jelenap.

Pohod na Sporade - putopis

23 poruke u ovoj temi

jelenap. SVAKA ČAST

Sutra na poslu, kartu Skopelosa i čitaj tvoj putopis, i obeležavaj, ovde jela +, ovde loš sladoled - i tako dalje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

kakvi fantasticni opisi,koliko podataka,kako sve pamtite,nazive..cudo jedno..prelepe slike,sta reci,uzivala sam...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jelena, sjajno, kao sto smo i navikli. Svaka cast!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Divno, divno, nedostajale su mi tvoje avanture! :) Slike su božanstvene kao i uvek, a sad ću još jednom natenane sve lepo da "gustiram". 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jelena,

Prelepo si ovo odradila - sve pohvale imaš i od mene. :cvetic:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vreme promenljivo,  al vi se niste dali.  E to je prava strast  za putovanjem. Energije i akcije ni ovde nije nedostajalo, a fotografije su tek posebna prica. Ona maca ispod crvenih tubica, pa manastirske trbusaste flase, paukova mreza, napusten sesir...ma sve su dobre. Pokazna vezba kako treba slikati morske predele, a mi da gledamo i ucimo. Vidim za kratko vreme se nanizala srculenca, bice ih ovde gomila... Hvala, divno je

Ronila sam jednom na onoj plazi pored aerodroma i prestravila  se kada je sljunak poceo odjednom da podrhtava po morskom dnu . Izron je bio munjevit, to je samo preletao  avion. Ne znam dal mi je bilo grdje  u tih par sekundi ispod ili iznad morske povrsine. 

Izmenjeno (Teogonija)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26984
    Ukupno tema
    905090
    Ukupno poruka