salsita

Kako da se spakujete...

190 poruka u ovoj temi

Mislis da nije toliko suludo? Hvala!

Ne znam sta mi je komplikovanije, to ili pakovanje cipela sa stiklama :rolleyes: :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

bobice, mislim da uopšte neće biti problem. Prilikom jednog putovanja u Francusku (autobusom), moja drugarica je tako isto spakovala laptop i nikakvih problema nije imala. Najbolje bi bilo ako imas kofer sa onim tvrdim stranicama, a i ako ne, lično mislim da je izvodljivo.

U najgoru ruku, jednostavno ga ponesi kao lični prtljag zajedno sa sobom u autobus i stavi ga gore iznad glave u onu pregradu, taman je te širine. :)

Izmenjeno (Davie)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kofer je cvrst, bas sam zadovoljna, ipak cu tako spakovati. Nosim tasnu (dokumenta+novcanik+cvikeri+sok+mini neseser sa neophodnom kozmetikom) i kofer (brdo odece (ipak idem na 3 meseca) +laptop) i jednu manju torbu (kozmetika za telo i lice+obuca). Dovoljno :)

Hvala na savetima!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Takodje kao i vecina pravim spisak doduse vec sad a putujem 1.8. uhvati me euforija i onda cim uplatim letovenje ja pravim spisak pa nek je i pet meseci ranije.Kozmetika, lekovi, garderoba, obuca, torbe i sitnice, obavezno poneti, kupiti, i ostalo! Napisala bih vam i sta je na tom spisku ali da vas ne smaram :hahaha:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pazi sigurno nas neces smarati ali sigurno cemo mi naci nesto sto si zaboravila da stavis na tom spisku :hahaha:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

cek da pocnem

kozmetika: mleka za suncanje, mleka za posle suncanja,kupka, sampon, sapun,pasta za zube, mleko za telo, dezodorans,regenerator, skidac laka, stapici za usi, tamponi, ulosci,vata, maramice obicne-vlazne,cetkice za zube, cesalj,parfem, sminka...

lekovi(tu mozda malo preterujem): ranisan,brufen,nimulis,kafetin,ferveks,fenistil gel,asepsol,alkohol,hanzaplast,soda bikarbona, hidrogen,pantenol,antibiotik,probiotik,beta karoten,hiper gel,jekoderm,presing,toplomer, nesto za usi i oci,septolete...

Poneti:pinceta, brijac, turpija,fotoaparat,punjace,lopta,igla i konac, karte,makazice,

Garderoba: kao svi i sto treba i sto ne treba ali nek se nadje

torba za plazu, ranac za plazu(za muza :hahaha: ),kape,kupaci vise komada, torba za sve prilike,japanke za plazu, papuce za sve x2, patike,peskire za plazu, peskire za tusiranje, marame za plazu, naocare(vise komada),..........

cvet za kosu :hahaha: pare i teraj!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pazi dobra si! tamam sam posmislial da si zaboravila hidrogen, kad ono tu je. Moracu da pokazem muzu ovu temu, onako suptilno, da vidi covek da pakujem sve sto treba :)

Baterije za aprat, ili punjač za iste, olovke, kocke za jamb,par novina, neka knjiga, šeširi, kape, cvet i da zaboravis tamo ces ubrati :hahaha:

jao boze kako smo lude. ja sam kao ove godine resila da ne nosim sam par marama i japanke...ali nista od toga :)

bobice, ideja ti nije uopste luda, mozda je i bolje da nabavis torbu ili ranac za laptop i da ga lepo poneses kao rucni prtljag gore.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bolje da ne pocinjem! :laugh:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovo meni ne moze da pomogne! A gde su masnice, tasnice, punjaci, zica za ves i stipaljke, fen, mini-pegla, obuca za sve prilike, tona vesa, garderoba "za 4 godisnja doba"....?! :laugh:

P.S. Ima li neko telefon ovog momka od gore? ;)

Izmenjeno (pefkari)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Iskreno Pef, ja se slicno upakujem ko onaj...sa dodatkom te pegle, fena, kozmetike...(u broj vecu torbu) i plus jedana manja za peskire :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da...i ja....samo puta 3-4.... :)

Za mene je pojam spakovati se prakticno i "malo"!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kaze meni moj muz :"ej sta mislis da se ove godine spakujemo u jedan kofer? Ma stace nam sve...

e kad ne padoh sa stolice!

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jaoooo ovaj moj isto :( ....svaki put kad krenemo na put izbaci to pitanje! Ja mu objasnim da moze 1 kofer ali onda jos desetak vecih kesa :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobro je ja mislila samo moj poludeo :hahaha: ! Nista ajde da ima damo da spakujemo sve sto pripremimo u jedan kofer ,pritom da ne predju dozvoljenu tezinu, pa onda da im slatko smejemo kad budu vadili stvari i nervirali se :hahaha:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka