dujaspasa

El Mouradi Hamamet 5*, Jasmin Hamamet

71 poruka u ovoj temi

Higijena u hotelima u kojima sam ja bila u Tunisu je bila super, Iberostar, Vincci, i u Mouradi Mahdia je bilo cisto svuda, od hola, sobe, restorana, oko bazena ali 2013. Meni je hrana super bila u svim hotelima, ukusnija nego u Egiptu i manje zacinjena, puno ribe i voca ali to je stvar ukusa. More u severnom Hammametu, Susu i Mahdiji fenomenalno, licno mnogo lepse od vestackih laguna u Hurgadi. Vise puta sam pisala da treba izdvojiti malo vise novca i ici u hotele van lanca Mouradi zbog higijene i hrane. Mouradi Palm Marina, Palace i Mahdia mislim da su ok, cini mi se najlosiji su Menzah i Hammamet, oba su sa 4* ove godine. 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bio sam u hotelu okt 2016.

za svaku preporuku odnos cena kvalitet ,sobe izuzetno prostrane,hrana razno vrsna,cisto,i uredno arapi malo smaraju.

realno jake 3* zapadnoevropske zvezdice racunam u zapadnezvezdice francusku spaniju,italiju.

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav,

Planiramo u julu odmor u Tunisu, konkretno Yasmin Hamamet, hotel El Mouradi, pa me interesuje ima li nekih svježijih utisaka, jer vidim da su ga na Google-u poprilično napljuvali što se tiče higijene i hrane.

Ujedno, ima li neko iskustva sa agencijom "Sun Line" iz Bg, preko njih smo uplatili 11 dana all inclusive?

Unaprijed hvala na odgovorima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto se tice agencije sve preporuke, Tunis je bio poprilicno zatvoren zbog pandemije, verovatno je opala usluga u hotelima, nadam se da ce ove sezone biti bolje

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rezervisali smo ovaj hotel za sledeće leto :D

Ako ima nekih novih informacija u odnosu na izveštaj koji je napravila Duja pre 4 godine molim da ih podeli na forumu :rolleyes:

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo sveže slike od pre dva meseca... 

AirBrush_20221124224106.thumb.jpg.14f603

U našoj grupi je bilo nekoliko koji su tu otseli. Ali, kao što znaš, retko ko ovde i bilo gde piše svoje utiske.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znala sam da ću te namamiti. Red je da naoštriš olovku i počneš. Čekamo! 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Djokaputnikmeni bi baš značilo da napišete koji red o prošlogodišnjem letovanju :D

Takođe, ako ste bili na izletu u pustinji molba da i tom događaju posvetite par rečenica u izveštaju :D

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Djokaputnik

Ožeži iz svog ugla. Nemoj da štediš Tunis uinat onima koji ga obožavaju. Slike su ti prva liga. 

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ponesite peškire i za plažu i za sobu. Peskiri za plažu se uzimaju u Menzahu, odnosno tu se uzimaju one kartice za trebovanje peskira. Jedna kartica 20 TD. Dečko mi je bukvalno sa gomile korišćenih peškira dao dva. Ko zna kada su poslednji put oprani. Danas smo poneli peškire iz sobe, inače i oni su puni fleka. Nije mi jasno kako ih peru. 
Gde je ona robna kuca o kojoj je pisano na forumu, levo ili desno of Kartagenlenda? Sinos smo našli neku robnu kucu levo od Kartagenlenda sa suprotne strane ulice, ali nešto mi se čini da to nije ona sa Dujinih slika.

More je puno trave, a posle podne ima i raznih drugih otpadaka. Kažu da je prošle nedelje bila oluja, pa je od tada trava u moru. Ima i meduza, to mi se nikako ne dopada. Hrana je ok, niko neće ostati gladan. Izlet u pustinju 150 evra, iskreno mislim da je to previše. Tunis, Kartagina i Sidi Bou Said 65 evra, El Jem pola dana 40 evra, Bizerte i Sidi Bou Said 70 evra

Izmenjeno (slađana bg)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905068
    Ukupno poruka