Jelena Cizmic

Hotel Fort Arabesque Makadi Bay 4+*

855 poruka u ovoj temi

Gde nadje te patike ?;-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa,ja ne bih te,ali klinci vole..kopije Nike,Adidasa..ali zaista dobre.20-25-30e.ovi modeli sto su originali po 100e i navise.Ima i za odrasle i decu.Starke su vec klasika,10-15e..ali one su meni uzas neudobne svakako,a ove su vec dobre.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ne znm sto ste narucivali sem ako nisu bas puno jeftinije.Ima ih svuda po Hrg..a cene su 15-20e..

 

Zato sto sam u Fortu / Makadi Bayu, pretpostavljam da su cene skuplje nego u samom gradu, a ne planiram odmah prvi ili drugi dan da idem do grada zbog maske. Zato sam narucio preko Aliexpressa. Nista, prodacu ih makar i po 10eur tako neotpakovane kada stignu.

 

Nadam se da ste @Milica Zikic u pravu i da cena nije veca od 20eur, trebaju nam 2 maske ( L i S velicine ). Znaci u SRM gledati, hvala. To ce biti prvo sto cu uraditi kada stignem.

 

@MarkoFaca

Procitao sam komentare na benchmarku, sjajno...postar mi je rekao da idem direktno u carinu da vidim sta se desava, ali ne verujem da ce to ubrzati proces.

Mesec dana na carini 2 pasticno-gumene maske, sramota!

 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne mogu da editujem prethodni komentar, kontaktirao sam hotel, trazio zapadno krilo i dobio sam odgovor :

 

Please be informed that upgrade to the west wing will be against 20 Euros /night / room subject to availability.

 

Kod njih izgleda sve pocelo da se dodatno naplacuje. Ajde sto papreno naplacuju vile, ajde sto naplacuju prvi red na plazi, ajde sto naplacuju 159, nego bi sada i ovo da naplate. Kao da trazim ne znam ni ja sta...

 

Ne znam da li da se pomirim sa tim ili da pisem email tom Maxu, generalnom menadzeru, da trazim zapadno krilo.

 

Izmenjeno (GrandPlaza)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@GrandPlazakada smo mi bili pre dve godine i u cenovniku Wayouta je jasno bilo napisano kolika je doplata za vile, ali nisu pravili razlike u cenama za krila... Mi smo napisali zahtev za zapadno i dobili uobičajeni odgovor da će se truditi da nam izadju u susret, ali da to zavisi od trenutne raspoloživosti hotela. U startu dobismo istočno, pokazasmo mail, posle malo čekanja promeniše za zapadno, u onu inkrimisanu sobu, pisala o tome... 

Da, jesu drastično poskupeli a ukinuli neke sadržaje, 159, i tada se prvi red doplaćivao ili ulazio u premijum All...  Mislim da je doplata po osobi 20€ dnevno ako niste gost vila i sa njim imate uvek prvi red, frižiderčić na plaži  sa pićima, neku užinicu od voćnih ražnjića, sve obroke i u paviljon restoranu vila i 159... Može da se uplatili na mininum 3 ili 5 dana, valjda, pogledajte na njihovom sajtu... Mada ??? 

Zapadno je bilo za +16, ali  je ruska porodica sa dvoje manje dece baš bila ispred nas u prvom redu, upravo u istom krilu... Ali na suncobranu gde visi broj sobe i dana, baš im zavidela = 25 dana... Znači ništa novo, para vrti sve... 

Ne košta Vas ništa da probate sa Maxom, ali pošto ste prvi put... Takodje, ništa Vam neće faliti ni u istočnom, bar se nadam... Meni bi, jer sam nekako taj hotel upravo i doživela u njemu i tom delu plaže... Ali sigurna sam da će te svuda uživati, sebi ugoditi i snaći se "standardnim"  metodama... 

Kada beše krećete...? 

:hello:

 

Izmenjeno (maštalica)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za maske u SRM cenkati se...Radi od 10...

Daniel Sands 10 o'clock. Go to the beach shop far left hand side of beach. Better than main shop
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

@maštalica

Meni je jasno da se hotel u potpunosti okrenuo nemcima i da dobijamo samo ono sto ostane od tih nemaca, ali preterali su sa svim tim dodatnim naplacivanjem svega i svacega. Izadje na kraju kao hotel u francuskoj polineziji.

Koliko sam shvatio, samo u prizemlju zapadnog dela mozemo biti i to ako bude mesta, spratovi se dodatno naplacuju. Sledece nedelje idemo, nek nam je sa srecom.

 

@pojedosetekompleksi

Hvala za info, potrazicu cim stignemo.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Toliko traže Britancima, tako da ne dajte ni Vi više ako uzimate više maski pada cena tipa za dve traže 30-35 cenjkati se:) 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za sve one koji uskoro idu da se ne iznenade jedna informacija Na velikom beach baru su frizidere sa limenkama i flasicama vode pomerili iza bara pa vise ne mozete da uzimate sami vec vam oni daju.To se desilo pre par dana,pretpostavljam da su mnogi preterivali sa uzimanjem

 

Toliko traže Britancima, tako da ne dajte ni Vi više ako uzimate više maski pada cena tipa za dve traže 30-35 cenjkati se:) 

Koleginica kupila masku za 25 dolara bez cenkanja  radnjici kod SRM

 

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jesan info od mene.

Ako zaboravite ili nekim slučajem  ne možetw da otvorite sef, uputstvo je sledeće:

1.Otvorite plastična vratanca na sefu,

2.otkačite i ponovo zakačite bateriju,

3. Otvorite sef sa "default" šifrom 1234.

 

Ps. Sigurnost = 0

 

20190609_210137.jpg

20190609_205322_capture.jpg

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

drugim rečima, ne koristite sef :)

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Jesan info od mene.

Ako zaboravite ili nekim slučajem  ne možetw da otvorite sef, uputstvo je sledeće:

1.Otvorite plastična vratanca na sefu,

2.otkačite i ponovo zakačite bateriju,

3. Otvorite sef sa "default" šifrom 1234.

 

Ps. Sigurnost = 0

 

20190609_210137.jpg

20190609_205322_capture.jpg

 

 

drugim rečima, ne koristite sef :)

Pročitajte postove u ovom periodu, juni mesec prošle godine u ovom hotelu - nestajao je novac iz sefa koji  otključava šifra 1234.. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znam, na osnovu tog posta prošle godine sam utvrdio da moj sef ne radi pa su mi zamenili.

Sad sam i provalio kako to rade. 1234 je "default" šifra a dolazi se do nje resetovanjem sefa ?

Ako nekom nešto nestane može da dokaže da je resetovano.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zahvaljujici iskustvima dragih forumasa u vezi sefova u ovom hotelu mi se nismo ni potrudili da ih zovemo kada smo u sobi zatekli neispravan sef.Vredne stvari uvek mozete da sakrijete tako da ne brinete.Lepo uzmete stolicu,popnete se,podignete resetku koja se nalazi na plafonu predsoblja sobe i tamo u tom prostoru mozete da ostavite sta god hocete.Ne mogu oni nama Srbima da doakaju!:D

 

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka