DudaZr

Kalamos

6 poruka u ovoj temi

Može li mi neko pomoći u vezi smeštaja Erofili aparmani u mestu Kalamos, Pelion, Magnesia. Dobila sam izuzetnu ponudu pa me zanima da li je neko bio u ovom divnom seocetu, bar tako izgleda na slikama. Zanima me kakva je plaža, put do tamo i da li ima problema sa ovim kanalom koji se uliva u more? Kakva je voda, i ima li talasa i komaraca? Dobro bi došla neka slika ;-)

Hvala unapred.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja sam gledala Kalamos. :)

Drugi smeštaj je u pitanju (Margianou apartments),ali značila bi mi bar i neka informacija o mestu.

:thankyou:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Били сми прошле године у Каламосу , писао сам на теми Пелион . Ако волите рибинзонски да летујете (мир , без гужве и без лежаљки у низу на плажи ) онда је то мести за вас . Место нема ни једну продавницу , комби из пекаре пролази од пола 9 до пола 10 и свира кроз место да изађете ако вам треба нешто да купите од хлеба и пецива .Воду можете да купите у Аргаластију и ту се углавном иде у снабдевање па ако кренете у Каламос обавезно понесите резерве воде , јер пут до Аргаластија није за неискусне возаче . Смештај у Каламосу бар нама није био јефтин 667 еур. за 14 дана , место има две таверне и једну пицерију и увече у сезони су увек пуни . Плаже су са шљунком и понеки облутак , патике обавезно понети јер у неким деловима има јежева али увек имате негде кутак само за себе да уживате на миру . Таласа нема , вода није прљава и лепо је за купање , обавезно нешто за комарце јер место има бујну вегетацију има их доста , канал није нешто прљав и ту је место за чамце , ја сам био у њему сваки дан јер ми је ту била једрилица .image.jpg

Каламос

Ненасловљено

Izmenjeno (путујекараван)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
U 5.2.2017. at 10:38, путујекараван je rekao/la:

Ако волите рoбинзонски да летујете .......

376BC204-6F0C-4691-A31A-DDD25D73584B-435

Ne volim. :D

Naročito mi ne odgovara ova varijanta sa "pekarom na točkovima".

Imala sam iskustvo sa takvom vrstom snabdevanja hlebom i pecivom jedne godine na Sitoniji i .....ne,nikako.

Jedno jutro dodju u pola devet,sledeće u pola deset,....onda se i ne pojave. :huh:

Celo pre podne prodje u čekanju tog kombija iz pekare. :dosada:

Mesto mora da ima bar jednu "normalnu" pekaru i jednu prodavnicu za osnovno snabdevanje. 

Počela sam detaljno da iščitavam temu "Pelion" (ima "samo" 99 strana :nesvest::laugh:),ima mnogo korisnih informacija,članovi su se baš potrudili, :aplauz: tako da ne sumnjam da ću naći nešto odgovarajuće.

Vama hvala na detaljnom odgovoru. :thankyou:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ha, ha, @BiljanaK

cim sam videla ovu recenicu  

U 5.2.2017. at 10:38, путујекараван je rekao/la:

Ако волите рoбинзонски да летујете 

pomislih- nema sanse, Bilja sigurno menja lokaciju :D

Meni ona Kala Nera deluje simpaticno, mozda bi ti se dopala.

I ja stalno gledam Pelion, (sto se i vidi, jer sam davno zapocela tu temu :) ), ali, nikako da dodje na red... 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
U 7.2.2017. at 16:05, suki je rekao/la:

pomislih- nema sanse, Bilja sigurno menja lokaciju :D

Meni ona Kala Nera deluje simpaticno, mozda bi ti se dopala.

Kalamos definitivno otpada. :nea:

Pročitala sam skoro celu temu "Pelion" i što se tiče ove Kala Nere,mišljenja su nekako podeljena. :neznam:

Vidim da se putnicima mnogo više dopada istočna strana,pa ću pogledati mesta i pokušati da nadjem smeštaj sa te strane poluostrva. :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26023
    Ukupno tema
    868318
    Ukupno poruka