Putnica

PEFKI

3160 poruka u ovoj temi

Izlet na Skiatos preko Fly cluba

Krenuli smo iz luke u 9 sati brodom Apolon.Bilo je planirano i da se ide na Skopelos ali nije bilo dovoljno zainteresovanih putnika.Postoji i izlet gde se ide na oba ostrva i mislim da se organizuje sredom.Nas izlet je bio organizovan u subotu.Bojana nas je upoznala sa predelom pored koga smo prolazili,ispricala o vrhovima Tri keria,plazama Elinika i Vasilika,Skiatosu,Papadijamantiju... Posle sat i 45 minuta stizemo u grad Skiatos.Bojana nam je podelila kupon flajere za neki restoran i suvenirnicu a zatim nas odvela do crkve Svetog Nikole.Kratko nam je ispricala o samoj crkvi i ostavila nas da razgledamo grad.Grad je ostavio fenomenalan utisak na nas.Nekako je i pravi grcki ali i kosmopolitski.Uske ulicice,predivne kuce,puno cveca a pogled koji se pruza od crkve.Neprocenjivo.Ocekivali smo da ce cene biti vrtoglave pa smo se prijatno iznenadili.Suveniri i majice su bili skuplji u Pefkiju.Majica Skiatos za cerku je bila 6e a u Pefkiju smo istu videli za 8.Jeli smo giros za 2.30,ako se uzme pivo 3,50.U marketu su cene bile slicne kao i u Pefkiju.

Oko 14 sati smo krenuli iz luke do plaze Kukunaries i tamo smo bili do 17.30.Plaza je lepa ali onako prosecno.Iznajmljivanje lezaljki i suncobrana bez pica je 8 evra.Pice je od 2e pa navise.Na povratku  je stari kapetan Dimitris sa  Bojanom i putnicima igrao sirtaki.Vratili smo se u Pefki posle 19 sati.

Cena izleta je bila 10e za odrasle a deca do 12 godina nisu placala nista.

Izmenjeno (nesacaca)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Blago vama! A mi tesko da ecmo s anjima jer oni nece da dodju po nas u Neos Pirgos, nego mi moramo do Pefkija, a pitanje je da li ujutru i uvece ima bus..:-(

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ocekivali smo da ce cene biti vrtoglave pa smo se prijatno iznenadili.

Oko 14 sati smo krenuli iz luke do plaze Kukunaries i tamo smo bili do 17.30.Plaza je lepa ali onako prosecno.

Cena izleta je bila 10e za odrasle a deca do 12 godina nisu placala nista.

Hvala puno ..

Ja sam na ovaj izlet išla davne mislim 2oo6. godine ali iz mesta Nei Pori - zato me je zanimalo kako to sve izgleda odavde.

I mi smo bili zapanjeni cenama ... na čuvenoj plaži Kukunaries - nescafe frappe je bio mislim 1,3o eur.

Kukunaries u prevodu ŠIŠARKA je plaža čuvena po prirodnom hladu, ali je sigurno da ima tamo i boljih plaža na ostrvu. 

Cena izleta je džabe.

hvala još jedanput :srce: :cvetic:

 nas u Neos Pirgos, nego mi moramo do Pefkija, 

šteta bi ti bila to da propustiš ... koliko vidim po mapi nisu ta 2 mesta mnogo daleko ...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Biljana agencija Tipo Travel nalazi se u Beogradu ,Milesevska 51 i nama  je prvi put da idemo preko njih ..:shokiran:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da podelim i svoja iskustva iz Pefkija i vile Jenny

Bila sam u julu, sto se tice same vile nije nista spektakularno ali za nas koji ne ocekujemo mnogo i kojima je vazno da je cisto je pun pogodak. Nalazi se oko 80m od plaze, a nije u centralnoj ulici pa se ne cuje uvece muzika iz kafica. Jako je mirno i na lepom je mestu.Vila ima wi-fi za one koje to zanima. 

Sto se tice samog Pefkija mesto jeste malo, ali nikako ne mrtvo kao sto se prica, postoji jedna glavna ulica koja je zapravo setaliste i tu se nalazi sve sto i mozete uvece da vidite u Pefkiju, puno restorana,kafica, 3 supermarketa i par prodavnica sa suvenirima. Setaliste je uvece uvek puno, za one koje bi zeleli neki nocni provod ovo nije pravo mesto,diskoteka nema, samo kafici koji rade do otprilike 3 ujutru.  Sto je za nas koji smo dosli na pravi odmor i vise nego zadovoljavajuce.

Nasa agencija je bila Omnitours sa predstavnistvom u agenciji Pefki travel koja se nalazi na samom setalistu. Svi iz agencije su bili ljubazni i imali smo dobru saradnju.

Plaza- je sljunkovita, kod luke je malo sitniji sljunak, ali peska nigde nema. Mi smo birali neku sredinu. Sto se tice mora jako je cisto, voda jeste hladna,ali ne nepodnosljivo hladna zato sto je odmah velika dubina posle par metara, pa sporije greje,ali mislim da je zato avgust pravo vreme za Pefki. Uglavnom cete moci da vidite samo Srbe i Grke. Ovo je mesto koje je tek pocelo da razradjuje turizam. Dve lezaljke,suncobran i dva pica vas izadju oko 5 e. 

Izleti u ponudi su Skiatos,Atina, vulkanska ostrva...to su oni najcesci a ako potrazite po lokalnim agencijama mozete naci i Solun, Meteore.

Cena izleta na Skiatos je bila 10e i to je nesto sto ne treba da propustite, mi smo cak 3 puta isli na ovaj izlet. Ide se na plazu i u grad.Plaza je predivna,sa zlatnim peskom i postepenom dubinom.Mislim da nema potreba da za 3 sata koliko se provodi na plazi uzimate lezaljke zato sto cela plaza ima prirodan hlad od borovine. Grad je takodje divan, za razliku od Pefkija ovde mozete i u soping. 

Atina- uf sta reci, Atina ko Atina, prelepa i vrela.Cena izleta je bila 35e. Ja licno mislim da je vredi posetiti. Putuje se oko 4 sata.Kada se krece iz Pefkija ide se duz same Evie i obilazi se crkva Jovana Prokopa .Pa se nastavlja dalje. Evia je povezana mosticem (38m-neki zemljotres je razdvojio od kopna) sa kopnenim delom tako da na putu za Atinu nema traekta. Po dolasku u sam grad sa vodicem imate obilazak Akropolja gde je  ulaz 12e i muzeja,vodic vam ispirca sve vezano za Akropolj i zatim imate slobodno vreme u gradu. Jeste jedan dan jeste malo da se obidje bilo sta od Atine ali ja mislim da vredi svaku paru, posto za moj prvi dolazak u ovaj grad smatram da sam videla sve vaznije znamenitosti ovog grada,naravno da ima tu jos puno punoo toga ali nekom drugom prilikom.Grad je preskup sto se tice hrane i pica tako da bi vam savetovala da ponesete neke sendvice i vodu. Povratak iz Atine je oko 19h i tada smo se vracali traektom. Jako lep izlet i prilika da se bolje upozna i samo ostrvo Evia i Atina.

ja sam od ovog putovanja dobila i vise nego sto sam zelela. Ako nekog zanima nesto neka pita

Pozdrav za sve Pefkijevce :)

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da podelim i svoja iskustva iz Pefkija i vile Jenny

Bila sam u julu, sto se tice same vile nije nista spektakularno ali za nas koji ne ocekujemo mnogo i kojima je vazno da je cisto je pun pogodak. Nalazi se oko 80m od plaze, a nije u centralnoj ulici pa se ne cuje uvece muzika iz kafica. Jako je mirno i na lepom je mestu.Vila ima wi-fi za one koje to zanima. 

Sto se tice samog Pefkija mesto jeste malo, ali nikako ne mrtvo kao sto se prica, postoji jedna glavna ulica koja je zapravo setaliste i tu se nalazi sve sto i mozete uvece da vidite u Pefkiju, puno restorana,kafica, 3 supermarketa i par prodavnica sa suvenirima. Setaliste je uvece uvek puno, za one koje bi zeleli neki nocni provod ovo nije pravo mesto,diskoteka nema, samo kafici koji rade do otprilike 3 ujutru.  Sto je za nas koji smo dosli na pravi odmor i vise nego zadovoljavajuce.

Nasa agencija je bila Omnitours sa predstavnistvom u agenciji Pefki travel koja se nalazi na samom setalistu. Svi iz agencije su bili ljubazni i imali smo dobru saradnju.

Plaza- je sljunkovita, kod luke je malo sitniji sljunak, ali peska nigde nema. Mi smo birali neku sredinu. Sto se tice mora jako je cisto, voda jeste hladna,ali ne nepodnosljivo hladna zato sto je odmah velika dubina posle par metara, pa sporije greje,ali mislim da je zato avgust pravo vreme za Pefki. Uglavnom cete moci da vidite samo Srbe i Grke. Ovo je mesto koje je tek pocelo da razradjuje turizam. Dve lezaljke,suncobran i dva pica vas izadju oko 5 e. 

Izleti u ponudi su Skiatos,Atina, vulkanska ostrva...to su oni najcesci a ako potrazite po lokalnim agencijama mozete naci i Solun, Meteore.

Cena izleta na Skiatos je bila 10e i to je nesto sto ne treba da propustite, mi smo cak 3 puta isli na ovaj izlet. Ide se na plazu i u grad.Plaza je predivna,sa zlatnim peskom i postepenom dubinom.Mislim da nema potreba da za 3 sata koliko se provodi na plazi uzimate lezaljke zato sto cela plaza ima prirodan hlad od borovine. Grad je takodje divan, za razliku od Pefkija ovde mozete i u soping. 

Atina- uf sta reci, Atina ko Atina, prelepa i vrela.Cena izleta je bila 35e. Ja licno mislim da je vredi posetiti. Putuje se oko 4 sata.Kada se krece iz Pefkija ide se duz same Evie i obilazi se crkva Jovana Prokopa .Pa se nastavlja dalje. Evia je povezana mosticem (38m-neki zemljotres je razdvojio od kopna) sa kopnenim delom tako da na putu za Atinu nema traekta. Po dolasku u sam grad sa vodicem imate obilazak Akropolja gde je  ulaz 12e i muzeja,vodic vam ispirca sve vezano za Akropolj i zatim imate slobodno vreme u gradu. Jeste jedan dan jeste malo da se obidje bilo sta od Atine ali ja mislim da vredi svaku paru, posto za moj prvi dolazak u ovaj grad smatram da sam videla sve vaznije znamenitosti ovog grada,naravno da ima tu jos puno punoo toga ali nekom drugom prilikom.Grad je preskup sto se tice hrane i pica tako da bi vam savetovala da ponesete neke sendvice i vodu. Povratak iz Atine je oko 19h i tada smo se vracali traektom. Jako lep izlet i prilika da se bolje upozna i samo ostrvo Evia i Atina.

ja sam od ovog putovanja dobila i vise nego sto sam zelela. Ako nekog zanima nesto neka pita

Pozdrav za sve Pefkijevce :)

Interesuje me sta se obilazi posle Akropolj? Koliko vremena ste na Akropolju?

pozdrav i hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Interesuje me sta se obilazi posle Akropolj? Koliko vremena ste na Akropolju?

pozdrav i hvala

Preko nase agencije prvo smo se popeli na brdo pored Akropolja gde sa jedne strane imate pogled na luku Pirej a sa druge na sam Akropolj i Atinu,tu vodic oko pola sata, 45 min isprica sve sto ima vezano za to i dalje je sve individualno, mozes da se penjes na sam Akropolj a ne moras, mozes u muzej, ili u sam cenar grada, u zavisnosti kako ko zeli da raspodeli svoje vreme, ima oko nekih 5,6 sati slobodnog vremena...ko se odluci da obidje Akropolja kao mi ima sasvim dovoljno vremena tamo je potrebno oko 45 min... pa posle da se spusti do centra kod njihovog parlamenta,hadrijanova kapija  tu je i pesacka zona i sve glavne znamenitosti Atine

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ispred hotela Galini ,plavo-zuti suncobrsni, lezaljke se ne naplacuju ...

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Boravila sam u Pefki-u u periodu od 23.07.2015. do 02.08.2015., pa da napisem svoje utiske :)

Putovala sam preko turisticke agencije Cormoran iz Novog Sada i bili su korektni, malo je pokvarilo utisak to sto nam se autobus pokvario u Batajnici u povratku, tako da nam se put do Novog Sada oduzio 1 h duze od planiranog.

Bili smo smesteni u Vili Olga. Vrlo brzo smo usli u apartmane, nismo cekali ni 15 minuta po dolasku. Apartmani su bili stvarno cisti i poseduju svo posudje ( case, solje, serpe, tiganje, tanjire, kasike, viljuske i dr.). Internet se tesko hvata u sobama, medjutim signal je dobar u potkrovlju, pa se mozete popeti kada vam je potrebno.

O samom Pefki-u mogu da napisem, da je to jedno lepo mirno mesto, ali svakako ne pusto kao sto sam imala priliku da procitam. Ima puno restorana i kafica i uvece kada se setate, svi su puni, ima puno ljudi sto setaju, i sigurno vam nece delovati kao pusto mesto.

Cene su vece nego kod nas. Na primer, paradajz je 0.8 po kg, krastavac 0.50, nektarine 1.5 po kg, banane 1.8po kg, najjeftinije mleko je 1.39, pavlaka je 1 evro margarini su preko 1 evra,cips je 1 evro, keksovi su takodje preko 1 evra, hleb je 0.65, njihovo Alfa pivo u staklenoj flasi je 1 evro, sladoled je skuplji preko 1 evra.Generalno, sve je skuplje u odnosu na nase cene, pa sve sto sam je potrebno, a mozete da ponesete ponestite :) To su cene u marketu Proton, a ostala dva su jos skuplja.

Vise puta smo jeli giros ( svinjski 1.8, pileci 2 evra ) u jednom lokalu na setalistu, ne znam tacno kako se zove, ali primeticete, uvek je guzva. Cene dnevnog menija su 6 evra na vise mesta. Preporucujem restoran Akri na kraju setalista gde je meni 5 evra po osobi. Decko i ja smo bili na rucku, i dobije se po dva parceta hleba, dve case vine, bokal vode, velika cinija grcke salate, musaku i pomfrit i svinjsko meso i pomfrit, i sve izadje 10 evra. Tu je giros 1.5 evra, a palacinke 2 evra. Takodje, preporucuje restoran To koxili, za one koje zele da probaju morske plodove (hobotnica je 10 evra, a punjena lignja 8.5 evra).

Nema nekog mesta za soping, i sto ima dosta je skupo, ali imate tezgu sve za jedan evro kod doka, pa tu mozete kupiti, magnete, solje, priveske za poklone, a i razne druge stvari.

Plaza je sljunkovita i imate mesta da stavite svoj suncobran i peskir ili da koristite lezaljke i suncobran od nekog kafica. Mi smo bili na lezaljkama kod Hotela Galini, i cene pica su uglavnom 2 evra. More je malo hladnije, ali brzo se privikne na to, i nema mnogo plicaka.

Sto se tice izleta, turisticke agencije saradjuju i zajedno vode na izlete. Mi smo isli na Skijatos i u Atinu.

Skijatos- Pocetna cena je bila 19 evra, ali je pala na 12, posto je konkurencija smanjila cenu. Mi smo isli preko nase agencije mada je grcka konkurencija smanjila cenu na 8 evra. Polazak je u pola 9,, i voznja brodicem traje 1h i 45 min. Prvo smo isli na plazu, koja je stvarno predivna, sitan pesak , providno more, duzi plicak nego u Pefkiju, i ima puno hladovine, pa ne morate uzimati lezaljke. Tu se provodi 3 sata, a nakon toga se odlazi u grad Skijatos, u kojem se provodi 3 sata, sto je veoma puno jer se sve obidje za sat vremena, a posle toga su se ljudi dosadjivali. Na putu do Pefkija se pije njihova rakija Cipuro i igra sirtaki.

Atina- Cena je bila 30 evra. Prvo se obilazi Crkva Svetog Jovana Rusa u kojoj se zadrzava 45 minuta, nakon toga se svraca do glavnog grada Evije, Halkide i tu se zadrzava 15 minuta radi fotogrfisanja. Nakon toga se odlazi u Atinu. Sledi panoramski obilazak Atine iz autobusa koji traje oko sat vremena, obilazi se stadion na kome su odrzane prve moderne Olimpijske igre. Nakon toga smo prosetali do jednog uzvisenja sa kog se vidi Akropolj, i vodic nam je sve ispricao o nastanku, razvoju istoriji...Nakon toga sledi slobodno vreme.Slobodno vreme je oko 3 sata. Mi smo isli na Akropolj, ulaznica je 12 evra. Ulaz se ne placa za osobe koje su mladje od 18 godina, ali moraju imati pasos kojim se dokazati svoje godine. Zeleli smo da idemo i u Muzej, ulaz je 5 evra, medjutim ispred muzeja je bio ogroman red, otprilike je 40 ljudi cekalo da udje, pa nismo imali vremena, malo smo prosetali po centru i vec je bilo vreme da se krene nazad. Ovo je stvarno premalo vremena da se obidje Atina koja je predivna i za koju treba par dana, ali vredi otici i na dan. Nazalost, temperatura u Atini je bila 42 stepena kada smo mi bili, pa se stvarno tesko podnosi. U Atini su trenutno snizenja kao nekog zanima, mi smo na brzinu uleteli u jednu radnju u za tri evra je bilo da se kupe majice, suknje, pantalone i dr.

Na ostale izlete nismo isli, ali da vam napisem cene: Banja Edipsos 6 evra, Vulkanska ostrva 25 evra.

Super smo se proveli i za te pare se stvarno isplati.

Nadam se da sam vam pomogla i ako imate neko pitanje, slobodno pitajte :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Preko nase agencije prvo smo se popeli na brdo pored Akropolja gde sa jedne strane imate pogled na luku Pirej a sa druge na sam Akropolj i Atinu,tu vodic oko pola sata, 45 min isprica sve sto ima vezano za to i dalje je sve individualno, mozes da se penjes na sam Akropolj a ne moras, mozes u muzej, ili u sam cenar grada, u zavisnosti kako ko zeli da raspodeli svoje vreme, ima oko nekih 5,6 sati slobodnog vremena...ko se odluci da obidje Akropolja kao mi ima sasvim dovoljno vremena tamo je potrebno oko 45 min... pa posle da se spusti do centra kod njihovog parlamenta,hadrijanova kapija  tu je i pesacka zona i sve glavne znamenitosti Atine

ma kojih 5,6 sati slobodno......

Krenuli u 7 h , u Atinu usli i zavrsili panoramski obilazak oko 1, sa vodicem na brdu zavrsili oko 2 , krenuli oko 18 i 15 da bi stigli na zadnj trajekt  znaci imate slobodno oko 3 i po sata sto je za 35 evra po osobi potpuno bezveze jer ne stignete da vidite bas nista.....mi smo stigli da vidimo Akropolj i sa obidjemo malo botanicku bastu  a clan Kikiriki je imao 5,6 sati slobodno u Atini jedino ako su krenuli oko 5 h ujutru ili je izmislio vremensku masinu.....

Izmenjeno (liliputanac)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ma kojih 5,6 sati slobodno......

Krenuli u 7 h , u Atinu usli i zavrsili panoramski obilazak oko 1, sa vodicem na brdu zavrsili oko 2 , krenuli oko 18 i 15 da bi stigli na zadnj trajekt  znaci imate slobodno oko 3 i po sata sto je za 35 evra po osobi potpuno bezveze jer ne stignete da vidite bas nista.....mi smo stigli da vidimo Akropolj i sa obidjemo malo botanicku bastu  a clan Kikiriki je imao 5,6 sati slobodno u Atini jedino ako su krenuli oko 5 h ujutru ili je izmislio vremensku masinu.....

u pola 7 smo krenuli, u atini smo bili u 11 h, do 13h je bilo panoramsko razgledanje grada i to sto nam je vodic pricao kod Akropolja. Od 13h do 18:15 je bilo nase slobodno vreme... tako da eto 5 sati i 15 min... Nismo izmislili vremensku masinu stata :) iskustva se u svakom slucaju razlikuju i

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

na eviju cu ici sledece godine...na skijatosu sam bila pa zbog toga zelim da kazem svima koji idu na eviju da je steta za 10 evra ne otici u prelepi grad skijatos i plazu kukunaria...gledano sa obale ka moru levo od kukunarije je predivna marata, a levo od nje divne uvale...desno od kukunarije je ambelakija...moze se obici za vreme dok traje izlet..nemojte nikako propustiti ovakvu priliku...skijatos je caroban..jeste mondenski ali nije preskup kako svako od nas pomisli....

jos nesto...kukunarija ima dosta prirodnog hlada...u pozadini plaze je jezero sa labudovima...lepota...

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li su vodici u Fly Club Srbi, tj. pricaju srpski? Postoji li izlet u banju Edipsos?

Da li je neko putovao preko Planum tursa?

Mi smo bili u banji Edipsos, preko Pefki travela. 6E je cena, polazi se u 10h, svraća se na 20min u Orei, radi fotografisanja i da se vidi skulptura bika iz  IV veka p.n.e, potom se odlazi na tri sata u Edipsos. Mi smo oko sat šetali po gradu, fotografisali se, a posle još dva sata bili na plaži sa izvorima tople vode (lepo je). U povratku se svraća sat vremena u Lidl. Dolazak u Pefki je oko 16h. 

Nama je ovaj izlet bio ok, jer nismo morali (za iste pare) da razmišljamo o prevozu i da se cimamo od stanice do .... i plus to svraćanje u Lidl nam je bilo super, sve o jednom trošku!

 

 

Bili smo u vili Marija, preko Argus tursa. O njoj se malo zna i malo piše ovde. Nama je bila ok, blizu plaže ( kod doka), čista, ima sve što je potrebno. Roletne su me baš obradovale, ni jedan komarac me nije ugrizao za sve vreme letovanja :) , fen u kupatilu.... Nema wi-fi, ali kada nam je bilo potrebno odlazili smo ispred hotela Galini i kačili se na njihov. Zaključan je, ali ako idete na njihove ležaljke dobijete lozinku. Za one koji neće na ležaljke, evo info 2226041640...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 prvo smo se popeli na brdo pored Akropolja 

da to nije bio brežuljak Filopapos ...

ovo: https://en.wikipedia.org/wiki/Philopappos_Monument

nas je vodič vodio npr dotle... tada je novi muzej bio tek u izgradnji ... 

Skijatos

Pocetna cena je bila 19 evra, ali je pala na 12, posto je konkurencija smanjila cenu. Mi smo isli preko nase agencije mada je grcka konkurencija smanjila cenu na 8 evra. 

Atina

obilazi se stadion na kome su odrzane prve moderne Olimpijske igre.

vremena da se obidje Atina koja je predivna i za koju treba par dana, ali vredi otici i na dan. Nazalost, temperatura u Atini je bila 42 stepena kada smo mi bili, pa se stvarno tesko podnosi.

Super smo se proveli i za te pare se stvarno isplati.

 

je grčka konkurencija ali je gazdarica naša ;))) - pametno žena zna da vodi posao ..  

Stadion je:

KALIMARMARON

https://en.wikipedia.org/wiki/Panathenaic_Stadium

za Atinu, kao i za Solun je i 1o dana malo ... 

u Atini, pogotovu tu na brdu je pakao ... zato i važi ona moja opaska sa izleta ... obavezno poneti neki šešir ... 

ja sam isto rekla ... kome se Evija i ne dopada ... EVIA vredi ako ništa samo zbog Atine ... to toliko vredi taj izlet ... 

 

Krenuli u 7 h , 

mi smo krenuli da li 5,3o ili tako nešto ... 7,oo h je kasno za to

***

Obično vas ostave tu negde kod Parlamenta busom ... nikako odmah tu u tim kafićima piti kafu --- cene su užasne ... čak i 7 eur je bila kafa mala ... nego u okolnim uličicama ... 

Izmenjeno (Biljana 2302)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905064
    Ukupno poruka