Dragan Milatović

Letovanje u Lutrakiju

2 poruke u ovoj temi

Hvala, na informacijama. Evo i ja se vratih.

Nisam isla na izlete-u lokalnim agencijama se i nisu organizovali jer nije bilo puno turista verovatno zbog pozara. Vecina turista su Grci. Posetila sam gradic Korint (novi) i videla iz busa Korintski kanal i bila par puta do Atine.

Bus iz Loutrkija do Atine staje i na Metaxourgiju u Atini a poslednja stanica mu je KTEL Kiffisou, na Peristeriju u Atini gde moze da se ceka na putu od Atine do Loutrakija.

Najvise mi se islo na izlet u Epidaurus gde lokalna agencija VIP tours (travel) vodi i na predstavu (grcku dramu) u amfiteatru (najcesce subotom uvece), u Epidaurusu, ali eto nije bilo zaintersovanih i kasno sam saznala:kmeee:

Inace plaza u Lutrakiju je sljunkovita ali na tusevima na plazi tece topla banjska voda iz planinskih izvora pa se Grci kupaju na plazi sve do ponoci. Voda u moru je topla i prijatna.

Ali meni je recimo lepsa bilo koja plaza na Halkidikiju, gde se brze stize.

Smek ovog mesta je lepo setaliste pored mora,na kome je uvece bas guzva i gungula i duga plaza, kao i lepi Grci

Divne baklave slucajno probah u jednoj od pekara-poslasticarnica, sa cokoladom, ono je perverzija.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka