SRECKO IV.

IZLETI U BUGARSKOJ ZNA LI NEKO NESTO!

28 poruka u ovoj temi

AKO NEKO ZNA DA MI PREDLOZI NEKI IZLET U BUGARSKOJ NEKA MI AKO JE TO MOGUCE DETALJNO POISE I OBAVEZNO AKO ZNA CENU TOG IZLETA OD PROSLE GODINE NEKA JE NAPISE DOBRO CE MI DOCI BILOKAKVA POMOC .HVALA SVIMA KOJI SE ODLUCE DA MI POMOGNU POZDRAV :smorilo:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Najbolji izlet ubedljivo iz Sunchevog brega ili Nesebra je Izlet u Varnu. Osim toga interesantan je izlet za Sozopol. Postoji mogucnost odlaska do Istanbula, ali Vam je potrebna viza za Bugarsku na vishe ulazaka......

Izmenjeno (DraganV)
nema potrebe za citiranjem ako se odgovara na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam gde ces biti smesten, ali obavezno obidji Nesebar. Od izleta ti preporucujem Varnu i Balcik ( celodnevni izlet, oko 60 leva ). Prvo se ide u Varnu, sa kracom posetom delfinarijumu, a zatim u Balcik, koji je predivan. Tamo se nalazi letnjikovac kraljice Marije u prelepoj botanickoj basti. Obavezno ponesi pare za vino iz njihove vinarije ( u proseku oko 15 leva ). U izlet je ukjucen i rucak i poseta ostacima manastira u stenama. U povratku je setnja po Varni. Vredi. Meni je bila zanimljiva i poseta selu sa vecerom i onim njihovim plesom po zaru ( mada slican program imas i u jednom restoranu na glavnom setalistu ). To je ono sto smo mi posetili....Inace iz svakog mesta sa autobuske stanice mozes obici celu obalu, mi isli u Burgas i Sozopol ( i Nesebar, naravno). Ma bice ti super, obidji sve sto mozes....

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na svakih 200-300m,ces naici na agencije koje organizuju izlete.Sad sam dosao iz Suncevog brega,i bilo je izleta za Tursku,izleti brodom celodnevni sa klopom,safari voznja nekoh Ruskih vojnih dzipova po nekim bespucima i pustarama,posete Bugarskim selima,vinarijama i sl.Ima sta hoces i koliko hoces.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja sam iz Nesebra isao na izlet u Istanbul sa nekim Rusima i Ukrajincima, fino je bilo, preko lokalne agencije. Mada to je jednodnevna ekskurzija a za Istanbul treba ipak vise vremena.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Balcik, ima predivnu botanicku bastu!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gomila izleta je u ponudi. Nesebar i S.breg su puni agencija koje ih nude. Mene je zainteresovao onaj obilazak Istanbula, ali je 1 dan premalo vremena, samo se iscimaš i premoriš. Ne vredi.

U ponudi su i obilazak Varne, Balčika, neke safari ture, obilazak nacionalnog parka i reke Ropotamo, Sozopol, manastiri, izleti brodovima, posete vinarijama, bugarske etno večeri..... Sozopol toplo preporučujem, grad je fenomenalan!!!

Mada, većinu tih stvari (tj. sva mesta na obali Crnog mora) možete obići i busevima. Prevoznik je Minibusekspres.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koji je najbolji Aqua park u Bugarskoj? Najbliži nam je onaj u Primorskom, ali ako ima neki bolji neće biti problem da se provozamo do njega.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Super ti je onaj u Primorskom , bio sam u njemu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na odgovoru, gledao sam i neke snimke i deluje mi sasvim pristojno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jel zna neko da li ima neki vodeni park u blizini varne, npr zlatni pjasci, Balcik, nesto?

Izmenjeno (vekim)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

У Златним Пјасцима постоји велики и леп "aqua" парк.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Minja jel moze malo vise informacija.

Davno nismo bili a i kad smo bili vise su me zanimale neke druge stvari, sad smo na nivou 6 godina pa nas interesuju takva desavanja.

Da li je u donjem delu medju hotelima, ili je ozdvojen, kako do njega

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Minja jel moze malo vise informacija.

Davno nismo bili a i kad smo bili vise su me zanimale neke druge stvari, sad smo na nivou 6 godina pa nas interesuju takva desavanja.

Da li je u donjem delu medju hotelima, ili je ozdvojen, kako do njega

У Златним Пјасцима сам летовао 2008. године, па се не сећам детаљно пута до "aqua" парка.

Није у доњем делу, где су хотели. Изнад је у брду, али не превише далеко. Има велики паркинг. Испод њега има стамбених зграда.

Ишли смо колима и било га је лако наћи. Постојали су путокази, а и сви знају где је. Не можете промашити.

Моји клинци су тада имали 3,5 и 1,5 годину (сада 6,5 и 4,5), па нам је то била главна занимација.

П. С. "Aqua" парк није на нивоу оних бољих у Турској, али је сасвим пристојан.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

sasvim dovoljno, hvala puno

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka