jefta

Bugarska,apartmani

7 poruka u ovoj temi

Kakvi su apartmani u Bugarskoj?Da li je neko bio u Semiramida garden apartmanima?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bila sam u Bravo apartmanima u Suncevom bregu. Nama su bili odlicni! Bazen ispred sobe, klima u sobi, kuhinja sadrzi sve moguce uredjaje, zaista smo se fenomenalno proveli. Jedino koliko ja znam postoje samo 4-krevetni i 6-krevetni. A tamo je hrana povoljna, tako da sto bi te neko u hotelu uslovljavao da u toliko i toliko sati dodjes na veceru.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pozdrav! ajd ako moze ukratko par informacija posto nisam jos bio u Bugarskoj na letovanju

-gde je bolji nocni zivot: nesebar ili sunchev beg? (mozda je to jako blizu,izvinjavam se ako sam tresnuo glupost)

-planirali smo sami da nadjemo smestaj pa me zanima gde ce bus da nas ostavi? da li je to neka buska stanica-redovna ili negde odakle lako mozemo da potrazimo smestaj?

gracias....

Izmenjeno (DraganV)
nema potrebe za citiranjem ako se odgovara na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni je Suncev breg super, narocito za mlade. To mi je najbolje letovanje ikad! E sad izlasci, stalno je u kaficima happy hour za koktele (platis 1 dobijes 2), trebalo bi da je bolji provod u Suncevom bregu, a Nesebar je samo za setnju (ako nisu otvorili nesto novo). Postoje diskoteke u S.bregu, kazu da su dobre. Ja nisam bila, al znam one koji jesu. Mi smo isli sa agencijom tako da su svakog ostavili ispred njihovog smestaja. Ne znam kako funkcionise trazenje smestaja na licu mesta.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Suncev breg definitivno ima mnogo veci izbor za izlaske od nesebra,ali Nesebar ima sjajan gusarski brod CAPTAIN JAck gde je fenomenalan provod,a to ce ti reci svako ko je bio na njemu.Naravno Suncev breg i Nesebar su jako blizu,cak bi se moglo reci da su spojeni,tako da vrlo brzo mozes doci iz jednog u drugi deo.

Posto planirate na bum a ne preko agencije,vecina autobusa vam staje u centru Nesebra(za Suncev breg nisam upucen),a Bugari vrlo dobro znaju gde mogu da potraze turiste iz Srbije.Tako da cim izadjete iz busa,saletace vas veliki broj domacina,da vam ponudi smestaj,pa ne morate na to da brinete.Ali kad je spic sezone i kad ima vrlo malo kvalitetnih smestajeva,nije bas takva situacija,ali opet Srba ima na svakom cosku i sigurno ce se naci neko da vas uputi gde treba da potrazite vas apartman,studio,sobu...

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@ Bila sam u Bravo apartmanima u Suncevom bregu. Nama su bili odlicni! Bazen ispred sobe, klima u sobi, kuhinja sadrzi sve moguce uredjaje, zaista smo se fenomenalno proveli. Jedino koliko ja znam postoje samo 4-krevetni i 6-krevetni. A tamo je hrana povoljna, tako da sto bi te neko u hotelu uslovljavao da u toliko i toliko sati dodjes na veceru.

mene zanima koliko su ti apartmani blizu plaze i kakvo je more, ima li meduza?

i preko koje agencije ste ih nasli? ja bih isla kolima.

Izmenjeno (dunja1004)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne secam se koliko je u prospektu pisalo da su udaljeni od plaze. Za 5 min se stize. Isli smo preko agencije Ponte. Ukucaj na Google- Bravo apartments i pogledaj. Meduza ima kada je mirno more, a ako su talasi ili naidje hladna struja nema ih. U svakom slucaju su bezopasne. Ako ne obracas paznju neces ih ni primetiti jer su belkasto providne.

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka