Rosbacher

Plaže na Rodosu

99 poruka u ovoj temi

teskom mukom dajem prednost agathiju u odnosu na lindos, mada ni ostale nisu lose (osim elli)*.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jedva cekam da odem i ja da mogu da odgovorim na ovo. Krajem jula izvestaj, do tad se nadam da cemo dobiti nekoliko odgovora.

@rosbacher - jako sam radoznala u vezi sa Eli plazom, svi kazu nesto drugo, a posto sam i ja Sremica poreklom, ce da vidimo da li to ima veze ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@nounoursic

ma ok je eli plaza, ali su mnoge rodoske plaze jednostavno lepse. naravno, sve je to stvar ukusa.

uostalom, videces i sama. ne znam da li ces uzimati auto, ali cak i ako ne uzmes koristi buseve koji su super. redovnom bus linijom bez previse cimanja mozes lako iz grada rodosa do kalithea plaze, faliraki, tsambika (moras 1km da se spustas do plaze) i lindosa (obe plaze). takodje iz rodosa postoje varijante da se brodom obilaze plaze na severoistoku. ako stignes do lindosa, obavezno idi do st. paul's bay, doplivaj do sredine te prirodne "kade" i polako se osvrni se oko sebe i sve izgledaj. za sve ostalo postoji master card :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

plaze na Rodosu su super. Mi smo uzivali i na Eli plazi,muzika... uglavnom,autobuski prevoz je odlican tako da mozete sve da obidjete. Jedva cekam avgust, jer idemo ponovo na Rodos.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nama je ubedljivo najlepša bila Anthony Quinn bay :) Jedino je šteta što gradski autobuski prevoz ide u neko totalno bezveze vreme do ove i Ladiko plaže. Tako da ako nemate kola teško da ćete uspeti da obidjete ovu plažu. Mi smo tri puta svraćali kolima, hteli smo kasnije busom da idemo i kad smo saznali red voženje baš smo se razočarali. Jedino ako nema još neka varijanta a da mi za nju ne znamo. Znači kad uzmete auto obavezno na ovu plažu, predivna je :)

Izmenjeno (mikap)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svaki bus koji ide za Lindos, Columbia Beach i ostala juznija mesta staje malo ispred raskrsnice za Ladiko plazu. Odatle mora pesaka, ali nije to preterano puno. Cena karte u jednom pravcu je 2.2 evra. Ako bas hocete ispred plaze onda jesu bezveze vremena mislim da je prvi polazak oko 13h, a poslednji povratak oko 16h, sto znaci 3 sata po najvecem vrelcu na plazi.

Izmenjeno (mikap)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tačno tako prvi polazak oko 13 h, a povratak već u 16 h :lud:

Pretpostavljala sam da može neka kombinacija, jer smo vidjali ljude da idu peške, ali dobro pri sledećoj poseti Rodosu ćemo probatu tu varijantu :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo bili prošle godine na Rodosu i oduševili se svim: prelijepim plažama, starim gradom, hranom koja je odlična, lokacijama koje se mogu obići! Što se tiče plaža stvarno ima za svakog po nešto, od pješčanih plaža, plaža sa sitnim kamenjem do onih sa malo većim kamenjem.

Nama se najviše svijela Anthony Quinn bay, ali ne sama plaža, nego cijeli zaliv, nevjerovatne boje mora i pogled koji se pruža iz male tavernice koja se nalazi iznad plaže, ovo nemojte propustiti nikako!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lindos definitivno :klap:

Izmenjeno (kimi)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo i posle treceg puta na Rodosu odgovor je isti-Kalitea terme ubedljivo najbolja plaza.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo dobre mape sa ucrtanim plazama

http://www.faliraki-...om/rodosmap.htm

e ovo mi je trebalo!!!!!! divnoooooo!!!!!!!!!

Koliko km ima od Falirakija do Lindosa?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

st. paul's bay

drugacija od drugih :D ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

TRAGANO BEACH je meni vrh!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Anthony Quinn bay. Uvalica u prirodi koja vise podseca na jezero nego na more, a meni je bas zato predivna.

Tsambika drugo mesto, Lindos trece

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905064
    Ukupno poruka