lonely shepherd

ici ili ne ici pitanje je sad

17 poruka u ovoj temi

pozdrav svima. ove godine planiram da putujem u grcku a problem je sto idem sam. opcija trazenja saputnika mi se ne svidja jer je vrlo rizicna. moze da bude odlicno a moze biti i katastrofa od odmora. cini mi se da mnogo toga mora da se poklopi da bi to bilo kako treba na obostrano zadovoljstvo.

ono sto me zanima su ustisci sa vasih solo putovanja kao i saveti. da li ici ili ne? mozda je bolje sacekati sledecu godinu pa ici sa proverenim drustvom koje bih sigurno do tada imao, ali 2021. mi se trenutno cini predaleko...

vidim po raznim forumima, anketama, clancima, da je sve vise ovakvih situacija i da mnogi cak namerno putuju sami. meni je to skoro nezamislivo bar za ovakav tip puta.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sačekaj sledeću godinu...

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Sačekaj sledeću godinu...

hvala na savetu. izgleda da ce tako i biti

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Sačekaj sledeću godinu...

Ajd Žućo, da čujemo zbog radi čega ?:biggrin:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ajd Žućo, da čujemo zbog radi čega ?:biggrin:

Ajd Žuco, čekamo :D.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

slazem se sa vama dvema (ili dvoma) ne znam da li su "lavovi" lav ili lavica. ici na silu ne pomaze nijedno drustvo a ako si raspolozen za put trebalo bi da je svejedno sa kim si. jediino veranda tebi da kazem da bar u mom sluicaju nije sramota, nego jednostavno neiskustvo takvog tipa i neizvesnost. inace, nemam problem sa upoznavanjem pa ako je bas dosadno lako nadjem ekipu. zuco, cekam i ja nesto konkretnije :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Najgore je da ostanes kuci svakako.

Zapitaj se, da li je bolje provesti jos 10ak dana u tvom zivotu u mestu ciji svaki milimetar znas napamet ili otici i iskusiti nesto novo (stagod to bilo). Cak i cinjenica da nisi kako ti kazes "iskusan" u tome je po meni razlog vise da to odradis. 

Polazim od pretpostavke da si solo, u tom slucaju ne vidim ni jedan razlog da ostanes kuci :) u takvim okolnostima ljudi (po meni) grese cekajuci druge da ih usrece bilo na putovanju, poslu, cemu god. Mene su cesto cak i osobe koje sam jako voleo vise sputavale na putovanjima nego da sam bio sam. 

Svet je tvoj, koristi taj pasos dok ne krenu reume i ostale gluposti, onda ces zaliti sto nisi, naucices mnogo i o sebi i o svetu oko sebe. Zivot je kratak za ovoliku planetu ;) 

Navijam da ides ocigledno :) 

posebno mi se svidja "Zivot je kratak za ovoliku planetu". istina! a nema nikakve garancije da ce sledece godine da se situacija promeni. i tako, godina po godina... prodje zivot. ovako, i ako bude lose, znam put za nazad :). hvala na savetu u svakom slucaju

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Čekamo Žućka...:dosada:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa znam...a tek što je rečit...:gamer1:

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Guest
Tema je sada zaključana za dalju diskusiju.

  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905090
    Ukupno poruka