suki

Ayma beach resort hotel

73 poruke u ovoj temi

Zanima me da li je neko bio u hotelu Ayma u Kusadasiju? Kakva je klopa i da li hotel ima svoju plazu i da li se placaju lezaljke?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moja drugarica je prosle godine bila u Ayma hotelu i skroz je zadovoljna.Hotel je cist, uredan.Ona nije odusevljena turskom kuhinjom, ali hrana je raznovrsna i u principu o.k.Hotel ima dva bazena, veliki i mali za decu, nema svoju plazu, kao i vecina hotela u Turskoj.Nalazi se na pocetku Ladys beach, gde se placa ulaz.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala, najzad neko!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam bila licno u Aymi, ali jesam ulazila. Meni je izgledao super, moja drugarica je svim bila prezadovoljna. Nalazi se na pocetku Ladies Beach-a, ali nema svoj deo plaze jer se prakticno nalazi na uzvisici sa prelepim pogledom na more. Do centra 10-15 minuta dolmusem (oko 5 km pesice).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam bila licno u Aymi, ali jesam ulazila. Meni je izgledao super, moja drugarica je svim bila prezadovoljna. Nalazi se na pocetku Ladies Beach-a, ali nema svoj deo plaze jer se prakticno nalazi na uzvisici sa prelepim pogledom na more. Do centra 10-15 minuta dolmusem (oko 5 km pesice).

Ma nije 5 km, manje je, ima jedno 3 (istina u katalogu Perla toursa pise 2 ali mislim da je malo vise). Peske smo mi isli do centra za 25 minuta. Mi smo upoznali neke Beogradjane koji vec 5 godina letuju u Kusadasiju i te godinu (2004) su bili u Ayma, kazu da su prezadovoljni hranom, animacijom, sobama, iako mozda spolja hotel ne izgleda toliko atraktivno kao Ephesia ili neki drugi hotel sa 4*.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja sam nasla na aregusovom sajtu da ima 1,5km do centra kusadasija od hotela ayma,na nekom drugom pise 2,5, a vi kazete 5 pa 3km

i sta je sad tacno? :blink:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moji matorci su bili u Aymi prosle godine i prezadovoljni su.Hotel je na Ladies beach-u to ti je nekih 3-4 km od centra

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moja drugarica i ja smo odsele prosle godine u ovom hotelu i bile smo veoma zadovoljne, mada nismo mnogo birale, bitno je da smo imale gde da prespavamo, retko kad smo bile u sobi :lol:

Hotel "Ayma" se nalazi na samom pocetku Ladies beach-a, na super je mestu, nema svoju plazu, zato sto je na maloj uzbrdici. Ulaz na plazu se nije placao, samo lezaljke i suncobrani, lezaljka kosta 1 tursku liru (1,5e), toliko kosta i suncobran, mada na plazi ima izdvojenih delova za osobe koje ne zele lezaljku, vec leze na peskirima i imaju svoje suncobrane. Sto se samog hotela tice, cist je i uredan, sobe takodje, mi smo bili u sobi 307, dvokrevetna je (trazite je, ako je slobodna, necete pogresiti:) :) Sa terase se pruza pogled na more, na deo Ladies beach-a, a u daljini se vidi grcko ostrvo Samos :) Posteljina se menjala svaki drugi dan, dok se soba i kupatilo ciste svaki dan (nas dve smo imale obicaj da ostavimo 1-2 turske lire na jastuk, ako novac stavite na drugo mesto, nece ga uzeti, to je obicaj u Turskoj) za sobarice, pa smo imale svaki dan ciste peskire :) U sobi se nalazi i sef, u koji mozete staviti novac, nakit ili nesto vredno sto imate.Takodje ima klimu koja odlicno radi i TV sa nekoliko turskih kanala i nasim BKSat. (e sad, znate da se BK vise ne emituje, ne znam sta ce biti ove godine) :) Sto se tice hrane, nemojte ocekivati puno mesa, za veceru se uglavnom sprema povrce na razne nacine, krompir, paradajz, plavi patlidzan, paprika, pirinac, nekoliko vrsta salata, supe ili corbe, pitica sa sirom, i nekoliko vrsta pravih turskih kolaca (baklave, gurabije, tulumbe, kadaif....) i obavezno se sluze lubenice i dinje. Mozete naruciti cuveno tursko pivo EFES :D ili neko crno vino :) Dorucak je nesto slabiji, uglavnom neko pecivo, baget i one mazalice tipa dzem i med, maslac, caj, neka govedja salama, sir i jaja. Na samom krovu hotela se takodje nalazi restoran (prosle godine nismo mogli da idemo gore jer se renovirao) <_<

Osoblje hotela je bilo OK, konobari su neki klinci koji su tu dosli da zarade preko leta, nama su bili bas simpaticni. :lol: Videla sam na ovom sajtu da hotel ima 4 zvezdice, a zapravo vredi za 3, sve u svemu, hotel je za svaku preporuku :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ups...soba 307 je bila u Tunisu 2004te god. Izvinjavam se, soba u hotelu Ayma je 415 :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ćao svima!!!

Idem krajem jula u hotel AYMA pa me zanimaju neke stvari.

1. Da li u sobi postoji frižider ?

2. Da li su ti sefovi u sobi sigurni i da li postoje dodatni na recepciji. Znači vaše iskustvo sa sefovima i da li postoji rezervni ključ ukoliko ga ne daj bože izgubite? Na koji način funkcioniše, da li se otključava jednim ključem?

Nadam se da će neko ko je bio u ovom hotelu odgovoriti.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ćao svima!!!

Idem krajem jula u hotel AYMA pa me zanimaju neke stvari.

1. Da li u sobi postoji frižider ?

2. Da li su ti sefovi u sobi sigurni i da li postoje dodatni na recepciji. Znači vaše iskustvo sa sefovima i da li postoji rezervni ključ ukoliko ga ne daj bože izgubite? Na koji način funkcioniše, da li se otključava jednim ključem?

Nadam se da će neko ko je bio u ovom hotelu odgovoriti.

Caos, Alex :)

Ja sam bila prosle godine u "Ayma" hotelu (vidis slike i komentar gore), frizideri postoje u sobama, nas je odlicno radio tj. hladio :lol:

Sto se sefova tice, oni su automatski, sto ce reci da ti ne treba kljuc za sef, vec sama formiras sifru ukucavanjem brojeva samo tebi znanih :) Naravno, kad napustas sobu, istu obrises zbog novih gostiju koji ce biti u toj sobi. Ako budes isla na Ladies beach, imas i tamo sefove (ako ti bude zatrebalo), mislim da iznajmljivanje kosta 1,5-2e dnevno. Nadam se da sam bar malo pomogla...ako te jos nesto interesuje, slobodno pitaj :) I naravno, lep provod :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ćao Neneh,

Hvala na odgovoru!

Da li si ti mogla da biraš sobu sa pogledom na more ili ti daju šta imaju. Idem preko Argusa, pitala sam ih ali kažu da ne rezervišu odmah ovde u bg koju vrstu ćeš sobe nego na licu mesta ti daju šta imaju. Bila sam u hotelu West ada inn prošle godine i dali su nam sobu koja nije imala pogled na more i normalno da je i bila lošija klima (stari tip onaj prozorski), dok su ovi na drugoj strani imali normalnu klimu.

Negde sam pročitala da su u Aymi bolje sobe sa francuskim ležajem, da li je tačno, i kako, i na koji način mogu da dobijem bolju sobu (valjda mi preostaje da tražim na recepciji ili kod vodiča)?

Koliko se plaća sef?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ćao Neneh,

Hvala na odgovoru!

Da li si ti mogla da biraš sobu sa pogledom na more ili ti daju šta imaju. Idem preko Argusa, pitala sam ih ali kažu da ne rezervišu odmah ovde u bg koju vrstu ćeš sobe nego na licu mesta ti daju šta imaju. Bila sam u hotelu West ada inn prošle godine i dali su nam sobu koja nije imala pogled na more i normalno da je i bila lošija klima (stari tip onaj prozorski), dok su ovi na drugoj strani imali normalnu klimu.

Negde sam pročitala da su u Aymi bolje sobe sa francuskim ležajem, da li je tačno, i kako, i na koji način mogu da dobijem bolju sobu (valjda mi preostaje da tražim na recepciji ili kod vodiča)?

Koliko se plaća sef?

Cao Alex!

Prvo-sef se ne placa, ulazi u cenu aranzmana, makar je tako bilo preko agencije "Jolly travel".

Sobu u kojoj sam ja bila mozes videti, postavljena je ovde, i imala je pogled na more, a dobili smo je tako sto smo sarmirale recepcionara... :lol: (trazi na recepciji sobu 415) :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ćao, Neneh,

Onda mi preostaje da dečku kažem da ide da prošeta a ja da šarmiram recepcionara :D , a ako je recepcionarka onda ću ja malo prošetati i prepustiti dečku da sredi stvar :rolleyes: .

Čula sam da postoje sefovi i na recepciji, pa šta šta ti misliš koji su sigurniji ti na recepciji ili u sobi?

Izvini što toliko davim sa sefovima ali prošle godine sam bila u hotelu West Ada Inn i tamo je bilo dosta krađa u toku noći, sva sreća nama ništa nije falilo, a i držali smo sve u sefu na recepciji.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Eto, vidis kako znas sta treba da radis! :lol:

Ne znam sta bih ti rekla, koji su sefovi sigurniji, nama je "sobni" sasvim odgovarao, tu smo drzali pasose, karte i naravno parice.

Hm, mislim da ce ti se sve kas'ti samo kad stignete tamo, procenices i videces sta ti je ciniti B)

I da, ne izvinjavaj se, mogu ja jos da pricam.... ^_^

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905067
    Ukupno poruka