Snorkel

Hurgada: Sta sve ima u gradu uvece?

78 poruka u ovoj temi

hvala vam.. videcu na licinom mestu :D kako sve izgleda, pa ako je bas opusteno mozda cu i nocu da se provozam taxijem, za sad mi je bitna dnevna voznja, A to sto su namcorasti nocu, ne smeta, samo da nisu romanticni :D Vise mi odgovara fight nego love fazon :D

E pa upravo taj love fazon sam dozivela ja i to u prisustvu muza!!! Vozac me je nonsalantno uhvatio za koleno dok sam izlazila iz taxija!!! Ma odvratni su i nenormalni :smorilo:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E pa upravo taj love fazon sam dozivela ja i to u prisustvu muza!!! Vozac me je nonsalantno uhvatio za koleno dok sam izlazila iz taxija!!! Ma odvratni su i nenormalni :smorilo:

joj boze, ne znam sta cu...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sad si me bas iznenadila kad si zakljucila da ne bi isla sama u taxi, ja planiram da se vozim sama, danju do ribljeg restorana. Ima li u blizini hotela Elysses neki riblji restoran, da ne idem taxijem?

Dobro,ja nisam merodavna mozda,meni i u Beogradu nije svejedno kad se vozim sama taxijem ,a Egipcani jesu prilicno navalentni,pogotovo kad vide devojke same,a ja sam bila sa deckom pa im nije nikakav problem da dobacuju angry.gif

Stvarno ne znam za riblji restoran,Memsa je jako blizu sigurno ima neki... a moguce da ima i u sklopu hotela Marrioot,to je odmah preko puta.

Izmenjeno (malenica)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Guest
Tema je sada zaključana za dalju diskusiju.

  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905068
    Ukupno poruka