shania

Gloria Serenity Resort

17 poruka u ovoj temi

Odavno nisam procitala  detaljniji opis hotela, koji prevazilazi klasicne, standarne opise.Svaka cast na trudu  i realnom prikazu. Posebne  pohvale i za  dodatno poredjenje sa ostalim hotelima, u kojima si boravila. :cvetic::cvetic:      

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala, Ljerka:happy: ! Bas mi je drago sto vam se svideo opis. Nisam previse detaljno pisala o nekim od tih hotela u vreme boravka, a svakako zasluzuju, pa malo da se iskupim pred sobom :D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Shania hvala na opisu, svaka cast, kao da smo bili tamo?.

Zamolila bih te da mi malo pomognes,  idem prvu put u Tursku na more, dosad nam je Sitonija - Grcka bila naj jer idemo s malom decom, dakle nesto sam iscitala, zanima nas mesto tj.hotel sa cistim morem i peskovitom plazom ako je moguce....koliko vidim Oludeniz se pominje, Belek i Fetije....sta ti mislis, otprilike neki hotel sa 3, 4 *?  Ili mozda Belek, najvise imam bojazni oko mora i plaze, da li je bas plicak i cista voda u Beleku, svaki tvij savet vredi. Pozz

 
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@ciki,

nije plicak u Beleku, tj.prvih desetak metara najvise, pa je duboka voda. Inace, kasno poslepodne su gotovo uvek talasi u Beleku, koji nekad mogu da budu baš veliki. Ne znam koji hotel da preporucim, znam da je

@Beeblebrox 

isao u Club Asteria sa klincima I super se proveo, imaš njegov odičan opis ovde na forumu. Slabo u Beleku generalno ima ispod 5*hotela, a da se prodaju kod nas. Od povoljnijih u Beleku, a da su u bujnom zelenilu vidi Belconti Resort, Maritim Pine Beach, Letoonia Golf, Limak Arcadia, IC Santai Family, Crystal Tat Beach Golf npr.

Ako ti je bitna peščana plaža I zelenilo, preporučila bih ti hotel Arcanus, iako je u mestu Side, ide se ravnicom, autoputem I brzo stigne. Prelepo okruženje, na ivici Sorgun šume, išla je moja drugarica I stvarno su se dobro proveli, a hotel je povoljan, pogledaj ga obavezno.  sigurno ga rade 1A I Fibula, mozda I Big Blue. Takodje, Hane Hotel, on ima 4*, a da znam da je dobar, u zelenilu I na lepoj plazi. Inace, gledaj hotele koji nude dvoje dece gratis, ima ih dosta. 

Ovaj deo oko Fetija slabo poznajem, mogu Perdikia Beach hotel da da ti preporucim na Oludeniz plazi, tj.stotinak metara od nje.

Sto se Egejskog mora tice,  u Kusadasiju je za decu super bio Omer Holiday Resort, u borovoj sumi, na prelepoj plazi, pa pogledaj I njega. 

Nadam se da sam ti bar malo pomogla. Ako dolazi u obzir I sljunkovita plaza, pogledaj kemersku regiju, ima nekoliko forumasa sto preferiraju Kemer, sigurna sam da ce ti rado pomoci.

 

 

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Opisi i recenzije koje @shania ostavlja, kao i saveti oko rezervacija preko TUI-a i redovnim letvima, su pravo blago foruma.

Drugarice, vidi se da uživaš u ovome, posvetila si se, ja stvarno uvek uživam.

E sad, za sve naše forumaše koji su navikli na Grčku i sada bi da promene. More u Turskoj, pa i u Egiptu (osim ako idete na Giftun ili ture sa ronjenjem ili gnjuranjem) nije kao u Grčkoj. Nekome je to jako bito i postoji mogućnost da mu se ceo koncept rizorta ne dopadne. Ja sam sa porodicom poslednje tri godine u Grčkoj, oduševljen sam, lepo mi je, ali jako mi nedostaje Turska i verujem da ćemo se sledeće godine vratiti. To je potpuno drugačiji vid odmora. Sednete u avion i dalje ne razmišljate. Sve je lepo uređeno, pristupačno itd. Mi volimo i sviđa nam se. Volimo i Grčku. Idealno bi bilo da kao pre tri godine odemo jednom u Tursku i posle u Grčku.

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

`fala, `fala, za lepe reči, @Beeblebrox ,druže :happy:

Čekam da se ti I @glas1 

vratite u Tursku  :) , da imam sa kime da se aktivno kuckam na ovim temama, mada je I ja ove godine preskačem. 

Izmenjeno (shania)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@shania, drugarice moja. Nije realna Turska za mene. Cerka raste nju sad zanima malo soping, malo svrckanje po gradu. Verovatno neko ostrvo ili kombinacija resort+city break.

Zavidim za serenity.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Razumem ćerku skroz :)

Kipar je idealan za to što traži(š), tamo na gradsko zujanje, šoping, arheološke lokalitete dodaš kao krunu I nestvarno lepe plaže. 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

@ciki,

nije plicak u Beleku, tj.prvih desetak metara najvise, pa je duboka voda. Inace, kasno poslepodne su gotovo uvek talasi u Beleku, koji nekad mogu da budu baš veliki. Ne znam koji hotel da preporucim, znam da je

@Beeblebrox 

isao u Club Asteria sa klincima I super se proveo, imaš njegov odičan opis ovde na forumu. Slabo u Beleku generalno ima ispod 5*hotela, a da se prodaju kod nas. Od povoljnijih u Beleku, a da su u bujnom zelenilu vidi Belconti Resort, Maritim Pine Beach, Letoonia Golf, Limak Arcadia, IC Santai Family, Crystal Tat Beach Golf npr.

Ako ti je bitna peščana plaža I zelenilo, preporučila bih ti hotel Arcanus, iako je u mestu Side, ide se ravnicom, autoputem I brzo stigne. Prelepo okruženje, na ivici Sorgun šume, išla je moja drugarica I stvarno su se dobro proveli, a hotel je povoljan, pogledaj ga obavezno.  sigurno ga rade 1A I Fibula, mozda I Big Blue. Takodje, Hane Hotel, on ima 4*, a da znam da je dobar, u zelenilu I na lepoj plazi. Inace, gledaj hotele koji nude dvoje dece gratis, ima ih dosta. 

Ovaj deo oko Fetija slabo poznajem, mogu Perdikia Beach hotel da da ti preporucim na Oludeniz plazi, tj.stotinak metara od nje.

Sto se Egejskog mora tice,  u Kusadasiju je za decu super bio Omer Holiday Resort, u borovoj sumi, na prelepoj plazi, pa pogledaj I njega. 

Nadam se da sam ti bar malo pomogla. Ako dolazi u obzir I sljunkovita plaza, pogledaj kemersku regiju, ima nekoliko forumasa sto preferiraju Kemer, sigurna sam da ce ti rado pomoci.

 

 

 

Draga puno ti hvala, dvoumim se izmedju Crystal Tat i Club Asteria, oci mi ispadose citajuci po netu?, najvise mi frka zbog mora i plaze.. a nesto gledam i Side, u jednoj agenciji su mi rekli da jedino tamo pesak...a gde mislis da je toplija voda?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ista je voda, to je sve na razdaljini od tridesetak km, Belek-Side. Toplo je more, oko 28 stepeni, I krajem septembra, za to ne brini uopste.  Takodje, plaze su pescane I u Beleku. Ima par oblih, sitnih kamicaka pri obali I pescano, glatko dno u moru.

Meni je mnogo lepsi Club Asteria, iskreno, a I odlicno je kotiran na stranim sajtovima. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tako sam i mislila, naginjem ka Asterii, mada su cini mi se sobe komotnije u Crystalu..hvala u svakom slucaju!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam bio u ovom hotelu sad od 01.07 do 11.07.,i zaista je fantastican.Vaša recenzija mi je pomogla da se odlucim.Prošle godine sam bio u Calisti a pored je Sueno.Tako da sam se dvoumio izmedju Suena i Glorije.Medjutim kad sam procitao Vas tekst nisam više imao dilemu.Od svih hotela koje sam posjetio u Turskoj, Gloria je najbolji.I hvala jos jednom na opisu.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Da napišem napokon utiske iz Gloria Serenity hotela, vidim da sam prethodni post sa lica mesta napisala pod očiglednim uticajem koktela :smajl: i sunca na plaži, dok sam uspela da napišem ''lagoon room soba''  :bez-zuba:

@shania

bas si me nasmejala :hahaha:

Mnogo lep opis hotela, sto rece neko-kao da sam bila.

Ja odavno zelim da idem u Tursku, cak sam jednom i rezervisala, ali moj muz se stalno opire. Nece, pa nece.

Cak i tada kada sam rezervisala, ispadose one bombe, pa smo naravno otkazali. Posle toga jos neki "dogadji" i muku mucim da ga ubedim.

A mislim kada bi otisao, da bi posle stalno hteo da ide :)  Mada, veliki je problem i naterati ga u avion :rolleyes:

Uglavnom, toliko mi se dopao opis, da sam pocela da razmisljam, da muvam mamu da idemo :D:D:D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905068
    Ukupno poruka