Dragan

Put do Madrida

24 poruke u ovoj temi

U 1/16/2010 at 15:42, turista52 je rekao/la:

Kako obaviti najbolje i najpovoljnije transfer iz Srbije do Madrida u martu ili aprilu, avionom, autobusam ili vozom ? Napominjem samo transfer, jer idem u posetu.

Iz Beograda: AlItalia ili Cesi (mozda nadjes kartu za 170-180 eur, ja sam leteo preko ovih drugih ali sam kartu uzimao svega 7 dana pred put i platio sam 250 eur)

Iz Temisvara/ Budimpeste " Vizzair "

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko kosta iz Budimpeste povratna karta ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da mozes da nadjes i za oko 180 e a mozda i manje , preko http://www.vueling.com u tom periodu .

Igraj se sa datumima i mozda nadjes povoljnu opciju . Jedino sto oni lete preko Barcelone ( i zato to poskupljuje kartu) ali to ne bi trebalo da predstavlja problem.

I imas dodatak na cenu od 10 e za 1 prtljag .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neka firma leti iz Sofije ili Temisvara.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Leti wizzair iz oba grada .... ali mislim da krece tek u maju.

Iz Sofije znam da leti i easyJet.

Ko gde leti mozes da pronadjes ovde http://www.whichbudget.com/

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

kako najbolje i najeftinije doci do madrida ili mursije .kojim prevozom doci hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koja avio kompanija, redovna ili lowcost leti za Madrid. da li je neko isao u skorije vreme? Iskustva?

Kako je vreme krajem novembra?

Hvala unapred!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko išao skoro preko lufthanse u madrid? Još razmišljam da li se više isplati tako ili wizzairom iz budimpešte...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja sam imao tu dilemu i na kraju sam išao iz Budimpešte Ryanairom ali su cijene karata bile smiješne(30-ak eura povratna bez prtljaga).

Međutim letio sam u junu Lufthansom opet za Španiju i moram priznati da je komfor polijetanja iz Beograda presladak :)

Ako nije veoma značajna ušteda ove pameti opredijelio bih se uvjek za Lufthansu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav,

planiram put u Madrid na utkamicu koju igra partizan 26-27.02

Pa me interesuje koja je najjeftinija varijanta sto se tice avio kompanija( ici iz Temisvara, Budimpeste) i ako neko ima infomracije udaljenosti aerodroma od hale?

Posto ne planiram dugo da se zadrzim sta vredi videti u tih dva dana koja cu biti tamo?

I ako neko ima preporuku za hostel?

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko vidim na sajtu, utakmica je 27. uveče. Verovatno ti je najjeftinija varijanta Wizzair. Za odlazak,

Budimpešta-Madrid

Wednesday 26 Feb 16:05 → 19:30 Ft16,990.00 (60€) (Ft 14,090.00 WIZZ Discount Club)

ili

Temišvar-Madrid

Monday 24 Feb 15:50 → 18:30 lei 179 (42€) (lei134.00 WIZZ Discount Club)

povratak

Madrid-Temišvar

Friday 28 Feb 19:05 → 23:30 lei 179 (42€) (lei134.00 WIZZ Discount Club)

Ako ćeš nositi veliki (čekirani) prtljag, to je još 20€ po letu, a malo veći kabinski (što bi trebalo da ti je dovoljno za par dana) još po 10€ (pričam napamet, proveri na sajtu). Wizz Discount Club košta 30€ i za narednu godinu dana dobijaš po 10€ popusta na svaku kupljenu kartu, tako da se u načelu isplati.

Nešto sam načuo da je i Vueling tražio liniju iz Beograda za Barselonu, ali ne znam kada će je dobiti i kolike će biti cene.

Do Budimpešte odnosno Temišvara možeš vozom (do Temišvara preko Vršca) ili kombi-prevozom (vozi npr. Gea turs od BG do oba, ali ih baš ne bije najbolji glas).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko vidim ima 25 polazak 28 povratak iz Beograda (preko Rima) za 205 € tako da malo više platiš ali se ne mlatiš :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala ljudi, najverovatnije cu izabrati ovu varijantu preko Temisvara (ipak za studenta bilo kakva usteda dobro dodje :) )

Nosicu samo ranac.

Ako ima da jos neko planira put za Temisvar kolima u tom periodu nek se javi na PM pa da podelimo troskove goriva.

Pisem izvestaj kad se vratim.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vidim ovde neke varijante preko Temisvara i slicno

Ja sam skoro kupio avio karte za Madrid i sve moze iz Beograda.

Easy jet ide do Milana i Zeneve, a odatle imate letove i za Madrid

ja sam kupio karte Bg - Milano povratna

i Milano - Madrid povratna i sve kosta oko 145 vera bez prtljaga

Mislim da je ta kombinacija bolje, osim ako niste bas blizu Temisvara

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Поздрав свима! Планирам одлазак за Мадрид у октобру. Све сам "прочачкао" око авиона и свега у самом граду и околини. БРАВО за све путописе нарочито Комисурин путопис на: http://www.putovanja.info/forum/topic/22188-madrid-i-okolina-putopis/ предивно!

Моја препорука је лет из Будимпеште (до тамо иде воз 26€ из Београда) - Рајан ер - карта је са свим таксама 120€, проверено (пртљаг је дозвољен до 10кг). :) Такође, јако важно, за сам град Мадрид сам пронашао Madrid Card - ево сајта: http://www.madridcard.com/en/inicio  за три дана кошта 67€,  ево шта све улази у цену:

  • Prado Museum
  • Thyssen-Bornemisza Museum
  • Santiago Bernabéu Tour
  • Wax Museum
  • Museum of the Almudena Cathedral
  • Cerralbo Museum
  • Museum of Romanticism
  • Natural Sciences Museum
  • Royal Monastery of the Incarnation
  • Museum of the Américas
  • Royal Palace of Madrid
  • Reina Sofía Museum
  • Las Ventas Bullring Tour
  • Royal Botanical Gardens
  • Cable Car
  • Sorolla Museum
  • Atlético de Madrid Museum
  • Railway Museum
  • Royal Academy of San Fernando

цео списак :  http://www.neoexperience.es/img/uploads/Documentos/Manual_MadridCard2015.pdf  чак имате и предност при уласку у музеје и сл. :D 

Такође за превоз по целом граду (сви аутобуси, метро и сви приградски возови) као и возови и бусеви до Толеда и Ескоријала, Гвадалахаре, Алакле де Енарес, Аранхуеса - картица за Зону Т кошта 35€ за неограничене вожње три дана! :alarm:

Поздрав свим путницима уз питање - ► Иде ли неко за Мадрид у октобру?? :smajl:

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905064
    Ukupno poruka