beckerek

SKOURAS Camp Nea Fokea

9 poruka u ovoj temi

Skouras camp je najbolji sportski kamp u celoj Grčkoj. Nalazi se u mestu Nea Fokea, na samom početku poluostrva Kasandra. Udaljen je 78km od Soluna i 28km od Pefkohorija. Skouras camp je okružen zelenilom i borovom šumom, i udaljen je oko šest minuta laganog hoda do plaže.

Kapacitet kompleksa je 400 ležajeva u smeštaju bungalovskog tipa. Skouras camp poseduje: 2 bazena, 4 košarkaska terena, 4 odbojkaska terena, 2 teniserska terena, stolove za stoni tenis, delovi za ekstremne sportove, 2 rukometna terena, fudbalski teren i dva mala fudbalska sa vestackom travom, 7 konja za konjicki sport... Restoran se nalazi u centralnom delu kampa iznad bazena i u potpunosti je opremljen najnovijom tehnologijom. Skouras camp je ograđen i ima sopstveno obezbeđenje. Tim ljudi se stara da hrana uvek bude sveža, ukusna i raznovrsna. Restoran je natkriven, ima preko 500 stolica i idealan je za svečanosti. U Skouras campu postoji i amfiteatar u kojem se odvija glavni zabavni program, pesma, ples, projekcije filmova, proslave i slično. Skouras camp ima potpuno opremljeni medicinski centar sa doktorima 24 h na usluzi.

post-19885-0-87605500-1404209156_thumb.j

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postavio sam ovu temu, mislim da postaje aktuelna za pripreme u krugu naših sportskih udruženja.

Ako je neko od roditelja već slao dete u ovaj kamp, molim da napišete svoja iskustva. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da,kamp je super prosle godine je moje dete bilo u tom kampu,a i ove gidine ide pocetkom Avgusta.Jako je zadovoljan,suprug i ja smo ga odvezli posle naseg porodicnog odmora,obisli kamp popili pice i krenuli kuci.To je pravi grad u malom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je još neko u međuvremenu slao decu u kamp? Interesuju nas iskustva, razmišljamo klinca da pošaljemo ove godine...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To i mene interesuje...

Izmenjeno (.nebojsa)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da,kamp je super prosle godine je moje dete bilo u tom kampu,a i ove gidine ide pocetkom Avgusta.Jako je zadovoljan,suprug i ja smo ga odvezli posle naseg porodicnog odmora,obisli kamp popili pice i krenuli kuci.To je pravi grad u malom.

Da li ste imali umanjenje uplate za kamp posto vidim da ste vec boravili u Grckoj za vreme odrzavanja kampa a u vezi sa troskovima prevoza.Ja sam u situaciji da sam vec uplatio aranzman od1do21 avgusta a klinac bi hteo da ide u kamp sa klubom od2 do10 avgusta pa posto smo mi vac tamo me interesuje da li postoji umanjenje troskova prevoza,zdravstvenog osiguranja posto smo i to vec resili.
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakva su iskustva od prosle godine?

Klinac bi trebao da bude tamo od 11. 08 pa nas takođe zanima neka prepoka za dve noći u blizini jer nam aranzman istice 09.08. Znam da je veoma tesko u tom periodu naci nesto pristojno i povoljno ali ako imate ideju ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kamp je najveći u Evropi. 2500 dece , najveći broj dece je iz Grčke, Rusije, Srbije. Najbolji način da deca provedu raspust. Organizator putovnja Skouras Agencija iz Novog Sada.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Super je, moja cera ide drugu godinu sa nastavnicom iz skole i drugarima. Pre podne sportovi, posle podne plaza, pa obrnuto :) Uvece zurke, potraga za blagom, takmicenja...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905068
    Ukupno poruka