Purple

Dabaklar hotel

153 poruke u ovoj temi

Uplatili smo decko i ja Dabaklar preko Argusa za 18.09. , pa ako neko ode (i vrati se) pre toga bila bih zahvalna :srce: da napise utiske, jer pored svih pretraga ne vidim nikog ko je bio tamo, samo komentare da je lep spolja.

 

Takodje, nisam obracala paznju ni na komentare vezane za njega dok je bio Varuna i Justiniano ada, jer vidim da je "opasno" renoviran. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Potrebne informacije o hotelu,sobama,usluzi,mestu hotela,buci,kvalitetu hrane.... 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To i mene zanimaunsure.gif

Ne mogu da ti pomognem, iako sam bila tri puta u tom htl. Svakog puta htl. je menjao vlasnika, pa i ime. Inace je poznat je kao Varuna. Lokacija htl. je extra: blizu je Bar Streeta, marine i pocetne stanice dolmusa. Kakav je sada po pitanju usluga ne znam, ali sada mnogo bolje izgleda nego kada sam ja boravila u njemu, jer je renoviran, a i dobio je jos jednu zvezdicu.

Ako se odlucim za Kusadasi ove godine, verovatno cu izabrati njegasrce.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo da ja pomognem. Bila sam u septembru prošle godine sa dečkom i koštalo nas je 270 evra. Shodno tome, ništa specijalno nismo ni očekivali. Ali smo se jako prijatno iznenadili samim hotelom, osobljem i uslugom. Sve je bilo super, odmah po dolasku, a išli smo busom, dobili smo sobe bez ikakve doplate. Sobe uredne, čiste, velike. Osoblje ljubazno, po celiii dan čisti bazen, hol, pribor za jelo. Bazen je mali, ali u periodu kada smo mi bili nije hotel bio pun, tako da ni na bazenu nije bilo gužve. Jedina zamerka je slab izbor jela za doručak i večeru. Ali, opet ponavljam, za 270 evra kolko smo platili zaista je bilo i više od očekivanog.

I da ispred hotela se svake srede postavljaju tezge za bazar na kome se prodaje garderoba po dosta nižim cenama nego u prodavnicama i uglavnom nema cenjkanja.ljutko.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ranije je bazar bio na brdascetu posle htl. Club Anra.

Znaci radilo je samo sminkanje sad.gif Kvalitet klope i izbor nije menjan, koliko mi se cini, jer pamtim mnogo bolja vremena. Pojedini su cak izjavljivali da klopaju kao prasici laugh.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ESve je bilo super, odmah po dolasku, a išli smo busom, dobili smo sobe bez ikakve doplate.

Ovaj deo sa doplatom mi nije jasan? ne znam na sta si mislila :( Inace, pre neki dan decko koji je bio tamo mi rece da je klopa ok bila (on je bio prosle godine) i cak raznovrsnija nego u ostalim hotelima. Citiram ga: ''Sve je uredno, cisto, savremeno, klopa je mnogo raznovrsnija nego uostalim hotelima. Bazen je prelep. Cene su ok u baru hotela.'' Tako da ne znam sta da mislim po pitanju hrane.. a nije da mi nije bitno ako vec platim polupansion.

Takodje mi neko rece da biram hotel u Kusadasiju sto dalje od na primer hotela Sozer jer je tu voda najprljavija (zbog brodova cega vec), nego da idem na suprotnu stranu. Gde je Dabaklar u odnosu na Sozer i ima li istine u ovome u vezi sa vodom?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislila sam da nije bilo nikakvog "podmićivanja" recepcionara da dobijemo sobu odmah po dolasku iako se u sobe ulazi posle 14h, a mi smo ujutru u 7h bili tamo.

Što se hrane tiče, nije da sam nešto ješna, ali je bio skroman izbor hrane, od slatkiša samo jedna vrsta čitavih 9 dana, a od voća samo lubenica i ni jedno drugo voće za čitav period boravka.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Takodje mi neko rece da biram hotel u Kusadasiju sto dalje od na primer hotela Sozer jer je tu voda najprljavija (zbog brodova cega vec), nego da idem na suprotnu stranu. Gde je Dabaklar u odnosu na Sozer i ima li istine u ovome u vezi sa vodom?

Htl. Sozer je u marini, tj. preko puta gradske plaze, koju ti ne preporucujem, osim ako volis da posmatras mocne brodovi koji pristaju svakog dana. Obicno se na plazi kupaju Turci, ranije je bila bas neugledna, ali sad i lici na nesto. Po meni malo gora od Kustur Beach-a. Ali ako se odlucis za ovaj htl. svakako idi na druge plaze, jer ih Kusadasi bas ima.

Dabaklar je malo dalje od marine, u cuvenoj srpskoj ulici, ali na dobrom mestu, jer tu imas pocetnu stanicu svih dolmusa koji idu prema Ladies Beach i Greeen-u ili u drugom pravcu prema Long, Silver Beach-u itd. i palis na plazu bez nekog preteranog gubljenja vremena. Isto ti mnogo znaci kada izlazis u Bar Street, ne placas taxi ili ne juris poslednji dolmus ako ti je htl. na nekoj od plaza.

Što se hrane tiče, nije da sam nešto ješna, ali je bio skroman izbor hrane, od slatkiša samo jedna vrsta čitavih 9 dana, a od voća samo lubenica i ni jedno drugo voće za čitav period boravka.

Znaci po pitanju klope situacija ne promenjena, kao kada sam bila poslednji put 2006. godine. 2005. isto sam boravila u ovom htl. i klopa je bila fenomenalna, jos uvek se prisecam njihovih fenomenalnih kolaca, a posebno medenjakasrce.jpg Svi su bili odusevljeni klopom, a kada upoznam nase iz drugih smena, prvo su nju pominjali. Naredne godine novi vlasnik, promenjeno osoblje htl. zatvorena terasa, a hol htl. pretvoren u restoran. A klopa - od zadovoljnih prasica, postali smo zecevi koji grickaju kupus i sargarepusad.gif

Izmenjeno (Infoputnik)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dabaklarje jako

lep butik hotel uLazili smo unutra,nov je hrana je fenomenalna tako smo culi.Mi smo na zalost bili u hotelu pored DIAZ koji jetakva krsina da me cudi sto ga jos nisu izbacili iz ponude.

osobblje hotela sa vlasnikom je kao sislo sa planine, hrana je mizerna cak i j akoja vrlo malo jedem samostajala redovno gladna, dorucak se sastojao iz sira i paradajza a kad skuvaju jaja daju ti samo po 1 i tu u ruku !!!

nivo usluge haos.

sopba je bila tako mala da smo se jedva okrtetali i ssudarali a kupatilo nije imalo ni tus kadu nego stojis na ladnim plocicama tj podu .

katastrofa!!

Zaobici a Dabakla namje izgledao odlicno

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hej ljudi ja idem za mesec dana u Kusadasi preko Aqua travella u Dabaklar. Jel putovao neko sa njima za Tursku i kakvi su utisci?

Da li je neko bio u njemu i kakav je?

Izmenjeno (Infoputnik)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Caos ljudi ja idem u hotel Dabaklar 20.07. preko tur. agencije Aqua travell. Jel bio neko u tom hotelu i jel isao neko preko njih za Tursku?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za agenciju ne znam, ali za hotel ne brini, dobar je, na odlicnoj lokaciji.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Caos ljudi ja idem u hotel Dabaklar 20.07. preko tur. agencije Aqua travell. Jel bio neko u tom hotelu i jel isao neko preko njih za Tursku?

Ja sam bila u tom hotelu, samo sto se tada zvao Varuna (inace u zadnjih 7-8 godina, nekoliko puta je menjano ime hotela). Smestaj u hotelu je dobar, lokacija hotela je odlicna (prvi u nizu u tzv. "srpskoj ulici"), hotelski bazen je super. Postoji samo jedan niz soba, bas iznad bazena, mislim da su sve sobe u tom vertikalnom nizu dvokrevetne. One su lose, tesne su da ne mozes da se okrenes, kupatilo je kao kutijica, ma katastrofa! Drugarica i ja smo prvo dobile jednu od tih soba, kad smo usle sokirale se i trazile od glavnog menadzera hotela da nam zamene sobu jer to nije bilo ni nalik sobama koje su pokazivali u agenciji. Dobile smo dvokrevetnu sobu na prvom spratu, koja je bila bukvalno tri puta veca od prvobitne sobe (racunajuci i kupatilo). Sto se hrane tice, meni je odgovarala i vrsta i kolicina hrane u hotelu, mozda je vecera ipak bila bolja tj. raznovrsnija od dorucka ali treba da znas da mesa nema toliko kao u nasoj kuhinji.

Mislim da je hotel Dabaklar definitivno jedan od boljih hotela u centru grada, koji se nalaze u ponudi Srpskih agencija.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u njemu i kakav je?

Ja sam bila pre nekoliko godina, tada se zvao Varuna i imao je 3* i bio je fantastican. Sada se gazda promenio i kazu da je jos bolji i mislim da sada ima 4*.

Sobe znam da su velike, bazen ogroman, sve cisto, hrana odlicna svedski sto ma super je. Predpostavljam da je sada jos mnooogo bolji.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bila sam u hotelu Dabaklar 2008. i za 3 zvezdice koliko je imao skroz je ok, sobe su velike, sobarice su cistile u pravo vreme, osoblje jako ljubazno i lokacija je ok. Ko se odlucii za ovaj hotel nece pogresiti!:)

Pozdrav svima!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905064
    Ukupno poruka