Roli

Ah taj Kušadasi -opšta tema

2755 poruka u ovoj temi

Lutonjica hotel ti je na odličnom mestu. Dva puta smo malo niže od hotela bili na plažu. Iznad hotela na magistrali je restoran gde smo dolazili na ručak. Do AVM-a možeš i peške. Samo se vratiš do magistrale i desno. Inače svaki dolmuš koji prolazi magistralom će ti stati ako digneš ruku i do avma i do centra Kušadasija.

U avm u imaš sve i nema nikakvog razloga ići u Soke.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nebojša hvala ti puno. Baš si me obradovao. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Hvala Hermes. Mene brine jedino kako do grada od hotela. Ipak 4 km nije malo.

Nemaš razloga za brigu, prevoz u Kušadasiju je odlično rešen dolmušima koji idu na nekoliko muta, tako da će te se sigurno od hotela do grada i obratno prebaciti bez problema. Međutim ono što treba znati je da dolmuši saobraćaju do ponoći, pa ako ostanete do kasno morate se vraćati taksijem. , cene taksija su slične kao u Beogradu, verujem da je od centra do tvog hotela oko 10-tak evra, naravno tu je uvek aktuelna opcija cenjkanja sa vozačem :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Hermes puno. Sada sam mirnija. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za one koji kubure sa parama a sami traže smeštaj u Kušadasiju želim da pomognem. Apartmane a i hotele možete oboriti cenu u direktnom kontaktu. Preko bookinga ili Airbnb ili Agode ili ostalih rezervacionih sistema odaberete smeštaj koji ima free cancel. Tako dođete do broja telefona i onda otkažete pa ih kontaktirate direktno. Ozbiljnii vlasnici će vam se javiti i zavisno od veštine pregovaranja očekujte od 10% do 30 % . Najbolji za saradnju su novi objekti. I pored rezervacije koju sam imao po dobroj ceni uspeo sam da u centru ispregovaram smeštaj u novom apartmanu za 4 po ceni od 26 evra od početnih 38. Veliki problem je što neki traže bankarski transfer dela para kao garanciju ali ako ste vešti ubedićete ih da ste sigurna mušterija. Najveću korist ćete imati ako koristite neki dobar prevodilac na Turski jer dosta vlasnika ne govori Engleski. Za prevod tvrdite da je to vaše loše poznavanje turskog. Sretno.

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

trazim saputnicu za 02.09 kusadasi cena je 170e ostalo inbox ? :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo svima! Idem sa deckom 29og jula u Kusadasi. U hotelu Rising Sun, nocenje sa doruckom, rekose nam da je 500m od centra i gradske plaze, medjutim kad sam guglala videh da ljudi pominju da se hotel nalazi u Aydin Province , pa mi nista nije jasno. Hotel je sa dve zvezdice. Hteli smo da ustedimo na smestaju da bi tamo poneli vise novca. Recite mi sta mogu da ocekujem od hotela. Koje su cene hrane , iznajmljivanje lezaljki i suncobrana?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nemaš razloga za brigu, hotel je u Kušadasiju :D, Oblast u kojoj se nalazi Kušadasi naziva se Aydin Province :neznam:. Kakav je hotel,  ne bih ti mogao pomoći, možda se javi neko ko je boravio u njemu. Hrana je zaista jeftina, i verujem da za 10-13 evra vas dvoje možete sasvim pristojno da ručate. Evo učitao sam sliku sa reklamom uspred jednog restorana u zahvatu Lejdis plaže (doduše, slika je od pre 3 godine, ali verujem da je cena u evro ostala ista). Što se tiče ležaljki i suncobrana, postoje razne opcije, delovi plaže gde vec postoje postavljeni suncobrani i tu se nista ne plaća, delovi gde su ležaljke i suncobrani (klasika, kao u grčkoj), ili možda ako idete na Long preko agencije onda su vam u tu cenu uračunati prevoz, ležaljke i suncobrani, ima raznih opcija, nije kao u Grčkoj. Koja je cena ove godine,  ne mogu ti pomoći, jer idem tek 15.08.

Eto nadam se da sam od pomoći, ali ono što je najvažnije je da je hotel u Kušadasiju, a i u Aydinu :rolleyes::D.

IMG_20150803_154340.jpg

 

 

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li imate iskustva sa hotelom Arora 4* na Long Beachu ?

Pozdrav :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav, zanima me kakva je situacija sto se tice rentanja skutera? jel ima po gradu gde se moze rentati skuter? nasao sam dosta lokacija za rentanje kola. Ima nesto za skutere medjutim u drugim gradovima. Treba mi nesto bas u kusadasiju, ako neko zna nesto vise oko rentanja skutera? 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Za one koji kubure sa parama a sami traže smeštaj u Kušadasiju želim da pomognem. Apartmane a i hotele možete oboriti cenu u direktnom kontaktu. Preko bookinga ili Airbnb ili Agode ili ostalih rezervacionih sistema odaberete smeštaj koji ima free cancel. Tako dođete do broja telefona i onda otkažete pa ih kontaktirate direktno. Ozbiljnii vlasnici će vam se javiti i zavisno od veštine pregovaranja očekujte od 10% do 30 % . Najbolji za saradnju su novi objekti. I pored rezervacije koju sam imao po dobroj ceni uspeo sam da u centru ispregovaram smeštaj u novom apartmanu za 4 po ceni od 26 evra od početnih 38. Veliki problem je što neki traže bankarski transfer dela para kao garanciju ali ako ste vešti ubedićete ih da ste sigurna mušterija. Najveću korist ćete imati ako koristite neki dobar prevodilac na Turski jer dosta vlasnika ne govori Engleski. Za prevod tvrdite da je to vaše loše poznavanje turskog. Sretno.

Mi smo trenutno u hotelu Deniz.Pricali smo sa njihovim zaposlenima onim izdaju apartmane po 12 eur po osobi u pitanju su 4-krevetni apartmani sa ukljucenom hranom.A imaju i novu zgradu samo sa apartmanima koji su odlicni ...videli smo ih trazili su 150 eur nedeljno za 4 osobe.

 

Pozdrav, zanima me kakva je situacija sto se tice rentanja skutera? jel ima po gradu gde se moze rentati skuter? nasao sam dosta lokacija za rentanje kola. Ima nesto za skutere medjutim u drugim gradovima. Treba mi nesto bas u kusadasiju, ako neko zna nesto vise oko rentanja skutera? 

 

Posto svi ludo voze najbolje je koristiti ipak Dolmuse.Cena karte je od 2,5 lira pa max 7,5 lira do naprimer Mili parka koji je udaljen 25 km.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Zdravo svima! Idem sa deckom 29og jula u Kusadasi. U hotelu Rising Sun, nocenje sa doruckom, rekose nam da je 500m od centra i gradske plaze, medjutim kad sam guglala videh da ljudi pominju da se hotel nalazi u Aydin Province , pa mi nista nije jasno. Hotel je sa dve zvezdice. Hteli smo da ustedimo na smestaju da bi tamo poneli vise novca. Recite mi sta mogu da ocekujem od hotela. Koje su cene hrane , iznajmljivanje lezaljki i suncobrana?

Sto se tice lezaljki i suncobrana moram da kazem sledece.Na svakoj plazi imate suncobrane koji su besplatni i mozete da ih koristite i u tom slucaju ne morate ni da uzimate lezaljke ukoliko hocete da ustedite.

 

Svi čekamo te sveže izveštaje, ali izgleda da forumaši nešto ne žure na more :D, već iskusno, u drugoj polovini leta :rolleyes:

Trenutno sam u Kusedasiju.Cene dolumusa se krecu od 2,75 lira koja naprimer vozi do ladys beach i najskuplje je do Mili parka koja je 7,5 lira.Stvarno su cene OK.

 

Hvala Hermes. Mene brine jedino kako do grada od hotela. Ipak 4 km nije malo.

Nista nije daleko.Imate dolmuse i mozete da se vozikate s jednog kraja grada na drugi.Samo posle posle ponoci ne rade onda naravno taksi ako se zadrzite

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Zdravo svima! Idem sa deckom 29og jula u Kusadasi. U hotelu Rising Sun, nocenje sa doruckom, rekose nam da je 500m od centra i gradske plaze, medjutim kad sam guglala videh da ljudi pominju da se hotel nalazi u Aydin Province , pa mi nista nije jasno. Hotel je sa dve zvezdice. Hteli smo da ustedimo na smestaju da bi tamo poneli vise novca. Recite mi sta mogu da ocekujem od hotela. Koje su cene hrane , iznajmljivanje lezaljki i suncobrana?

Upravo sam naletela na taj hotel.on se nalazi od hotela diaz mozda 100 metara sto znaci da je hotel u tkz srpskoj ulici.to je blizu pocetne stanice dolmusa odakle mozete da se prebacite do bilo koje destinacije.precicama ste do glavnog bazara na 300 metara a iod centra grada.dobra je lokacija nemate brige.

 

Upravo sam naletela na taj hotel.on se nalazi od hotela diaz mozda 100 metara sto znaci da je hotel u tkz srpskoj ulici.to je blizu pocetne stanice dolmusa odakle mozete da se prebacite do bilo koje destinacije.precicama ste do glavnog bazara na 300 metara a iod centra grada.dobra je lokacija nemate brige.

Spolja hotel izleda odlicno kao da nije 2 zvezdice.slikala sam ga ali ne mogu da postavim sliku

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moze li malo svezih informacija iz Kusadasija?:rolleyes: Kakve su cene (hrana, lezaljke, soping), da li je toplo more itd? Za 15 dana stizem tako da me sve interesuje. :rolleyes:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

 

 

Imamo reportera uživo jeeeee!!!!! :kolce:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26984
    Ukupno tema
    905137
    Ukupno poruka