Goran

Tenerife preko poklon vaučera

121 poruka u ovoj temi

pa vizu moras individualnu (bar do nove godine, posle ti ne treba :mrgreen:), datume biras, ali ti i oni malo zavise od vile, ako pregledas sajtove, videces da objekti imaju svoje smene, tj jedan dan u nedelji im je smena. CMC ti organizuje putovanje samo za tebe i nemas veze sa grupama

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

cujem juce spanske individualne prestale da se izdaju jos 4.7 znaci nista za leto a pitanje dal uopste i nude termine u sezoni?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

na tenerifama je sezona 12 meseci u godini :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

www.skyscanner.net , mozda pomogne ....

Odlican sajt je whichbudget.com.

Do tenerifa moze da se nadje i do 200 eura. Od temisvara do barse ako se rezervise na vreme ima povratna karta za oko 50eura, od barselone do tenerifa ima za oko 120 eura. I kombi do temisvara preko gea tursa je 40 eura.

Temisvar je super aerodrum i ima dobre letove preko wizz aira (putujem sa njima stalno), dalje od barse ima vueling svaki dan do tenerifa.

za 7 dana na tenerifina oko 200 eura mislim da je odlicno.

ja sam isto dobila to putovanje i planiram u maju ili junu 2010 da idem.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

U 17.4.2009. at 16:31, stefan007 je rekao/la:

I još jedna vrlo bitna stvar. Agencija koja te tako lepo obrađuje da kupiš taj aranžman je daleko od profesionalne i organizovana je kao sekta koja slepo veruje u ono što priča.

Mi danas dobili pismo. Isprva nisam znao o cemu se radi pa sam malo trazio po netu. U poslednje vreme nisam cuo da je neko dobio pismo, uglavnom su mailovi od 2005.-2007. godine. U ponudi je Grcka, Egipat ili Tenerife i mogucnost da se dobije Dubai.

I mene sve ovo sto sam procitao asocira na sektu u smislu organizovanosti. :)

Vrlo interesantna stvar koju sam zapazio je da vecina ljudi koja po forumima hvali ovo imaju po 1 ili dva posta... :) Mislite o tome i gledajte postansko sanduce. :)

Ne kazem da je prevera u smislu da neces dobiti putovanje a da ces platiti... samo za te pare (i mnogo manje) cu sam sebi organizovati putovanje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Caooooo

Evo i ja se nalazim na spisku onih koji su dobili poklon putovanje...i svidja mi se ideja da odem na Tanarife...mislim da se toga nikada sama ne bih setila...a oveko su me naterali da o tome razmisljam...iskreno ne znam sta da uradim...koliko vidim da su svi na ovom sajtu zbunjeni sto se toga tice...nadam se da ce neko u 2010toj otici pre mene pa da nam napise svoje iskustvo...

pozz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

..a oveko su me naterali da o tome razmisljam...

..koliko vidim da su svi na ovom sajtu zbunjeni sto se toga tice..

Nije mi jasno ovo- ko te je naterao...i nekako nema zbunjenosti ovde oko te tematike, ...malo treba i iscitati sta se pisalo...izgleda da je pocela sezona Tenerifa...u isto vreme na istim mestima, prica ista...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Izgleda da se nisam jasno izrazila...mislila sam da me je ta agencija cmc naterala tim poklon smestajem da razmisljam o toj destinaciji,jer iskreno nisam do sada razmiljala o tenerifima...nekako mi je zvucalo nedostizno...a sada vec razmisljam o tome...

a sto se tice zbunjenosti...mislila sam na one koji su dobili pismo kao i ja-neka neverica je vezano za to putovanje sto dovodi do zbunjenosti...a iskreno nekako mi nema puno informacija od ljudi koji su bili tamo i koji su dobili taj besplatan smestaj...

pozz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hajde, ne budite smesni, ko ce vam na danasnje vreme dati nesto besplatno, a i zasto bi... Nema toga, postoje samo udice za lakoverne!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ćao svima,

upravo smo suprug i ja preuzeli vaučer za besplatan smeštaj na Tenerifima 7 dana za 2 osobe. Planiramo da idemo na leto sledeće godine, ali planiramo da povedemo i decu (6 i 7 godina). Zanima me da li neko zna koliko od prilike košta doplata za decu. "Googlovala" sam par sati, ali nigde nema cena za Regency Resorts hotele!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Očigledno smo bili na istom mestu u istom trenutku jedno 3 sata, ali vredelo je zbog inicijalne kapisle, jer kad bi se odlučio da idem tamo ? Ovako mi se čini to prilično blisko (doskora nedostupno ) tako da sam našao u globtursu aranžman PP za 40 e dan, što nije kao što su oni predstavili--doplata za još jednu osobu je 700e u CMC-u. Obzirom da posle ukidanja viza dolaze low-cost kompanije,ova do skoro suluda ideja postaće rentabilna, pa se nadam da se vidimo na Tenerifima u idućem septembru.Ako je neko bio nebi bilo loše da podnese emocionalni i finansijski izveštaj, kako bi mi mali miševi saznali nešto konkretno

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo neki dan proveli 3 sata u agenciji Savana u razmeni misljenja da li ili ne da se uclanimo u famozni "klub"... i na kraju dobismo poklon vaucer, za naravno, tenerife... Treba dobro razmisliti i preracunati da li se uopste isplati celo maltretiranje oko kupovine avio karata...spremanja klope....i naravno protraceno vreme u agenciji. Inace cenu uclanjivanja u klub na kraju nismo uspeli da saznamo, jer je vec bilo 11.00 sati uvece, a na menadzera prodaje bi verovatno trebalo da sacekamo 15tak minuta, pa razgovor sa njim... Mislim da bismo tim tempom na kraju docekali jutro...Poklon smestaj nije prevara, ali kada se na kraju sve sabere, plasim se da ce ispasti skuplja dara nego mera. U svakom slucaju ako se odlucimo da iskoristimo vaucer, javljamo se sa informacijama!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo neki dan proveli 3 sata u agenciji Savana

Isto. bez-zuba.jpg

To je modifikovan tajm sering.

Pre dolaska smo zvali agenciju i pitali da li je to to i dobili odgovor da nije sto i nije bila bas velika obmana ali svodi se na to.

Naravno u ponudi je bila Grcka, Italija, Spanija i tacno sam znao da ce od ponude na kraju biti Tenerifi bas iz razloga koje si naveo. Mali broj ljudi ce iskoristiti vaucer za tako dalek put u sopstvenoj reziji. Nas takav vid odmora ne privlaci, za nas je to previse pasivan odmor.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slažem se -to je vrsta tajm šeringa, a prevara je delimična jer su ponude više destinacija (CMC agencija-Grčka,Tunis , Tenerife) samo radi pridobijanja publike, a nagrada je naravno -Tenerife, na koje će otići najmanji broj ljudi. Pitanje je da li je i to neko iskoristio. Obzirom da su namerno prećutkivali mnoge stvari i pre prezentacije tek na insistiranje govorili poluistine (po sistemu može biti ali i ne mora) to se ipak može nazvati prevarom. A sa takvima ne želim da putujem.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Obzirom da su namerno prećutkivali mnoge stvari i pre prezentacije tek na insistiranje govorili poluistine (po sistemu može biti ali i ne mora) to se ipak može nazvati prevarom. A sa takvima ne želim da putujem.

He, he. Tacno tako. Osnovno pravilo ekonomije: Svako hoce tvoj novac. bez-zuba.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka