Bubica

Vrahos

1795 poruka u ovoj temi

Lambrini nije vila....vec obična kuća. ..svaki studio je minimalan, a dupleks je ok.Prednost kuće Lambrini je što je na odličnom položaju, u središtu mesta.Tri marketa - skupa. Istina je za plažu da je fenomenalna. Mesto je tiho, za sada prazno.Za detalje - pitajte. Pozz iz Vrahosa

Mi smo u studiju za 4 osobe i baš je skučeno

Pa koliko su osnovne namirnice,hleb,mleko...Ima li Lambrini nesto na plazi ili da nosimo i suncobran. Koliko se doplacuje klima u studijima,ima li osnovnog posudja ili nesto hvali..I da li 3sobni studio ima trpezariski sto,ili cemo jesti na terasi...Hvala vam na detaljima...poz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I da li neko zna koliko kolima treba od Vrahosa do Lefkade i da li se isplati napraviti taj izlet ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Treba oko sat vremena, naravno da se isplati :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa koliko su osnovne namirnice,hleb,mleko...Ima li Lambrini nesto na plazi ili da nosimo i suncobran. Koliko se doplacuje klima u studijima,ima li osnovnog posudja ili nesto hvali..I da li 3sobni studio ima trpezariski sto,ili cemo jesti na terasi...Hvala vam na detaljima...poz

Postoje tri prodavnice. ..oskudno snabdevene.Hleb je oko 1.50...jogurt 1.40.Ispred Lambrini kuće je deo plaže sa suncobranima i lezaljkama 3 e kafa ,voda i do ideš suncobran sa lezaljkama za ceo dan. ..ponesite od hrane sve što možete, mada je meni ovaj frižider mali i sumnjiv. .Na terasi je sto .Mi smo došli busom tako da smo prinuđeni da se ne pomeramo iz mesta.Bezicni internet postoji skoro svuda...U marketima možete kupiti voće i povrće. .Neki piju vodu sa česme i kažu da je sasvim ok..mi kupujemo vodu..pristojna cena 2.20 e- 6 flaša od 1.5 l

Izvini za greške u kucanju. ..tek sada sam primetila

Pitaću za klimu kasnije ..mi nismo uključivali jer je prijatno u sobi..nije bilo potrebe za klimom. ..osunčano je samo pre podne, a posle je hlad. ..noći nisu tople. ..duva neki vetar...voda je topla...ali su često veliki talasi i prava su atrakcija. ..deca su oduševljena. .

Postoji posuđe u sobi. .ali je i ono oskudno...jedan extra tupi nož. ..tiganj i jedna šerpa. ..par tanjira i pribor...dobiješ peškire.

Ako idete svojim autom onda ćete ići u Lidl koji je na 30tak km...a ako idete busom. .onda ponesite minimalno odece i više hrane...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postoje i delovi plaže gde nema suncobrana i ležaljki pa tu možete staviti svoj suncobran. ..mada duva neki vetar sve vreme nisam sigurna da neće oduvati isti...kažu da se ovde taj vetar podrazumeva. ..ali vrlo je prijatan s obzirom da je 35 stepeni..tuševa ima na plaži. .

Ne govore meštani engleski ...ili vrlo traljavo. ..

U marketima nema svežeg mesa..

Da li je mesto cisto ,da li je voda cista i plaza lepo uredjena ? U ranijim komentarima bilo je reci da je mesto jeftino a sada kazete da je prilagodjeno nemackim novcanicima ?!?

Postoje i delovi plaže gde nema suncobrana i ležaljki pa tu možete staviti svoj suncobran. ..mada duva neki vetar sve vreme nisam sigurna da neće oduvati isti...kažu da se ovde taj vetar ...podrazumeva. ..ali vrlo je prijatan s obzirom da je 35 stepeni..tuševa ima na plaži. .

Ne govore meštani engleski ...ili vrlo traljavo. ..

U marketima nema svežeg mesa..

....voda je čista. ..mesto uredno ..plaže sređene. ..cene su više nego ..recimo u Paraliji. .Suvlaki je od 7 do 9 e...a giros oko 2.50
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li možeš da napišeš cene nekih obroku u reatoranima?

U restoranu ne postoji ništa što biste mogli jesti a da je cena ispod 7 eura...riba ide i do 40. ..a mogu i da vam ponude za 6 e, meni je to ličilo na konzervu tunjevine uz koju je poslužen bareni krompir..salata je od 3 e do 10e ..hleb se, naravno, u reatoranima doplaćuje 0.80 ili 1e

IZVINITE ZA GREŠKE U KUCANJU

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postoje tri prodavnice. ..oskudno snabdevene.Hleb je oko 1.50...jogurt 1.40.Ispred Lambrini kuće je deo plaže sa suncobranima i lezaljkama 3 e kafa ,voda i do ideš suncobran sa lezaljkama za ceo dan. ..ponesite od hrane sve što možete, mada je meni ovaj frižider mali i sumnjiv. .Na terasi je sto .Mi smo došli busom tako da smo prinuđeni da se ne pomeramo iz mesta.Bezicni internet postoji skoro svuda...U marketima možete kupiti voće i povrće. .Neki piju vodu sa česme i kažu da je sasvim ok..mi kupujemo vodu..pristojna cena 2.20 e- 6 flaša od 1.5 l

Izvini za greške u kucanju. ..tek sada sam primetila

Pitaću za klimu kasnije ..mi nismo uključivali jer je prijatno u sobi..nije bilo potrebe za klimom. ..osunčano je samo pre podne, a posle je hlad. ..noći nisu tople. ..duva neki vetar...voda je topla...ali su često veliki talasi i prava su atrakcija. ..deca su oduševljena. .

Postoji posuđe u sobi. .ali je i ono oskudno...jedan extra tupi nož. ..tiganj i jedna šerpa. ..par tanjira i pribor...dobiješ peškire.

Ako idete svojim autom onda ćete ići u Lidl koji je na 30tak km...a ako idete busom. .onda ponesite minimalno odece i više hrane...

Hvala,Ramones na detalje,bas nam puno znace...Zelimo vam lep provod i javite nam jos neku zanimljivost...
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dali neko ima info ima li rent-a-car u Vrahosu? :thankyou:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posle ovih komentara mi smo odustali od Vrahosa. Cinimi se da je mesto dobro otici samo kolima.

Izmenjeno (nikitref)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo zadovoljni Vrahosom. ..nema ludih gužvi. ..pravi odmor..more je predivno. .plaža prelepa. ..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li ste u mogucnosti da nam prosledite neke nove slike....?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vrahos

post-59858-0-53728500-1404842572_thumb.j

post-59858-0-91627500-1404842687_thumb.j

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ramones,mozda smo malo dosadni,jer smo nestrpljivi i jedva cekamo 20-ti.Moze li jos neka fotografija sa plaze prema Lambrini,i koliko je koriscenje klime.Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I niko nikako da odgovori na pitanja o renta car-u a to je nama koji idemo busem najvaznije...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ramones, koliko sam shvatila, vi ste u kući Lambrini. Molim za sve korisne informacije vezane za apartman za 4. Pošto smo gotovo na slepo uplatili ovaj smeštaj za 10.08. a idemo sa troje dece 17,11 i 4 god, svaka informacija nam je dobro došla. Npr. ima li aprtman rernu, kakva je situacija sa posuđem, imaju li pristup internetu, Tv, vidi li se more sa terase ovog apartmana... Ma bilo kakvo pojašnjenje nam je dragoceno. Da li smo se prevarili ili ne u izboru mesta i smeštaja?

Izmenjeno (sales)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905067
    Ukupno poruka