Jellena25

Majorka, opšta tema

1054 poruke u ovoj temi

Bukirana Majorka 25.7. preko agencije Kontiki :D !Da li neko od vas mozda ide u tom periodu?Mesto je El Arenal a hotel Palma Mazas.Molim one koji su vec bili da podele iskustva samnom...Gracias!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Izgleda da ljudi koji putuju u Spaniju ne dolaze na forum. Hajde pomozite, jel neko ima izvestaj sa Majorke ili da rondamo po stranim forumima ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne mogu da verujem da nema odgovora.I ja putujem u El Arenal 12.8.Vec danima trazim neke normalne informacije,cak ni slike nisu nista posebno.Cula sam razne komentare od najgorih koje su me totalno razocarale do extra komentara tipa-raj na zemlji.Ljudi uglavnom kazu da je mesto puno pijanih Nemaca i Engleza,pa bas razmisljam koliko je to tacno.Ja sam preko jolly travela,koji je malo skuplji pre neki dan uspela da rezervisem.Molim za detaljnije informacije:plaza,cene,sta treba videti i da li je moguca poseta Barseloni. smajl.jpg

Izmenjeno (DraganV)
Ne citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo, mm i ja putujemo na Majorku u sopstvenom aranzmanu, tako sto smo bukirali hotel i automobil preko sajta mca-hotels.com.Svima koji imaju sengen vizu i u tom pogledu ne zavise od nasih turistickih agencija, preporucila bih da tako putuju.Jer kod nasih agencija ponuda za Majorku je mala i uglavnom se svodi na mesta El Arenal i Plama Nova.To bas i nije najbolje sto Majorka moze da ponudi jer je sve puno pijanih Engelaza i Nemaca(opsti zakljucak svih turista), sve je njima podredjeno i imate utisak da ste u Nemackoj.Hoteli su svugde na Majorci generalno dobri mada su cene u nasim agencijama daleko od realne odnosno od cene koju dobijete kada sami bukirate.Obavezno ako ste u mogucnosti iznajmite auto, to nije skupo oko 20 eura dnevno a moze da se obidje celo ostrvo.Najlepse plaze su na istocnoj obali,najbolja hrana u malim ribarskim mestima koja su jedina i sacuvala pravi smek Majorke.Uglavnom preko agencije najcesce mozete da dozivite samo klasicni masovni turizam koji se nazlikuje od istog takvog bilo gde drugde u Evropi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Neko poseduje info o Nixe palace ili Melia del Mar ? Komentari cudni, najblaze receno. U cemu je hint za Mallorcu ? Za Grcku svi znamo, nikako hotel. Turska, obavezno hotel, proveren 5*. Za Mallorcu citam gluposti npr. naplacuju daljinski za tv, safe box, lezaljke na hotelskom bazenu etc

OK nije problem, al gde je catch ako imaju foru i za ove gluposti ..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne mogu da verujem da nema odgovora.I ja putujem u El Arenal 12.8.Vec danima trazim neke normalne informacije.

Ja idem 25.7 a vracam se 5.8.Napisacu svoje utiske cim dodjem tako da ces imati neke informacije pre polaska 12.8! biggrin.jpg

Izmenjeno (DraganV)
skracen citat
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko putovao sa Poseydonom?Devojka u agenciji je vrlo ljubazna ali voleo bih da cujem komentare nekih putnika.U dilemi sam oko hotela.Santa Monica u Arenalu ili Don Juan u Magalufu?Sta je bolje?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Godine 2007 Poseydon je doveo nekih 300 godina za sezonu u Spaniju, tako smo culi na Majorci.

Navodno su napravili aranzman : spance da dovode u Srbiju a mi da idemo tamo ali tu ima neki

problem ,nisam zapamtila ali na forumima je bilo losih komentara za Poseydon mada to nista ne

mora da znaci.

Lepo je i u Arenalu i u Magalufu, hotel... zavisi sta volis, koliko trosis, itd.

Izmenjeno (DraganV)
Ne citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja idem 25.7 a vracam se 5.8.Napisacu svoje utiske cim dodjem tako da ces imati neke informacije pre polaska 12.8! :D

Jellena kad cemo da cujemo tvoje utiske, kako je bilo, neke friske informacije?

:)

Hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko putovao sa Poseydonom?Devojka u agenciji je vrlo ljubazna ali voleo bih da cujem komentare nekih putnika.U dilemi sam oko hotela.Santa Monica u Arenalu ili Don Juan u Magalufu?Sta je bolje?

Ja sam putovao sa Poseydonom i bilo mi je odlicno. Super im je vodic, bio je sa nama na eskurziji, obisli smo celo ostrvo; organizovao je i eskurziju posetu divljoj plazi es trenc, ali mi nismo isli, jer smo to obisli kolima. Ja sam bio u hotelu Santa Monica, sasvim pristojan i cist hotel, sa internet konekcijom na recepciji, imali smo tv u sobi, iako nam nije trebao, i radio sa nekom internom stanicom. U hotelu, gosti su bili pretezno mladja ekipa francuza i italijana, koji su za razliku od neizivljenih engleza, mnogo normalniji i prizemniji.

Ne znam kakav je hotel Don Juan u magalufu, ali s obzirom da su u magalufu pijani englezi, a Santa Monica je bio jeftiniji u ponudi, ja sam izabrao to. I nisam se pokajao...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Es trenc je prelepa plaza i svima preporucujem da je posete!Mi smo same isle kolima,nije problem,samo pratite mapu!Tu je more posebno lepe boje i toplo :D !

Na plazi se nalazi kafic gde ni klopa nije skupa,lezaljke su bile oko 6 eura za ceo dan!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Super sto se ova tema prosirila, ja planiram Spaniju sledece godine. I to u sopstvenoj reziji.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jel ima jos neka friska informacija :)

:P

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kao na primer?Pitaj.... biggrin.jpg

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vratio sam se sa Majorke pre nekoliko sati. Bio sam preko Kontikija u Palmanovi, hotel "Sol Mirlos". Utisci su mi toliko dobri da mogu samo da kazem jedno: blago onima koji idu sada tamo!!! :) Time sam sve rekao!

A posebno bih hteo da pohvalim vodica Mirka, pripadnika "stare garde" koji je zaista bio vodic u pravom smislu reci, za razliku od nekih ranijih putovanja preko drugih agencija pa i preko istog Kontikija gde su vodici bili beskorisni ili cak smarali i iritirali nas turiste.

Pozdrav svima!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka