iva_89x

BIH i Dubrovnik

26 poruka u ovoj temi

iva_89x Svaka cast na putopisu. :):klap:

Mada licno poznajuci vas dvoje, znam da je provod bio super, a to potvrdjuje ovakav detaljan putopis. :):D:cmok:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Nikola! :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni jako tesko otvara, verovatno je fora u fotkama, mada mi se to desava samo sa tvojim putopisima. Dok su bila 2-3 posta jos sam nekako mogla, ali sada teorije nema da otvorim prvu stranu, bukvalno mi komp blokira

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala. :-)

Ja sam ih stavljala preko dodaj.rs i stavljala rezoluciju 640 piksela... Ne znam u cemu je problem. Probala sam da stavim cak i manju rezoluciju ali opet isto. :neznam:

Kada izaberete rezoluciju morate da stiklirate box kako bi izbor bio zapamcen. Ovako su slike u rezoluciji 2592x1944 i "teske" su 2169 KB (ima i vecih). Pokusacu da sredim vasu temu kako bi bila dostupna clanovima.

I jedna zamerka. Proci kroz Uzice a ne probati Suljaginu komplet lepinju je ravno zlocinu. :hahaha:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hahahaha, znam, ali obzirom da veoma cesto idemo do Uzica i Zlatibora (posto smo iz Cacka) bas cesto svracamo kod Suljage, tacnije moj decko posto ja ne volim komplet lepinju. :rolleyes:

Bezveze za slike, radila sam sve isto kao kad sam pisala putopis sa Krfa i Zakintosa (bar mislim da jesam :rolleyes: ), sa tim putopisima je sve bilo ok, samo sam ovde nesto zeznula... :unsure:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni jako tesko otvara, verovatno je fora u fotkama, mada mi se to desava samo sa tvojim putopisima. Dok su bila 2-3 posta jos sam nekako mogla, ali sada teorije nema da otvorim prvu stranu, bukvalno mi komp blokira

Maloprase putopis je sredjen i slike su smanjene tako da se sada moze lepo otvoriti! :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sjajno! :) Baš sam se obradovala kada sam videla putopis i fotografije.

Moram ti reći da smo se mimoišli, jer smo mi za prvomajske praznike (26.04-02.05.), doduše malo duže od vas, išli istim putem, samo u obrnutom smeru i iz Beograda. Mi smo krenuli preko Stanišića (ručali, obišli selo i crkvu Sv. Petke), zatim preko Romanije došli do Sarajeva. Jako je interesantno da smo obilazili iste lokacije i jeli na istim mestima. Mada ko nije jeo kod Želje, kao da nije ni bio u Sarajevu. ;) S obzirom da smo išli do vodopada Skakavac i obilazili Sarajevo, Vrelo Bosne, nismo imali vremena za Jahorinu i pećinu Bijambare. Sarajevo smo mogu reći detaljno prostudirali, ali bih se ja uvek ponovo bez pogovora vratila. Ono je meni divno.

Zatim smo putovali ka Mostaru, ali smo isto pravili pauzu u Konjicu. Usput smo obišli čuveni srušeni most na Neretvi iz Bitke za ranjenike. Stigli u Mostar, obišli ga, Zatim produžili na Vrelo Bune, odnosno Blagaj i njegovu tekiju, pa smo mislil da obiđemo manastir Žitomislići, ali nas je navigacija zeznula, onda smo obišli najlepše Kravice, pa potom Međugorje, da bi predveče krenuli ka granici, jer smo u Drveniku imali trajekt za Sućuraj.

Na Hvaru smo bili dva dana i uživali. Zatim smo obišli Dubrovnik, Lokrum, prespavali ovde, pa sutradan obilazili Cavtat, pravili pauzu u Igalu da se drugarica vidi sa sestrom, potom smo obišli Trebinje, manastir Tvrdoš, nacionalni park Sutjesku, večerali u Višegradu (u istom restoranu u kom i vi) i vratili se za Beograd.

Meni je ovo bilo jedno od najlepših i najprijatnijih putovanja. Bosna je divna, a i Hrvatska nam je savršeno legla uz ovo putovanje. Sreli smo gomilu divnih ljudi, sa nekima ostali u kontaktu, imali mnogo anegdota i priča da ih se sećamo i smejemo se dogodovštinama.

Sve u svemu ja ne mogu dočekati da ponovo vidim Sarajevo, pa i Hercegovinu. :)

Još jednom veliko bravo za vas i veruj mi da znam kako vam je lepo bilo. :D

Izmenjeno (jelenap.)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Super putopis, lagan i opuštajuć! Želim vam još dosta ovakvih putovanja! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sad sam pogledala, kad si krenula da pises putopis bila sam malo nestrpljiva zato sto sam tih dana bas kretala na tu stranu, tacnije u Trebinje :) Naravno jedan dan sam provela u Dubrovniku koji me je potpuno opicinio, zatim u Mostaru u kojem je bilo pakleno vruce, svratili smo i do Blagaja i vrela Bune ali je toliko bilo vruce da nisam imala snage da ulazim u tekiju. Onakav pakao u zivotu nisam osetila, kad smo usli u auto termometar je pokazivao 48 stepeni, asvalt se topio. U svakom slucaju predivan kraj, svasta interesantnog za videti, ali Dubrovnik je ostavio najveci utisak

Izmenjeno (maloprase)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Iva- divno... Isčitala sam bez daha ovaj divan putopis.. Sjajno si sve ovo odradila- osećala sam se kao da putujem sa vama dok sam listala ove stranice...

Nova sam ovde na forumu pa bi mi bilo drago da postaviš linkove ovde ka onim tvojim putopisima po Grčkoj(da ne tražim) bilo bi mi jako drago da ih pogledam.. :dance:

Hvala na ovom užitku.. :srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala svima, drago mi je da vam se putopis svidja. :)

Jelena i Maloprase bilo bi lepo da dopunite temu i vasim slikama, pogotovu lokalitetima koje mi nismo imali na nasoj ruti.

Veco evo linkova: - putopis sa Krfa

- ovaj je sa Zakintosa i pocinje na 40oj strani posto sam pisala na Rolijevoj temi :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905068
    Ukupno poruka