armush23

Veštačka jezera- Očaga i jezero na fazaneriji UB

6 poruka u ovoj temi

Lepe fotke

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sve sto ste napisali za jezero Ocaga je tacno osim da je voda cista.Nazalost nije bas za kupanje i ako se mnogo ljudi kupa preko leta a uredjeno je lepo i ja cesto vuece volim da setam po krugu jezera jer mi je od kuce udaljeno 5 minuta voznje kolima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svake godine slušam priče nekih ljudi iz okoline kako je voda na ovom jezeru ''prljava'' i zato ne idu ovde. Ja takvima preporučujem kupanje u bilo kom bazenu. Neka slobodno uživaju u našim poznatim higijenskim navikama. A ja ću kao i svake godine uživati u ovom jezeru na kome su jedine nečistoće koje sam videla poneki opali listić okolnih hrastova koji pluta na vodi ili možda mala zamuljenost na nekim delovima. Na moru su ogrisci, kese, smoki itd. redovno plivali oko mene a ovde toga nema. Meni je to dovoljno da bi ovaj raj bio moj izbor :)

Prošle godine jezero nije radilo i temeljno je očišćeno i sada izgleda lepše i čistije nego ikad pre. Voda je na Očagi uvek topla ''kao bara'', ima debele hladovine i raznih sadržaja koji su skoro obnovljeni. Kupam se redovno ovde godinama i nikad nisam imala nikakvu infekciju. Dođite i uverite se!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Netreba ja da dolazim da se uverim jer sam redovan posetioc Ocage a sto se tice da su ga detaljno ocistili jesu pricao mi drugar koji radi u sportskom centru Lazarevac kome jezero i pripada.Nadam se da ce i ostati cisto do kraja sezone.

Ovu poruku saljem upravo sa Ocage.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Drago mi je :) 

Inače ovo ''dođite i uverite se je bilo namenjeno onima koji nisu iz bliže okoline a planiraju da dođu. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka