pute

KREMA ZA SUNCANJE

1790 poruka u ovoj temi

Neman bas dobra iskustva sa Pronasolom.

Izmenjeno (afib)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nas troje i kuma sa njenih dvoje sa ovih DM kremema dosli beli sa mora, doduse kuma je cvrknula prvi dan jer je muz zaboravio da je namaze kod bretela ,ali osim toga vratila se bela, na meni se i ne vidi da sam bia na moru....nama su super....

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Neman bas dobra iskustva sa Pronasolom.

Jedino sto se teze razmazuje,i ja sam se jedne godine mazao sa njim,cvario sam se na suncu 10 dana,niti s izgoreo niti pocrneo. A imam bledu kozu. Kakva su vasa iskustva?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jednostavno nije mi prijala, mozda iz mog stecenog nepovrenja u domace kreme. Godinama sam gledala, kako su se ljudi mazali Pronasol i goreli. Taj Pronasol sigurno nije isti, kao taj sto ste naveli, ali nepoverenje je presudno.

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi godinama koristimo samo Niveu,za dete koristim onu deciju sto je krema plave boje u spreju,a ja koristim Nivea ulje, Prezadovoljni smo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slučajno nađoh ovo mleko, dobar faktor, tu je i Titanijum oksid, cena 450,00, valjda se nisam zeznula... 

IMG_20180721_114411.jpg

IMG_20180721_114424.jpg

Izmenjeno (Silvija sa Dorćola)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Silvija sa Dorćola Lavozon faktor 20 je svega 250 din i to je jedna od najboljih krema koje smo koristili.  

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Iskreno, sasvim slučajno je videh i kupila sam zbog Titanijum oksida, mislim da je baš ovde neko pisao na tu temu, pa rekoh da probam. A vidim da ga TSV ima u katalogu, ali ne znam cenu i ZF...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Izvrsila sam mali eksoeriment na moru, inspirisana tekstovima da nije velika razlika u procentu zastite razlicitih SPF, kao i secanjima da sam bolje crnela dok sam se mazala kremama, kada je najveci SPF bio 8. Napominjem da sam izuzetno bela i ne mogu mnogo da pocrnim. Koristila sam Piz buin od 6-2o SPF. Do 9h se nisam mazala, a tada sam stavljla SPF 15 u 10,30 SPH 20 u 11.30, sam zavlacila pod suncobran. U 15.30h sam nanosila SPF 15, a u 17h SPF 6. Postovala sam sva pravila bezbednog suncanja. Rezultat je izuzetan. Nisam ni jednom pocrvenela, a dobila sam boju kao nikad. Koza mi je zdrava i nije ostecena. 

Zakljucak: Kao i sve sfere naseg zivota, potrosacko drustvo namece nove standarde kao najbolje. U svemu se krije zarada, veci SPF vece pare u dzep proizvodjaca i trgovaca.

Nemojte bacati pare za visoke faktore, apsolutno je nepotrebno!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sanja beogradjanka,samo da vam zahvalim za preporuku sto se tice krema sun dance,zaista sve sto ste rekli o kremi je tako,provereno ove godine u Turskoj,ja sam odusevljena kremom,namazes je odes u vodu i ona se nespira,odlicno stiti ne moze da se izgori.Sanja beogradjanka jos jednom :thankyou2:

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi od prošle godine koristimo Sundance faktor 50 i nije nam izlazila alergija sa kojom smo ranijih godina imali baš problema.Ove godine smo lepo i pocrneli.U razgovoru sa dermatologom ona mi je rekla da svaka koža drugačije reaguje na kreme tako da ako nekome neka krema prija ne mora da znači da će i drugome odgovarati,bitno je naći kremu koja tvojoj koži prija

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905064
    Ukupno poruka