suki

Da li ste videli nagradjene foto-ture?

76 poruka u ovoj temi

Uh. Ajde, pa da se bacim na ono gore...

temecula-wine-tours.jpg

wineBottles.jpg

450px-Retsina.JPG

apelia.gif

Samo vino!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prijatno i ziveli, mnogo lepih mesta obilazili i lepih fotki pravili ! Uzdravlje d020.gif !

p.s. Fali nam DJ za muziku

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Od svega napravimo kafanu!

:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, da, ajte sad u kafić svi! :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
toyou.gifcongratualtions.gife055.gif47b20s0.gif
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ooovaj.. ko bude birao za avgust...neka mu je bog u pomoci :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ooovaj.. ko bude birao za avgust...neka mu je bog u pomoci :)

Vec sam rekla da ne bih bila u kozi Faplfah... :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam tu da od 150 izaberem nekih 20tak a onda više ne odlučujem sama i verujte nije bilo nimalo lako ovog puta. Puno, puno dobrih foto-tura!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jao, a sta cete raditi u septembru... Pojavio se jsphotomorgana sa feeenomenalnim slikama... Ali ja bih rekla da je on ipak profi i onda se postavlja pitanje da li takve slike uzimati u obzir, on je van svake konkurencije. Ili napraviti poseban odeljak za profi fotografe.... Ovako obicni forumasi nece imati nikakvu sansu....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A gde je obavestenje za MFT u avgustu, na temi Tasos napisase ko je usao u tih 20 ali ja ne videh nigde..... Videla sam samo da je Mokra Gora pobedila...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Link je na naslovnoj strani i u magazinu. Obzirom da nemamo dve nagrade koje bi delili za profi i amaterske fotografije ne zanam kako bismo to podelili u dve sekcije.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam zeljela ba budem nevaspitana ni nekulturna, ja jednostavno dugo vremena nisam bila u mogucnosti da posecujem forum i nisam znala za ovu temu, tako da sada koristim priliku da se SVIMA PUNO ZAHVALIM NA CESTITKAMA za moju pobednicku foto turu iz aprila. Jeste da je od onda proslo puno vremena ali bolje ikad nego nikad. Hvala jos jednom forumasima na cestitkama a ja se prikljucujem cestitkama novim pobednicima (Nikoli S, Nonamedu, Milici, Putnici i CDraganu) i zelim svima da salju puno lepih slika u kojim cemo svi uzivati. Pozdrav.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jao, a sta cete raditi u septembru... Pojavio se jsphotomorgana sa feeenomenalnim slikama... Ali ja bih rekla da je on ipak profi i onda se postavlja pitanje da li takve slike uzimati u obzir, on je van svake konkurencije. Ili napraviti poseban odeljak za profi fotografe.... Ovako obicni forumasi nece imati nikakvu sansu....

Bravo, odlično rečeno i zapaženo. Fotografije su mu odlične, nema sumnje da se bavi time, ali jedno treba razgraničiti, foto-tura nije isto što i samo postavljanje više nego odličnih fotografija. Koliko sam shvatila (ili razumela) cilj MFT je da sve nas koji pratimo postavljene foto ture približi tom mestu, dakle od samog opisa , putovanja i na kraju dokumentovano dobrom fotografijom. Mnoštvo MFT je postavljeno tako kao da je u pitanju isključivo foto konkurs za izbor najlepše fotografije, ispravite me ako grešim ali to ne bi trebalo da je osnova.Po meni treba uzeti u obzir i sam opis MFT , objašnjenja i fotografije.

Izmenjeno (slatkiš)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bravo, odlično rečeno i zapaženo. Fotografije su mu odlične

Gde da ih trazim da vidim, u odeljku za koje zemlje?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905068
    Ukupno poruka