ZekaZmaj

Halkidiki VS Olimpska regija VS Solunska regija

788 poruka u ovoj temi

zeko vladaru teme :D

sta kazes jerisos vs nea roda?

Hteo sam ove godine na jug sitonije, ili tasos al me nesto mrzi :D , bas mi je na poslu guzva pa bih da se leeepo odmorim bez preterane voznje, pa aj neko mesto sa lepom plazom, al da ima i par lepih plaza okolo da se obidju. A tvoje slike su mi se bas svidele iz jerisosa, nadam se da im nisi uradio botox neki.

Nego imam problem da nadjem apartman u nea rodi po nekoj normalnoj ceni, nesto kao ona vila giuli u jerisosu. Meni treba apartman za 3 osobe, zena dete i ja, ali mi treba da bude odvojena bar neka veca kuhinja da zena i ja mozemo da se druzimo kada uspavamo dete.

Ne razumem....Travelland ima prilicnu ponudu u Nea Rodi pa u sred sezone imate apartman sa popustom za 38 evra, ili 380 za 10 dana.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

spokojna gledao sam vilu ksers 1, i oni to zovu apartmanima ali to je po meni studio koji ima odvojenu kuhinju.

A ovo je vila giuli, cene slicne posto kod travellanda imas i dinarski deo.

http://www.villagiuli.com/photos--videos.html

e ovo su pravi apartmani i ja bih uzeo one srednje sto imaju kuhinju sa stolom i krevetom na razvlacenje i odvojenu lepu spavacu sobu

@zeka bio sam proslog leta na lagomandri ali ja sam isao na onaj deo bez kafica, a prosetao sam i do onog urbanizaovanog dela. Mene ta plaza nije odusevila zbog cudnog i naglog ulaska u vodu. A svidela mi se veoma ona suma, to je jedino mesto gde sam osetio miris borovine na sitoniji kako treba jer sam pusac pa mi je culo mirisa slabije.

E sad da li zrtvovati losiji apartman zbog nea rode, ili ostati u jerisosu. Moracu i tom hotelu da pusim PM da vidim cene, mada mi je dete jos izbirljivo i malo sto se tice hrane da bi isli u hotel.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

moji klinci su izbirljivi pa su jeli sve (mozda su se jednom zalili) ...

kako god odlucite sve vam je blizu ....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

spokojna gledao sam vilu ksers 1, i oni to zovu apartmanima ali to je po meni studio koji ima odvojenu kuhinju.

A ovo je vila giuli, cene slicne posto kod travellanda imas i dinarski deo.

http://www.villagiul...os--videos.html

e ovo su pravi apartmani i ja bih uzeo one srednje sto imaju kuhinju sa stolom i krevetom na razvlacenje i odvojenu lepu spavacu sobu

@zeka bio sam proslog leta na lagomandri ali ja sam isao na onaj deo bez kafica, a prosetao sam i do onog urbanizaovanog dela. Mene ta plaza nije odusevila zbog cudnog i naglog ulaska u vodu. A svidela mi se veoma ona suma, to je jedino mesto gde sam osetio miris borovine na sitoniji kako treba jer sam pusac pa mi je culo mirisa slabije.

E sad da li zrtvovati losiji apartman zbog nea rode, ili ostati u jerisosu. Moracu i tom hotelu da pusim PM da vidim cene, mada mi je dete jos izbirljivo i malo sto se tice hrane da bi isli u hotel.

E, sad, sta reci....Mislila sam da Vam je bitan pristojan apartman sa pristojnom cenom u Nea Rodi, a ne luksuzan apartman negde....:-)

Pratila sam temu za proslu sezonu na Jerisosu i videla Giulli, njihov sajt. Izgledaju vrlo nestvarno za taj deo Grcke.

Pogotovo sto platezniji turisti sa zapada Evrope skoro ne zalaze tamo (ovo stoga sto iskljucujuci booking, pratim prilican broj sajtova preko kojih rezervisem boravak u hotelima). Kad bi Giulli bili na Sitoniji, kostala bi bar 60% vise novca. Ili u ovo vreme

odavno ne biste imali ni jedan slobodni apartman. A koliko je Giulli reklamirana na ovom sajtu za prethodnu sezonu, mozda

tamo i nema vec mesta, jer ovde ima puno citalaca koji ne pisu vec rade. :-)

S druge strane, taj Ksers1, ili vila Katerina cak, ne izgledaju puno losije od Kastel Krise, ali su za razliku od nje na samoj plazi, sto priznacete, nije bas cesto i ima prilicno prednosti.

Bez zelje da Vas ubedjujem i da se ne ljutite na mene zbog ovog posta, samo sam htela da pomognem razumno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ako neko nadje neki interesantan smestaj u nea rodi nek pise :D ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

nikako da nadjem adekvatan smestaj na amuljaniju ...

ako neko ima bilo kakav predlog nek pise :D ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Spokojna slazem se u potpunosti, jedino sto meni treba odvojena soba, znaci pravi apartman...

Do sada bih vec rezervisao, ali me zeza zena ne sme seficu da pita, nesto se pokacile -.-

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

evo jednog lepog videa possidi-ja i okoline :D ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jedan lep video kasandre i njenih lepota ...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

amuljani skoro popunjen u terminu koji nam odgovara :( ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jel zna neko neku vilu (celu kucu/vilu) za iznajmljivanje kod paljurija ...

treba mi za drugara ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jel se meni cini ili su krenuli da sredjuju plaze po sitoniji i kasandri ?

u nikitiju po neproverenim informacijama uklanjaju kamenje iz plicaka, a nesto rade i u kalithei na plazi...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

cekamo prve izvestaje sa plaza, puta ka grckoj i stanja nasih radova po autoputu ...

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

kad se vratim sa letovanja malo cu detaljnije opisati ostrvo amuljani koje je nepravedno zapostavljeno ...

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da malo podignem temu ...

ima li novih utisaka ?

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905064
    Ukupno poruka