Guest JELICA

Plavusa

10 poruka u ovoj temi

NEK MI PLAVUSICE ODGOVORE DA LI SMEM DA SE BRCKAM U BAZENU ,DA MI NE POZELENI KOSA?ILI DA NOSIM ONE SMESNE KAPICE..?BAS MI JE TO BEZVEZE... :unsure:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Draga Jelice,

jednom sam u nekom ženskom časopisu pročitala savet za plavušice. Doslovno je pisalo da ukoliko ne želite da vam kosa pozeleni od kupanja u bazenu treba je samo namazati kečapom!!! Da li možeš da poveruješ? Krivo mi je što taj biser nisam sačuvala. Pri tom taj časopis važi za ozbiljan, sa tradicijom.

Pozdrav.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala na savetu,ali mi ta ideja i nije primamljiva..zamisljam sebe sa sve kecapom na glavi kako ulazim u bazen a ono curi na sve strane...ne hvala...haha..ne znam sta cu..decko mi je rekao da ce me se odreci ako stavim kapu na glavu,kao ne poznaje me,mislim na bazenu..bas ne znam sta cu :huh:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Verovatno si do sada proverila uticaj bazena na tvoju kosu, ali da dodam i ja koju rec. :)

Plavusa sam i zaista nikada nisam imala problema sa promenom boje.

Ali, ALi, sve zavisi kao prvo od toga sta sve trpaju u bazen i u kojoj kolicini.Ako tvoja plava kosa ima dosta grafita ili dosta blansha, a sredstva u bazenu su malo jaca, verovatnoca da ces dobiti zelenkasti odsjaj-postoji.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Plavusa sam vec godinama i nikada nisam imala problema kada se kupam u bazenu, mislim da se nemas zasto brinuti..sto znaci da te se decko nece odreci. :)

Pre desetak dana sam se vratila sa odmora i nisam imala tih neprijatnosti, kupala sam se naravno najvise u moru ali nisam zaobilazila ni hotelski bazen, a ofarbala sam se pet dana pred put. Mada se moram sloziti sa Bubom ako si se previse puta blansala onda postoji verovatnoca da ce se desiti tako nesto, a ako nisi onda se slobodno brckaj bez kapice.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto se tice kecapa... to jeste istina ali ne da ulazis u bazen sa kecapom na glavi nego ako ti kojim slucajem pozeleni dodjes kuci i stavis kecap....kad malo odstoji operes kosu i to je to ! :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam izbeljivala kosu toliko puta do sad, nije pozelenila

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ko bi rekao da ova tema postoji na forumu i da je kečap dobar za plavuše ?:D

 

NEK MI PLAVUSICE ODGOVORE DA LI SMEM DA SE BRCKAM U BAZENU ,DA MI NE POZELENI KOSA?ILI DA NOSIM ONE SMESNE KAPICE..?BAS MI JE TO BEZVEZE... :unsure:

marame su  u modi već druga godina zaredom,tako da...opusteno blajhane :muzika:

Mada,ja nemam problem oksidacije  kada  pokvasim kosu,ni u moru a ni u bazenu :don-t_mention:

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A u reci?  :neznam:

Ipak je to protočna voda.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

A u reci?  :neznam:

Ipak je to protočna voda.

O"s da me navuces na priču?:hahaha:

Ne znam..nisam se kvasila u reci :D

Možda bih tad pozelenela....od muke,možda :ideja:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Guest
Tema je sada zaključana za dalju diskusiju.

  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka