sonja_bg

Divčibare

662 poruke u ovoj temi

Mi smo jesenas opet bili u hotelu Divčibare, sve preporuke za njega!

Na Divčibarama, kao i na većini tur.destinacija kod nas, baš mi smeta vašarska atmosfera, bilo to 3 štanda pored automobila ili 30!

Hrana kupljena na pijaci i pored puta je odlična. Steta je sto nemaju male rukavice, ya male šake, a da nisu dečije :D

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo, ako može savet :D Planiramo da idemo na Divčibare u drugoj polovini februara, idemo suprug i ja sa detetom od 15 meseci. Bitno nam je da je blizu staza za setanje, centrica, da je toplo i čisto. Ukoliko je i hrana uključena još bolje :D Da li imate neki predlog za smeštaj? 

 

Hvala svima unapred ☺️

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hotel Divcibare i hotel Pepa su vam najblizi centru. U Pepi je bilo toplo,svedski sto (ne znam kako je sad zbog korone).  U hotelu Divcibare nije bilo previse toplo, mozda se poboljsalo sad.Heba hotel je jako lep (pogledajte neku stranicu unazad, pisala sam o njemu). Bob je takodje ok, toplo sa hranom. Imate jos Zamak, on ima i hranu, Maljen meni nije izgledao nesto, i naravno, ovaj novi hotel Crni vrh, koji pretpostavljam da je ok, ali nisam bila na Divcibarama od kada je otvoren, tako da ne mogu da komentarisem.

Uglavnom, to su vam neki smestaji koji su relativno blizu centra, sa hranom. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Djilas.M@Djilas.M, gde je ovo sankalište? Ima li nekog finog smeštaja u blizini? 

Otišli bismo za vikend na sankanje na Divčibare, ne znam da li skije uopšte da nosimo, pa mi treba savet za smeštaj da se ne vozamo do sankališta. Može preporuka za hotel, a može i neki app. 

Hvala unapred. 

Eh, da, ima li kakva dobra kafana? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@buki.bu

Na prvoj slici je sankaliste gde se iznajmljuju gume 200din/h i bas je dobro za manju decu posle sat vremena ne znaju gde su od premora. Na poslednjoj slici je staro skijališta gde je tanjiraca i ogromna je gužva. Za kafane je diskutabilno ja ih slabije posećujem jer sam tamo stalno i nisu u rangu koji ja volim u Beogradu. Pojeo sam pre neki dan pljeskavicu u novom fast fudu u centru(prikolica) mogu reci da sam bio prijatno iznenađen. Za smeštaj je diskutabilno ne znam kakvi su Vam afiniteti.

Izmenjeno (Djilas.M)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Hotel Divcibare i hotel Pepa su vam najblizi centru. U Pepi je bilo toplo,svedski sto (ne znam kako je sad zbog korone).  U hotelu Divcibare nije bilo previse toplo, mozda se poboljsalo sad.Heba hotel je jako lep (pogledajte neku stranicu unazad, pisala sam o njemu). Bob je takodje ok, toplo sa hranom. Imate jos Zamak, on ima i hranu, Maljen meni nije izgledao nesto, i naravno, ovaj novi hotel Crni vrh, koji pretpostavljam da je ok, ali nisam bila na Divcibarama od kada je otvoren, tako da ne mogu da komentarisem.

Uglavnom, to su vam neki smestaji koji su relativno blizu centra, sa hranom. 

Hvala puno ?

A po Vašem mišljenju da li bolje ići u smeštaj sa hranom tamo ili ne? Ne znam kakav je ovako izbor klope tamo ?? 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa, iskreno, na Divcibarama i nije neki izbor restorana. Uglavnom, ovo sto sam nabrojala je to gde moze i da se jede iako niste njihov gost, tj. gost hotela. Ima i neki restoran u centru, gde su svi, kod pijace, ne mozete da promasite, a ne mogu sada da se setim imena, on je bio dosta posecen. 

I to je to, koliko sam primetila. Ima jos 1-2 restorana, ali oni su nesto uvek bili praznjikavi, sem tog. U Pepi je takodje, koliko sam zapazila, uvek bila najveca guzva.

Za one koji odsedaju u apartmanima, imaju jednu Pepa prodavnicu, koja je ok snabdevena. Cini mi se da je bilo i nesto tipa peceno pile, riba i sl.

Po meni, nije lose uzeti neki smestaj sa hranom, osim ako ne zelite sami da spremate, jer bi ionako isli tako negde da jedete. Jedino sto nemam pojma kako to sad funkcionise, zbog korone. Mislim, ne znam da li ima svedskog stola.

@buki.bu

sankaliste je preko puta hotela Pepa. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na odgovorima. Ja sam uvek skeptična kad je u pitanju dobra klopa u Srbiji, radije skuvam, ali moj muž je kafanski čovek, cenim da će na Divčibarama moje prevagnuti, hotel Divčibare cenim u raspadu,, a Crni Vrh preskup za moj ukus i imam dojam daleko i od sankanja i od eventualnog skijanja. Dakle, ostaje privatan smeštaj... 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Crni vrh je mondenski hotel za mesto na kome se nalazi, lokacijski odlično pozicioniran,a dobar restoran je definitivno problem na Divcibarama. 

Izmenjeno (Djilas.M)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi kao nećemo na Kop u svoj app jer je neviđena gužva, a i daleko nam da se vozimo samo za vikend, kad ono na Divčibarama sve puno, ni jedne slobodne vikendice, a od hotela mesta ima u htl Crni vrh.... Mogu misliti kako će biti na terenima. Odustali smo mada mi je drago što i ova planina živi. Eto nas na proleće kad krenu gljive:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Došlo i naših 5min:rolleyes:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Divčibare su prepune, i počela je gužva, posebno vikendom a najviše nedeljom, što se vidi i na stazi gde je prilična gužva i čekanje u redu za žičaru.

Upozorenje za one koji planiraju da rentiraju opremu: na stazi crni vrh vikendom je tolika gužva da se sva oprema iznajmi ujutru i posle se ne može naći. Mislim da je i na maloj stazi kod pepe slična situacija, pa čisto da znate, i da na vreme planirate rentu.

Sa druge strane, ogromna je gužva na kupovini ski passa, ne razumem poentu online kupovine kada na kraju moraš čekati u redu sat vremena da pokupiš karticu, potpuno besmisleno.

Staza je standardna, ništa se novo nije desilo od prethodnih sezona :D

DivčiBar u dnu staze standardno prepun i nema mesta da se sedne. Osoblje standardno neljubazno.

Što se klope tiče, meni je u Crnom vrhu sasvim lepa klopa (u restoran naravno mogu i oni koji nisu gosti hotela), a u Pepi su obimne i ok porcije mada ništa spektakularno. DivčiBar bih preskočio kad je klopa u pitanju.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nas dvoje, ne toliko “mladjani” a nikad skijali, ove godine ucimo i ja odabrah Divcibare..  vise manje oko svega sam se snasao, ali mi je prekopotreban neki smestaj sa doruckom (ili ako je bez, gde doruckovati, pa i rucati, vecerati)? 

Za Divcibarske Vajate vidim oprecna misljenja..   Gospodju sam JEEEEDVA nagovorio, i ubedjujem je da ce odlepiti za skijanjem, ali ako joj bude hladno u smestaju - razvesce se (taj fazon). 

Dajte neku preporuku..  znaci ski skola ako ikako moze da bude blize, da je toplo u apartmanu, po moguctvu da ima dorucak i to je to...   nije mi bitan luksuz a nije mi bitna ni cena.. 

 

Hvala unapred svim dobrim ljudima na preporuci

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gospođu povedete u Crni vrh da ne brinete:D. Tamo je polupansion, imaju spacentar, sobe su sigurno tople. Ja bih tako učinila. Jedino mislim da ski staza nije baš blizu.... Sve govorim ne iz iskustva nego iz pročitanog, da znate... 

 

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka