Jelena Cizmic

Hotel Fort Arabesque Makadi Bay 4+*

855 poruka u ovoj temi

i mi smo od 20-tog u SRM

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jao, ja sam sad poludela, javili mi iz agencije, promenili cenovnik u wayautu koji je vazio do 16.-og januara i sad u novom cenovniku nema termina na 13 nocenja za pred kraj juna. Sad ne znam sta cu. Da li da trazim drugi hotel, drugu agenciju koja ima letove krajem juna?

Nemam ideja vise ni za hotel, pomoziteeeeeeeeeeee.

Htela sam Fort pa ga ne radi wayout, pa sam htela SRM sad i to problem jer ga radi samo wayout a nemaju vise mesta na letu za kraj juna.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je realno da nemaju vise mesta na letu? Koliko sam shvatila na 13 noci se ide sa Air Cairom,a koliko znam jos niko nije sa njima potpisao ugovor. Ili jeste? Prodaju aranzmane za sta?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Jao, ja sam sad poludela, javili mi iz agencije, promenili cenovnik u wayautu koji je vazio do 16.-og januara i sad u novom cenovniku nema termina na 13 nocenja za pred kraj juna. Sad ne znam sta cu. 

 

Jedino da ides na 10 nocenja ili da cekas kad ubace Air Serbia.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Faros ima mesta na letu za 13 noci, al ne znam koji hotel da gledam koji oni rade?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ispravka !!! mi smo mislili da smo u SRM od 20-tog !!! WA javio da nema mesta za 20-ti !!! GRRRRRRR!!!

 

Faros ima mesta na letu za 13 noci, al ne znam koji hotel da gledam koji oni rade?

faros nema jos cenovnik za leto ima samo do maja

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@pizza_slice

Uzas, i meni su tako javili. Ja sad razmisljam o 4.-om julu za SRM na trinaest noci preko WA, mada tu ima neka doplata od 3e po noci ili na deset noci krajem juna da idemo, tu imaju mesta na letu.

A Faros nije izbacio zvanican cenovnik , al sam ih zvala i rekli su mi da ukucam u pretragu datum i da ce mi izaci cene na sajtu. Gledala sam cene,al ne znam koji hotel da gledam :angry:

Izmenjeno (K2)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Fort u ponudi agencije Matico 850E za 10 noci

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jeste, al let Air Srbija večernji, gubi se prvi dan takoreći.

SRM 10 noći 709E , jutarnji let Air Cairo preko WA za termin krajem juna.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako je tako, ja bih uplatila SRM, a snorkala na plazi Forta

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tako smo i odlučili, nadam se da će nam danas potvrditi iz agencije da je sve ok i da ima mesta.

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uplaćen SRM od 24.6.2020. do 5.7.2020. 

Definitivno ovaj put, dobila sam potvrdu ,potpisala ugovor i uplatila.

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna zasto nema Fort u agencijama u ponudi,samo Matiko I to Jos uvek za April samo.

 

Da li neko mozda zna kakva je oblast Abu Soma,da li tu I'ma gde da se proseta I'ma li setaliste,radnjice...posto je 50 kilometara od Centra Hurgade.

Gledam ovaj hotel Imperial Shams Abu Soma,dobra my je Cena sobzirom da je rangiran sa 5*

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Soma Beju nema šetališta, totalna divljina van hotela. U hotelu jedino možete da prošetate i svaki ima neke radnje. Svaki nudi i večernju zabavu, neko slabiji, neko sadrzajniju. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Da li neko zna zasto nema Fort u agencijama u ponudi,samo Matiko I to Jos uvek za April samo.

 

Tradicionalno Nemci pokupuju sve termine još u predsezoni

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    27008
    Ukupno tema
    905816
    Ukupno poruka