suki

Parga-smeštaj

2474 poruke u ovoj temi

Mislim na peskire za upotrebu u studiju, ne za plazu naravno.

ja sam imao ali bio sam u ApartHotel,sad sta mu dodje ta varianta ne znam,menjali poslteljinu svakih 2 dana i to

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni je receno da cemo i mi u "Giohani" imati peskire!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni je receno da cemo i mi u "Giohani" imati peskire!

najverojatno ,kako je receno tako ce i da bude

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni je receno da cemo i mi u "Giohani" imati peskire!

imacete u giohani, ali ih samo jednom menjaju

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

cao svima ,ja definitivno idem u pargu krajem jula samo ne znam koji smestaj odabrati giohana ili elpida posto mi na slikama izgledaju dobro pa ako neko ima unutrasnjost apartmana da postavi i da mi odgovori na par pitanja u vezi cena rent-a-car usluga i da li je koristio usluge polupansiona i kakve su

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moje mišljenje je da je "Elpida" dobar izbor, zato sam prošle godine boravio u istoj.  :) Nalazi se na pola puta između centra i Valtos plaže, tako da ni jedno ni drugo nije predaleko. Mana je što su sve sobe kojima raspolažu naše agencije u prizemlju. Sa jedne strane to znači pogled na ulicu (i sa ulice u sobe) :rolleyes: a sa druge na 3 metra udaljeni zid... što i nije baš neki pogled. Terase nisu razdvojene, a svaka raspolaže stočićem i stolicama (od gvožđa) prema broju ležajeva u apartmanu.

Za više informacija malo pregledaj prethodne stranice ovog foruma. Koristiće ti i neki linkovi:

(moj post sa iskustvima)

http://www.pargaweb.com/new/eng.asp (sve o Pargi)

recimo i http://www.pargaweb.com/elpidashouse/in.asp (vila "Elpida")

Prijatan odmor!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala svima na informacijama i kritikama:ljutko:,bice bolje casna pionirska:D,izbor je pao na giohanu,jos samo da mi neko kaze nesto u vezi polupansiona to ne mogu da pronadjem

Ako gledas preko Argusa taj pp, jer oni rade Giohanu, mozes slobodno toda preskocis. Ne znam da li znas, ali u Grckoj ti je dorucak uvek 2parceta hleba, buter i marmelada. Za 10 dana dosadi. Neke devojke suuplatile, pa su se pokajale. Jede se u tavernici u blizini, ne znam stasu dobijale za veceru, ali za te pare koje bi dao za pp, mozes i sam dajedes bilo gde i da biras svaki dan drugo i da tempiras vreme koje tiodgovara.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, neverovatno ali svi aranzmani su rasprodati i za jun i jul i avgust... Tj cela predsezona i sezona. Ljudi iz agencija su bukvalno rekli kao PA JEL VI ZNATE DA OVE GODINE NEMA VIZA??????????? Ja kazem da ali sad je kraj januara.

Uzas jedan, sledece godine cemo na Lefkadu takodje i rezervisacu u decembru jer tada vec izbacuju aranzmane. A sto se tice Lefkade ove godine, u Pargu idemo kolima pa cemo na jedan dan do Porto Katsikija :D i Egremnija :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Danas sam obisao agencije (telefonom)... Tim Travel, Robinson, Argus, neke niške... ispalo je da je Parga rasprodana za jun, bar ono sto mene interesuje: 4-ro i 3-krevetne sobe u vilama Babos, Diogenis, Giohanna, Elpida... ostale samo 2-ke. Prosto ne mogu da verujem, tek je februar.... a bas sam planirao da vidim to mesto koje toliko hvalite ovde na forumu. U agencijama mi je pomenut skorasnji Sajam turizma gde ce biti iznesene nove ponude, jel zna neko od forumaša nešto više o tome? Plašim se, da ako još čekam, ostanem i bez Tasosa, koji mi je varijanta no.2.:unsure:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prosle godine sam proveo deset dana u Pargi. Odmor u ovom divnom mestu mi je prilicno pokvaren smestajem u Vili Babos. Od plaza je udaljena puno vise, nego sto je to napisano u katalogu agencije Robinson. Pesacenje dodatno otezava reljef ovog brdovitog mesta.

Bitnije od toga je da u vili Babos, pored turista, obitavaju i pacovi u poprilicnom broju. Kao sto sam vec napisao u odgovoru jednom clanu, ljubaznu domacicu sam uhvatio kako pretura po stvarima moje zene. Sobe u vili se po komforu krecu od komfornih, ka katastrofalnim. Moguce da sam ja bio u najgoroj, iako sam rezervisao i platio najbolju, zahvaljujuci plavoj kovrdzavoj devojci u Robinsonu.

Ovo razocarenje u agenciju Robinson, preko koje sam vec nekoliko godina letovao sa izuzetnim zadovoljstvom, je popravio drugi deo odmora koji smo proveli u Nidriju-Lefkada. Vila Konstadin je izuzetno komforna, a njeni vlasnici su ljubazni i nenemetljivi.

Saveti: 1. Izbegavajte vilu Babos!

2. Posetite Pargu!

3. U Robinsonu verujte i dogovarajte se samo sa vlasnikom-Ljubisom i pazite da devojke ne promene ono sto vam je on preporucio!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ilija, ne mogu da verujem da ovo citam.... Moram malo da te demantujem...

Mi smo prosle godine u septembru isli u Pargu i to bas u vilu Babos. Doduse, mi smo isli preko Tim travela, ali smo svejedno putovali istim autobusom i bili u istoj vili.

Da je vila daleko od plaze, to se u Tim travelu i te kako lepo vidi na mapi grada. Za agenciju Robinson, vec ne znam... U Pargi retko da i ima vila koje su blizu plaze (koliko ja znam).

Ni jednog jedinog misa, bubu, komarca, niti pacova mi nismo videli u nasem apartmanu, hodniku, dvoristu ili u blizini vile.

Nismo primetili da nam je iko preturao po stvarima. Bukvalno gde sam sta ostavila, tako sam i zatekla.

Ne znam u kakvoj ste vi sobi bili i gde je ta soba (na kom je spratu), ali nasa soba je bila klasicna kao i sve sobe u kojima smo do sada letovali. Namestaj je po sobama manje-vise uvek isti.

Morala sam ovo da napisem, iz razloga da ljudi ne misle da su svi imali tako losa iskustva sa vilom Babos. Citajuci ovu temu od prve do zadnje strane, pred nas put prosle godine, nisam videla ni jedan post u kom je bilo napisano nesto slicno ovome sto si ti napisao.

Nadam se da neces pogresno shvatiti ovaj moj post, ali ne bi da neko stekne pogresan utisak o toj Vili. To je jedna od retkih vila u kojima smo letovali, a u kojoj je soba ciscena bukvalno svaki dan, svaki dan su nam ribali i kupatilo, svaki dan su nam iznosili i djubre iz apartmana, peskire su nam menjali nekoliko puta za tih 10 dana, posteljinu samo 1 za to vreme. Sto se higijene tice, stvarno nemamo ni reci zamerke.

Zao mi je sto ste imali tako lose iskustvo sa vilom Babos :( Generalno, ne zelim da se ikome desava tako nesto na godisnjem odmoru :(

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vila Babos Parga

Ono sto sam napisao su cinjenice. Ja sam bio u sobi br.1 i mislim da sam bio prilicno blag u opisu njenog izgleda. Pacova sam video jednom u hodniku i par puta na domacicinom sporetu, u zadnjem dvoristu. Verovatno zbog toga hodnike te kuce svakodnevno posipaju kiselinom, a pametnije bi bilo da raskrce onu dzunglu od korova u koju je gledala moja terasa, a i ja- kad komsija nije bio u sobi, jer sam pomenutu terasu, bukvalno delio sa prozorom njegovog apartamana. Takodje, preturanje po stvarima je krivicno delo - A JA SAM TO VIDEO, pa mi to sto niko nije preturao po vasim, ne znaci mnogo, u pogledu procene karaktera "ljubaznih" domacina.

Nije mi nikakva zelja da blatim agenciju Robinson, jer sam imao sa njima nekoliko lepih putovanja, vec zelim da upozorim potencijalne putnike za Pargu, na stvari koje mogu da im pokvare letovanje. Naravno, u Pargi je moguce pronaci kvalitetan smestaj uz obalu, bez problema.

A da je Vila Babos daleko od bilo koje plaze, zaista jeste!

P.S - A vasa terminologija neodoljivo podseca na kataloske reklame turistickih agencija:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ilija... Mi smo bili gore na spratu, cini mi se u apartmanu 6. Juce sam postavila slike u Moju Foto Turu, pa koga zanima moze da pogleda. Imam slike i samog apartmana, ali to nije moglo da stane (ograniceno je na 30 slika), pa cu to postaviti drugom prilikom.

Kako god sam zvucala, nemam nikakve veze ni sa jednom turistickom agencijom :)

Ja sam samo obican turista kao i svi vi :)

Znaci prozor iz tvoje kuhinje je gledao na njegovu terasu.Ja sam prvo bio u sobi 6,pa su me prebacili u sobu 2(koja je i najbolja)2 terase,odvojena kuhinja.Ja nisam imao problema sa nikakvim stetocinama sem sa losim vremenom.Mada su se na sastanku zalili iz vile Bouas na pacove.Nemam nikakve primedbe na vilu Babos!!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jao, ljudi, kad ovo citam, ne mogu da verujem!!! Kakvi bre, pacovi?!? Ja bih se slogirala, da ga vidim bilo gde, a ne u apartmanu, stvarno ne mogu da verujem da je tako nesto moguce, a izdaju turistima :shokiran:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mi isto idemo u tu vilu Bouas i bilo kakvu informaciju o toj vili cekam vec mesec dana..i nista...kao da niko nista ne zna o njoj. Ko zna sta cemo videti kad se dodjemo tamo posto se radi o najjeftinijoj vili u ponudi od svih ostalih..a postala je nas izbor jer je jos jedino ona ostala slobodna.

A problem sa pacovima???? ...ostao sam bez teksta

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905068
    Ukupno poruka