tm011

Hotel Assa Maris Bomo Club *** Agios Nikolaos

106 poruka u ovoj temi

pa i mi smo rusi :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja sam danas zvala agenciju da rezervisem i ponudejen su nam cene skuplje za 200 eur jer kao od juce vise ne postoji s tim da mi agent nije nsita juce spomenula poludela sam ima ga u ponudfi i kod nas ali je sada skuplji za 200 eur

a da preko gulet mi za nas troje trzi oniline 2280 eur a nasi po novoj ceni 1600 eur

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uhvati Mouzenidis dok još mozes,narocito zbog ovog popusta koji nude do 28.02.Ako vec hocete bas taj hotel,mislim da oni nude najbolju cenu,proveri

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja sam danas zvala agenciju da rezervisem i ponudejen su nam cene skuplje za 200 eur jer kao od juce vise ne postoji s tim da mi agent nije nsita juce spomenula poludela sam ima ga u ponudfi i kod nas ali je sada skuplji za 200 eur

a da preko gulet mi za nas troje trzi oniline 2280 eur a nasi po novoj ceni 1600 eur

Koji datum ste planirali?

Meni na Gluetu je i dalje cena 1020 eur za 10 nocenja po sobi od 01.09.2014. do 11.09.2014.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mi gledamo 25.07 do 4.08 ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav!

Mi smo uplatili Assa Maris od 28 juna.

Interesuje me da li je neko vec bio u ovom hotelu i kakvi su utisci?

Da li se lezaljke i suncobrani doplacuju? Iskreno, meni je to malo bezobrazno, ako vec ides u all inclusive.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Neplacaju se. jedan od malobrojnih hotela koji nenaplacuju lezaljke.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vratili se pre 10 dana iz Assa Maris-a. Ono je RAJ !!! Za svaku preporuku, zaista! Odmorili smo i dusu i telo, i znamo gde cemo sledece godine na letovanje (ako ne dignu cene). Promenili su upravu hotela ove godine, te se nova izuzetno trudi oko svega, i kako smo culi od ljudi koje smo tamo upoznali, a letovali su u ovom hotelu i prosle godine, hrana je mnogo bolja sada, i uopste celokupna usluga je podignuta na visi nivo. Nadam se samo da se i cene nece podici ;)

Bukvalno 11 dana nemas potrebe da izlazis iz hotelskog kompleksa, i ako ne kupis magnete, razglednce i sl. nema potrebe cent da potrosis.

PREZADOVOLJNI SMO !!!

99% gostiju su porodice sa decom, a hotel ima 6 animatora!!! Tu su razne radionice, mini disko, organizovane igre, za one starije: odbojka na pesku, pikado, uno karte... za mladje: slikanje na kamenju akrilnim bojama, pravljenje kula u pesku na plazi i jos stosta.

Za mame u 10h aerobik, u 17h akvarobik, za tate extra pivo i veliki video bim na kom se pratio fudbal ;) , takodje imaju i teniski teren, komplet oprema se moze tamo iznajmiti, pa ko voli nek izvoli.

Hrana je bozanstvena, samo cu reci da sam se ugojila 2kg za 11 dana. Mislim da sam dovoljno rekla ;)

Ko god moze sebi da priusti ovaj hotel, od srca mu preporucujem!

Pozdrav!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E, da!

Gosti su samo Rusi i Srbi. Ni "N" od Nemaca. Skoro svo osoblje prica ruski, cak ima onih koji ne znaju da beknu engleski. Grkinje su jedino devojke na recepciji, spremacice, domar, majstor i covek zaduzen za plazu. Sankeri, konobari, animatori.... skoro svi su Rusi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko vas je kostalo i koliko ste dana boravili?

Da li ste isli svojim prevozom?Ili ste imali pun aranzman preko agencije?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mene ce letovanje da kosta oko 920 eur od 01.09.2014 za 2 odrasle osobe i 2 deteta (4+0 godina). Ali ova cena je dobijena u januaru ove godine. Koliko sam video nijedna domaca agencija neradi ovaj hotel sa prevozom.

Picasso kakve su sobe u kojima ste boravili i da li mozes da mi ukratko kazes sta podpada pod All Inclusive uslugu.

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ALL INCLUSIVE - Sve uključeno prema hotelskim pravilima

"All Inclusive" 2014

Obroci

Doručak (švedski sto) od 07:30 do 10:30h

Ručak (švedski sto ili meni) od 13:00 do 14:30h

Večera (švedski sto) od 19:00 do 21:00h

Bar kraj bazena radi od 10:00 do 23:00h

Bezalkoholna pića : hladni napici, sokovi, kafa, čaj, topla i hladna čokolada

Alkoholna pića : pivo, vino, brendi, uzo

Sladoled : 15:00-17:00h

Napomene:

Program "All-inclusive" važi od 10:30 do 23:00.

Ležaljke, suncobrani pored bazena i na plaži - besplatno.

Peskiri za plazu- uz doplatu

Internet u baru - besplatno

Sef na recepciji - uz doplatu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Izvini ako te mucim, koliko se placaju peskiri? Ili je u pitanju depozit koji ti vrate kad im vratis peskir.

kakve su sobe?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko vas je kostalo i koliko ste dana boravili?

Da li ste isli svojim prevozom?Ili ste imali pun aranzman preko agencije?

Da, isli smo svojim autom. 10 noci tj. 11 dana. Dve odrasle osobe i dete od 3 godine- 866e

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lidija je odgovorila na vecinu pitanja :) S tim sto je sef besplatan, a za peskire dajes kaparu (mi smo dali 20e za 2 peskira) koju ti vrate, tako da i za njih mogu reci da su besplatni.

I nije bas da all inclusive vazi od 10:30. Pocinje onda kada i dorucak ;)

Sobe su lepe i ciste. Bili smo u obicnoj sobi (pogled na bastu). Postoje i one luksuznije, prostranije, koje gledaju na more, ali naravno i skuplje. Politika hotela je da dete bez obzira na starost dobija svoj krevet, pa makar imalo i samo godinu dana.

WI-FI ima svuda besplatno. I u sobi i na plazi, i restoranu... Svuda u kompleksu. To je jos jedan plus u odnosu na proslu godinu, kada je signal bio mnogo slabiji i internet je mogao samo da se koristi oko bazena.

Izmenjeno (Picasso)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka