lule banana

Južna Italija kolima

22 poruke u ovoj temi

Filipe, zao mi je, ali nisam bila u Tropei, ni drugde u Kalabriji, ali sam puno gledala i slusala. Sigurna sam da je prelepo mesto za letovanje jedne porodice.

ne znam da li zelis bas Kalabriju, ja bih svima preporucila Apuliju, koju poznajem, koja je prelepa sto se tice plaza i mora i koja nudi mnostvo lepih mesta za obilaske.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Okej, hvala :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo nekoliko fotografija Tropee koje je objavio Huffington Post, a preneo B92.

tropea.jpg

tropea1.jpg

tropea2.jpg

tropea3.jpg

tropea4.jpg

tropea5.jpg

tropea6.jpg

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Baš je prelepo. I ja merkam ovu destinaciju ali mi je daleko za vožnju. 1800km u jednom pravcu. Kada bi nešto ovakvo u Italiji bilo ali negde bliže. Bio sam u Lignano sabbiadoro , ali nije ispunio moja očekivanja. Lignano u odnosu na Jonsko more je 0 i po cenama i po lepoti. Tropea mi izgleda mnogo lepše a verujem da i jeste tako samo da nije tako daleko.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pogledaj foto ture Apulije - predivno more, mnostvo prelepih sela i gradica.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U pravu si lepa je i Apulija , ali mi je Tropea baš zapala za oko , pravi BISER uz Capo Vaticano. Pošto imam auto sa 7 sedišta moram da ubedim prijatelja pa da idemo zajedno nas 4 i njh 3 pa da podelimo put i samu vožnju. Inače razlika je 200km u jednom pravcu izmedju Apulije i Kalabrije , pa ako budu 2 vozača nije to tako staršno. Hvala u svakom slučaju :thankyou:

Izmenjeno (mhavran)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam bila u Tropei i more i plaže su prelepe. Ne znam o kakvoj apokalipsi autor priča...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905064
    Ukupno poruka