ljerka

Putovanja u 20-22 godini, posle otvaranja granica i pandemije

2204 poruke u ovoj temi

Je l' bio neko skoro u Sloveniji? Je l' definitivno ne traže više nikakve potvrde, testove, sertifikate i ostalo za ulazak?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prekljuce smo se vratili sa puta u Italiju, i prolazili kroz Sloveniju. Nista se ne trazi u Sloveniji vezano za Covid-19.

Mi smo cak u Italiju usli (Gorizia) bez ikakve kontrole, posto nikakav punkt za kontrolu nije postojao. 

Prijatelj nam je bio nedelju dana ranije i usao je u It preko Sezane, tamo je postojao punkt, ali nisu sve kontrolisali, samo su neke zaustavljali.

Izmenjeno (Gota)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo mi sutra krecemo put Slovenije, pa nas eto sa svezim servisnim informacijama :)

Kao sto rece Gota, odavno se ne trazi nista za Sloveniju, a lepo je cuti da nema kontrole ni za Italiju :)

Izmenjeno (Pegi-peg)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Danas smo dosli u Slo nista ne traze, u Portorozu je bas puno turista.

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Grcka ukinula sve Kovid mere, mozemo samo sa pasoshem!

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko išao na Maltu ili planira?Čini mi se da oni priznaju kombinaciju vakcina od dva Sinofarma i jednog Fajzera kao buster doze,da li je tako?Trebalo bi da tranzitiram preko aerodroma Malta u povratku,pa se nadam da neće praviti neke probleme za tranzit.Ne bih napuštao aerodromsku zgradu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel isao neko skorije u Italiju ili ima info iz prve ruke sto se tice mera ?Zvanicno vidim da se traze testovi i taj neki obrazac za pracenje ali kakva je situacija tamo sto se tice sedenja u kaficima,restoranima i uopste funkcionisanja?Hvala unapred..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za ulazak treba vakcina ili antigenski, mada nama na granici nisu trazili nista. Sto se tice restorana, kafica i slicno, ne traze nista

Maske se nose samo u prevozu, pozeljno je imati fpp2

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko putovao u Grcku avionom nakon 01.05.2022., od kako je objavljeno da su ukinute sve mere za ulazak u Grcku, bez obzira na zemlju porekla? Kako to izgleda na licu mesta, tj.da li se primenjuje na aerodromima (nije potreban certifikat o vakcinaciji, prelezanoj bolesti, pcr ili antigenski test)?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posto je i Austrija sve ukinula, mi cemo konacno u Halstat i okolinu, planirali smo jos pre nekoliko godina! Jedva cekam da konacno odem malo dalje od susednih zemalja!

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Проверите само за ношење маски у затвореном, обавезне су биле FFP2, код нас су то KN95. Почетком маја ни у Manner се није могло ући без маске. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala! Ne znam bas gde da proverim :D, ponecu je, pa ako bas mora, stavicu. Vec sam zaboravila sta to bese maska!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A Madjarska uvela novu taksu tj. porez na ekstra profit kompanijama koji nece kompanije placati nego obicni smrtnici. U prevodu, svako ko bude leteo IZ Madjarske od 1. jula placa dodatnih 10 eura taksu po osobi. Upravo stiglo obavestenje od Ryanaira.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905068
    Ukupno poruka