilazaka, tako da mi je zapao za oko i Royal palace hotel. Isto ima 4* i odlicnu cenu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko ima neki sveži info o ovom hotelu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo u drugoj polovini jula bili u Kušadasiju preko Halo tursa. Ja sam sa porodicom bila u hotelu Dabaklar koji je za svaku preporuku ali su poznanici iz autobusa bili u ovom hotelu i imali samo reči hvale za njega. To je porodica sa dvoje male dece i bili su prezadovoljni i uslugom i hranom i higijenom u hotelu. Nadam se da sam pomogla.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@mirjanaprobojcevic

Da li bi mi rekla kakav vam je bio autobus? Ja rado idem sa njima zato sto imaju vrlo povoljne, mastovite, aranzmane i dobar smestaj, ali su im autobusi bas slaba tacka.

A za tako dalek put to nije zanemarljiv momenat.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja se izvinjavam, dugo nisam bila na forumu. Autobus je bio star ali udoban, vodič dobar, vozači odlični. Velika zamerka je za to što autobus NEMA klimu. Ima neku ventilaciju koja je jedva radila a klimu nema iako su tvrdili suprotno, a u to smo se uverili na trajektu jer smo sa sprata gledali krov autobusa. Tako da nam je tako dugo putovanje bilo pakleno. Sve ostalo je bilo ok. Oni su već izbacili program sa noćenjem u Čanakalama kako smo i bili prošlog leta. Ja se nadam da će neko izbaciti sa noćenjem u Istanbulu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo bili početkom jula, dakle pre vas, a klima takođe nije radila. Nama, srećom, nije bilo vruće, ali verujem da je kasnije bilo pakleno. 

Volimo tu agenciju i ove godine smo već uplatili aranžman preko njih, ali ovo sa klimom je čist bezobrazluk.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao. Imam par pitanja, Prvi put idemo verenik i ja u Kusadasi, rezervisali smo krajem avgusta u hotel Ayma beach resort and spa. Htela sam da pitam kakvi su Vam utisci o hotelu? Citala sam ponesto, znam da u sklopu hotela ima 2 bazena- jedan olipmijski i jedan za decu. Kakva je voda u bazenima, da li je jako hlorisana ili hladna? Sto se tice soba interesuje me kakve su sobe? Da li mozemo da biramo koju cemo sobu- odnosno da li mozemo da biramo sobu sa pogledom na more? Kakav je internet u sobama? MI smo izabrali uslugu polupansion, interesuje me kakav je dorucak-vecera? Takodje me interesuje-fakultativni izgledi- gde se to prijavljuje ako odlucimo da idemo na neki od njih? Da li u sklopu sobe ima tv, klima? Kakve su cene u Kusadasiju? Takodje sam procitala da u sklopu hotela ima hamam, ali se naplacuje, a takodje u centru negde ima neki tradicionalni hamam, da li je to daleko od hotela? Da li je njihov bazar daleko od hotela? Kakva je plaza Leadis beach? Da li su stale plaze jako udaljene od hotela? U sklopu hotela ima teretana i sportski tereni, da li je to uracunato u cenu koju placamo ili se takodje naplacuje? Da li je internet u sobama dobar? Da li u Turskoj moze se placati u evrima ili mora striktno u Turskim lirama? Jaav znam stotinu pitanja sam postavila, iskreno nadam se da ce neko imati vremena da mi objasniti to sto me ineteresuje, unapred vam hvala ljudi. :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Cao. Imam par pitanja, Prvi put idemo verenik i ja u Kusadasi, rezervisali smo krajem avgusta u hotel Ayma beach resort and spa. Htela sam da pitam kakvi su Vam utisci o hotelu?

Evo ja ću pokušati da odgovorim na neka tvoja pitanja, sa napomenim da sam ja u Ayimi bio pre par godina, možda se od tada nešto promenilo, pa ti neko od onih koji su bili prošle godine napiše nešto još aktuelnije. Pošto tvoj post ima dosta pitanja koja se ne tiču samog hotela, nadam se da administratori neće izbrisati moj odgovor.

Pre svega mislim da to kako će neko doživeti hotel puno zavisi od ličnih afiniteta, želja i očekivanja. Po meni je Ayma jedan sasvim solidan hotel, nije ni najbolji, a ni najgori u svojoj kategoriji.  Bez obzira što hotel u nazivu ima ono "beach resort & spa", Ayma nema spostvenu plažu, ali je u neposrednoj blizini Ladies Beach.  Hotel ima dva bazena, jedan veći i jedan manji za decu. To nije olimpijski bazen kako si napisala, već jednostavno jedan bazen većih dimenzija. Bazen je veoma lep, opremljen je ležaljkama, koje su besplatne za goste hotela. Voda u bazenima je topla, naročito posle podne :rolleyes:, hloriše se, ali kolika je količina hlora, stvarno ne znam, čini mi se kao i u većini bazena gde sam ja bio :neznam:.Sobe su prostrane u svakoj sobi ima TV sa ravnim ekranom, klima uređaj koji se dodatno ne naplaćuje, fen, naravno i sve ono što soba mora imati, krevete, sto, toaletni stočić, ormar, potreban broj stolica. U suštini sobu ne možete da birate, već onu koju vam dodeli hotel pre dolaska, ali verujem da doplatom na recepciji možete dobiti sobu sa pogledom na more, ne znam koliko bi trebali da doplatite, ili moža čak opcija od 20-tak evra u pasoš pri prijavljivanju na recepciji (to je proverena metoda  :rolleyes:). Kao i skoro svim hotelima u Turskoj, kvalitet interneta je promenljiv, u lobiju hotela i bliže recepciji je odličan, sve ostalo je upitno-možda su to promenili prošle  godine, i poboljšali kvalitet, ne znam, ali ne verujem. Hrana je solidna, ima je u dovoljnim količinama, švedski sto je za doručak kao i večeru, i siguran sam da će te od ponuđenog izbora naći svakog dana nešto što vam se sviđa i što vam odgovara. Centar grada se nalazi na oko 3 km od hotela, baš preko puta hotela je stanica dolmuša  (gradski prevoz u Kušadasiju), dolmuši nailaze na svakih 5-6 minuta. Od hotela do centra grada vam treba 7-8 minuta prevozom ili ako želite, oko pola sata lagane šetnje. Bazar se nalazi u samom centru grada, pored toga postoji i pijac, ali samo sredom (čini mi se), takođe u neposrednoj blizini centra, a za kupovinu preporučujem još i AVM šoping centar, koji se nalazi malo izvan grada i do njega stižete dolmušem, br 6. čini mi se. Plaza Ladies Beach se nalazi u neposrednoj blizini hotela, do plaže imate 2 minuta pešačenja. Plaža je peščana sa laganim povećanjem dubine, na plaži postoje fiksni suncobrani, a ležaljke se posebno naplaćuju, naravno plažu možete koristiti na peškirima, gde god hocete. U neposredjoj blizini Ledies beach je plaža Green Beach i do nje možete stići peške za 10-tak minuta. Gradska plaža se nalazi u samom gradu, i do nje možete dolmušem, Kuštur plaža se nalazi van grada oko 5-6 km od hotela, takođe se na nju ide dolmušem, kao i na plažu Long Beach koja je dugačka 7-8 km. Do plaže u nacionalnom parku Mili takođe možete stići dolmušem, ulaz u park se naplaćuje. Što se tiče fakultativnih izleta, imate dve mogućnosti, prva i po meni bolja je preko naše agencije, i to će vam oni ponuditi prvog ili drugog dana po dolasku u Kušadasi, i druga preko turskih agencija, videćeš ih bezbroj čim stignete. Cena je u glavnom niža za 5-10 evra kod Turskih, ali ja uvek biram naše. Preko naše agencije možete dogovoriti i hamam, cena je čini mi se 10-12 evra po osobi, iz hamama će doći po vas u autom hotel, odvesti vas kod njih, potpuna usluga u hamamu, i na kraju će vas vratiti kolima u hotel, sve u sklopu  cene. Naravno da možete plaćati u evrima i turskim lirama, ali će te kusur u 95% slučajeva dobiti samo u lirama.

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Vam, svaka cast kako ste objasniti. Sada znam sta mogu dan ocekujem :) PUno ste mi pomogli. A sto se tice teretane, sporskih terena u sklopu hotela da li je to takodje besplatno ili se dodatno naplacuje? Pozdrav :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bili smo pro[le godine ovom hotelu. Prvi put smo u Turskoj na letovanju i gledali smo da to bude hotel blizu plaže, polupansion i da ima bazen. Isli smo u aranžmanu Argus Turs-a avionom do Bodruma.Hotel je neposredno pored Ledis bič plaže, deli ga samo jedna zgrada, uz hotel je veliki i dobro snabdeven Migros koji radi do 22 sata.
Dolmuš za centar staje ispred i preko puta hotela. Preko puta hotela se nalaze dve manje prodavnice koje rade do 23h i dva restorana. U jednom od njih se osim turskih jela služe i hamburgeri..i sl. internacionalna hrana. Kada se spustite na plažu na njoj ima desetak restorana, prodavnice, turističke agencije.

Dvorište hotela ima svoj parking, cveće, razno rastinje, teniski teren, Blizu glavnog ulaza sa recepcije je jedan manji park (udaljen desetak koraka) iz kojeg se ide u lepo uređeno malo naselje sa par uličica neke vikendice, stanovi. U parkiću se nalazi deo za decu sa toboganima, ljujljaškama i klackalicama. Naravno i gosti našeg hotela su vodili svoju decu u ovaj parkić. Hotel ima i kongresni centar, par sala na prvom spratu ali ulaz je bio nekim drugim stepenicama.

Hotel je ograđen, ima i prostoriju - portirnicu za čuvare (mada ih nismo videli preko dana) i bezbedan je jer da bi ušli morate proći kroz hol sa recepcijom. U prelepom holu se nalaze i 2 prostorije za ostavljanje prtljaga. Mi smo bili na četvrtom spratu i imali dobar Wi-Fi, verovatno zbog toga što smo gledali u dvorište na bazen, ili zbog blizine rutera. Gosti koji su imali sobe sa pogledom na more su se žalili na loš internet tako da su silazili u hol ili restorančić pored bazena.
Hamam i Spa nismo koristili jer oni se doplaćuju a moji su išli sa Argusom u grad u neki hamam koji je bio jeftiniji i koji ima tradiciju u Kušadasiju.

Sobe su besprekorno čiste, prilično velike, nov nameštaj, itisoni, novo kupatilo. Veli Flat Tv, mini frižider. Prilično velika terasa sa malim stolićem i 2 stolice, Naša soba je gledala na bazen. Peškiri se menjaju svaki dan često nam je spremačica ostavljala 4 kompleta jer bili smo u trokrevetno sobi. Dušeci su takođe novi i udobni, posteljinu su nam menjali tri puta za 10 dana. Ostavljali smo bakšiš spremačici, obavezno na jastuk, Međutim ona je spremala sve sobe tako utegnuto i čisto u svim sobama jer veoma je profesionalna i ok.

Bazen je ono što je najlepše i najvrednije u ovom hotelu. Velik je gotovo kao olimpijski, dubok oko 1,70m (možda malo manje), ima i dečiji bazen. Pored bazena ima dovoljno ležaljki i suncobrana i restoran iz kojeg se tiho čuje moderna turska (i ponekad srpska) muzika. Regija oko bazena se čisti nekoliko puta tokom dana jer tu su i palme pa sa njih opadaju neke sitne bobice ali ne upadaju u bazen one su u restoranu i jednom redu ležaljki. Filteri - pumpe za prečišćavanje vode rade gotovo 24 sata, jer video sam pumpe i čuo iz moje sobe. Voda je čista, hlorisana (ne preterano) i topla. Pored bazena su i 2 tuša. Prepodne smo išli na plaže a popodne na bazen jer onda je on u hladu zgrade.

Okolina hotela pa i sam hotel nisu bučni i mirno je za spavanje.

Hrana u hotelu je za mene odlična jer ja volim povtće i masu začina koju oni stavljaju. Uglavnom je raznovrsna, ima svega i svačega. Važno mi je da svako veče imaju čorbu,bilo je i mesa, možda u manjim količinama, riblje ćufte, kombinacija mesa i povća (kao neki gulaš) ali niko nije bio gladan. Uz doručak i ručak je uvek bilo voća i lubenica, večera obavezno sa desetak vrsta kolača, neke torta... Meni nije ništa nedostajalo bilo je bar desetak vrsta salata grilovano povrće, redovno sezonsko povrće, salate sa testeninom, sa raznim prelivima i sosovima, salate sa piletinom pečurkama,pasuljem...tri vrste maslina, 3-4 vrste hleba, maslac, 3-4 vrste raznih marmelada, nutela,..razne pahuljice, hladni sokovi, čaj, voda. Nekima od gostiju su smetali pomalo jači začini. Naravno bilo je kuvanih i pečenih jaja, pečene kobasice, viršle, rolati sa mesom...Meni je sve odgovaralo jedino mi se nije svidela kafa, čak ni turska kafa. Imali smo 2 puta roštilj za večeru kojeg prirede na terasi pored bazena koja je spojena sa trpezarijom. Možete uzeti tanjir sa svojojm hranom i izaći i jesti na terasi.
Moja primedba je da nam nisu menjali stolnjake svih 10 dana koliko smo mi bili, dešavalo se često da nema escajga, ili šolja za kafu pa mora malo da se sačeka jer navodno je u mašini pere se. Za ovo smo delimično mi gosti krivi jer večera počinje od 19:30 i svi nagrnu kako bi ranije otišli u grad. Druga primedba da zaposleni u restoranu nemaju uniforme ili neke kecelje. Svi su bili u svojim civilnim odelima.
Dva dana pred polazak je promenjen menadžer hotela i već taad se počeli da otklanjau neke nedostatke.

Recepcionari su perfektni mladi ljudi sa odličnim poznavanjem engleskog jezika i veoma predusretljivi.

Imao sam peh, drugi dan mog boravka sam se ubo na neko drvce na plaži.
Kada smo se vratili u hotel prijavio sam recepcionaru, ne našem vodiču, jer video sam da hotel ima svoju medicinsku službu. U roku od 10 minuta su došli po mene kolima, odvezli me u centar u Polikliniku Med sa kojom sarađuju, lekar i tehničar su su očistili ranu, previli, dali mi lekove i vratili u hotel. Naravno ovo je besplatna usluga i hvala im za ovu izvanrednu uslugu. Nakon ovoga recepcionari su me zaustavljali još par dana i pitali kako sam, da li mi još nešto treba, možda kontrola ili neki lek. Čuo sam da je pre renoviranja hotel imao jednu sobu koja je bila ambulanta.

Gosti hotela su uglavnom srbi, bilo je holanđana, turaka i jedna veće grupa (Kina, Koreja?) ali oni su bili autobusom, po ceo dan na nekim izletima viđali smo ih samo za doručak i večeru.

Većina hotela u samom gradu Kušadasiju su tipično gradski hoteli iz kojih odmah izlazite na ulicu i na veoma bučan i gust saobraćaj. Ayma spada u gradski hotel ali nije u centru ima veliko dvorište, uvučen od puta, ima zelenila, mir, čist je te bih ga ja preporučio svima naročito porodicama sa decom.

Osim ovoga moram da pohvalim kompletno osoblje koje je vema ljubazno, prijatno, nasmejano i trude se da pomognu čak iako neki ne znaju engleski jezik.

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Baš mi je drago da su sredili hotel Ayma, jer sam u njemu bila pre 13 godina i bio je zaista dobar. Posle par godina moji prijatelji nisu bili zadovoljni tako da red je bio da nešto urade. Septembar je prelep u Kušadasiju. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Cao. Imam par pitanja, Prvi put idemo verenik i ja u Kusadasi, rezervisali smo krajem avgusta u hotel Ayma beach resort and spa. Htela sam da pitam kakvi su Vam utisci o hotelu? Citala sam ponesto, znam da u sklopu hotela ima 2 bazena- jedan olipmijski i jedan za decu. Kakva je voda u bazenima, da li je jako hlorisana ili hladna? Sto se tice soba interesuje me kakve su sobe? Da li mozemo da biramo koju cemo sobu- odnosno da li mozemo da biramo sobu sa pogledom na more? Kakav je internet u sobama? MI smo izabrali uslugu polupansion, interesuje me kakav je dorucak-vecera? Takodje me interesuje-fakultativni izgledi- gde se to prijavljuje ako odlucimo da idemo na neki od njih? Da li u sklopu sobe ima tv, klima? Kakve su cene u Kusadasiju? Takodje sam procitala da u sklopu hotela ima hamam, ali se naplacuje, a takodje u centru negde ima neki tradicionalni hamam, da li je to daleko od hotela? Da li je njihov bazar daleko od hotela? Kakva je plaza Leadis beach? Da li su stale plaze jako udaljene od hotela? U sklopu hotela ima teretana i sportski tereni, da li je to uracunato u cenu koju placamo ili se takodje naplacuje? Da li je internet u sobama dobar? Da li u Turskoj moze se placati u evrima ili mora striktno u Turskim lirama? Jaav znam stotinu pitanja sam postavila, iskreno nadam se da ce neko imati vremena da mi objasniti to sto me ineteresuje, unapred vam hvala ljudi. :rolleyes:

Pozdrav, 

Sto se tice hotela ne mogu mnogo da ti pomognem jer nisam bila u njemu. Ove godine smo ga gledali preko Argusa isti termin i deluje mi kao sasvim pristojan. Sto se tice lokacije na odlicnoj je lokaciji. Ladies Beach je po meni najbolja plaza u Kusadasiju, jer ako volis sitan pesak i da nema bas mnostvo ribica onda je to idealna plaza. Tu imas ujedno i setaliste uz plazu, mnostvo restorana i barova. Marketi su ti tu, imas Migros koji je odmah uz hotel, a u blizini je i SOK market koji je JAKO jeftin i ima dobrih namirnica, on je na kraju setalista levo, do kraja ulice i desno, bas pored hotela Melike. 
Mozes placati i evrima, ali je bolje po meni lirama, jer malo uzimaju na kursu po prodavnicama i pijacima. Inace imas utorkom i petkom pijacu, utorkom je ( koliko se ja secam ) za voce, ali poslednje godine 2017 kada sam bila je bilo i tekstila i premestena je od hotela Dablakar ( gde je nekada bila ) pravo, posle groblja.
Svuda mozes Dolmusem koji je jeftin i uvece su vozili do ponoci. Kada sam ja bila, prosle godine u Sideu kurs je bio 1e= 6tl, a dolmus bude nekih 0.5e, ove godine ne znam kakav je kurs.
Sto se tice izleta, zavisno je od agencije, to oni nude i njihov vodic. Imas dosta i  lokalnih agencija koje vode i nekada budu dosta jeftinije od nasih, a bude isto dobro realizovan izlet, jedino je mana ako neko ne zna dobro engleski zbog vodica njihovog, dok je sa nasim lako. 
U svakom slucaju necete se pokajati, Kusadasi je prelep. 3x sam letovala tamo i moze se reci da ga dosta poznajem.
Imas grand bazar koji je pre stanice za centar, svuda Dolmusi staju, samo im kazes naziv hotela ili odrediste. Marina je jako lepa, duga i sredjena, uvece je predivno setati, ima i kafica gde mozes popiti tradicionalan turski caj ili neko pice da se rashladite. Inace je temperatura idealna tokom leta, more je lepo i cisto - svetlije je od Antalijske regije. Ja sam sa prvim letovanjem u Kusadasiju bila ocarana, jos davne 2012-e i odatle iskljucivo letujemo u Turskoj.
Cene su ti jako povoljne, za sve se cenkaj obavezno. Soping je jako dobar, ima kvalitetnih i jako jeftinih stvari. 
Da ne zaboravim od izleta u ponudi ima : Pamukkale, Efes, krstarenje brodom, razne plaze ( koje vredi obici ), nacionalni park, ronjenje, akva park ( veruj mi da je stvarno jako dobar i vredi ga obici ), ja sam isla u Aqua Fantasy, za drugi sam cula da je sa delfinima, ali je nama to bila skuplja varijanta. 
PP je sasvim okej, ima raznih jela kada je svedski sto, za svakog po nesto. Svakako ako ogladnite mi smo uvek rucali tu na plazi, za 2-3e ima jako lepog obroka. Lezaljke mi nismo placali, jer smo se pravili da ne razumemo jezik i gledali kada nailazi onaj kontrolor i samo se pomerimo od njih. Tako da ne znam koja je cena. :D

Ove godine se jos uvek dvoumimo izmedju Kusadasija ( ovog hotela ) ili neceg novijeg kao sto je Bodrum ili Marmaris, tako da se mozda i vidimo u tom periodu u Kusadasiju, ako se odlucimo za ponovnu avanturu.

P.S da ne zaboravim, ako ste za neki nocni ludi provod, ima u centru ulica bar street u kojoj su smesteni skoro svi klubovi i diskoteke, do kasno u noc je muzika, promocije pica, svi te bukvalno vuku za rukav da udjes kod njih, cuje se i nasa muzika.. ja sam se vrh provela u Kalemegdan diskoteci, posetila sam jos par ali trenutno ne mogu da se setim imena. 

Zelim ti lep provod i sigurno ces biti zadovoljna. Obavezno pisi utiske hotela. Nadam se da sam bila od pomoci makar malo. Pozdrav.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo da se javim... bili smo u Aymi u avgustu sad ove godine.... I dosta smo zadovoljni... s obzirom na ovu sitaciju sa virusom Covid 19 dobro su bili organizovani... jedino sto bih rekla da nije bas bilo sve super, jeste higijena, nazalost verovatno zbog manjka osoblja jer je jedna spremacica bila na celi hotel... za 11 dana koliko smo bili tamo 2 puta je menjana posteljina, a za peskire smo svaki dan morali kaciti na vrata onaj papir za spremanje u suprotnom nam ne promene peskire... i da jos jedna stavka koja nas je malo nervirala jeste to da kada silazis na obrok, stojis u red posto pustaju 4 po 4, a ostali cekaju u holu, navodno da se ne bi stvarala guzva u restoranu kod vitrina za jelom, a u sustini stvarala se guzva u holu...kada to 4 koji su usli unutra uzmu hranu i sednu a sto onda se pusta sledecih 4, uglavom izgubis oko pola sata dok dodjes na red da udjes u restoran, i nije bitno da li je to rano ujutro za dorucak kad dodjes, ili rano uvece za veceru, dosao rano ili kasnije isti scenario mozes da ocekujes....sto se tice hrane raznovrsna je za skaog ce se pronaci nesto, na principu svedckog stola samo sto su nas zaposleni posluzivali, nismo sami uzimali sto je bilo i za ocekivati usled ovakve sitacije.... Sobe se prostrane, imate frizider, tv, sef (ali se dodatno naplacuje), wifi u sobama koje imaju pogled na bazen je bio savrsen, ali oni koji su imali sobu sa pogledom na more nisu bili zadovoljni... bazen se svakodnevno cisti, voda je topla....do grada dolmusem stizes za par minuta,a dolmus stsaje ispred hotela...mada smo mi uglavnom nakon vecere svaki put isli u setnju do grada peske i trebalo nam je maximalno 15 minuta (nasli smo precicu) :D sve u svemu, odusevljeni smo Kusadasijem, samom Turskom, turskim ljudima, plazama...bilo je divno...i sigurno cemo ponoviti! Svakom bih preporucila!

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905068
    Ukupno poruka