baki70

Novi putopisni blog

132 poruke u ovoj temi

Samo da pohvalim autora bloga cije nam citanje pruza pravo zadovoljstvo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Leprsava, drago mi je što ti se dopada ovaj putopis, i evo danas ga završavam.

Što se tiče Arga, mogu samo da zamislim kako su Ameriknci u filmu,,objektivno,, prikazali ta događanja. ;)

:hahaha:

Divno Baki :) Sa uzitkom cu citati tvoje postove na blogu.

Pozz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Dragane, hvala hmmm

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Фантастичан блог! Свака част! :cestitam:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

alanya, tesekkur ederim (mrzi me da tražim one kvačice za slova) :)

Preko pp dobio sam pitanje da li može nekako da se blog ne čita odozdo na gore, pa evo da ovde odgovorim, možda još nekog zanima. Kada otvorite blog u levom ćošku, ispod naziva bloga, piše trenutni izgled bloga CLASSIC. Na padajućem meniju koji je odmah pored izaberete neku od ponuđenih varijanti. Recimo ako izaberete FLIPCARD izaći će vam ikone sa svakim pojedinačnim postom i izaberete koji vas interesuje.

Ne znam zašto, ali nekada kada uđete na blog nema to što piše CLASSIC i padajući meni, onda kliknete naziv bloga u levom uglu da bi se pojavilo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Baki svaka cast za pokretanje bloga i objedinjavanje putopisa na jednom mestu. Jos kako kazes tu ima i putopisa koji ovde, na forumu, nisu objavljeni. Sjajno :aplauz:

Sa uzivanjem cu sve procitati i to verovatno vise puta.Znas i sam da obozavam tvoje putopise

Bas si me obradovao sa ovim blogom :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odlični putopisi, kao što smo navikli :klap: Posebno mi je prirastao za srce Ferhad koji maše na autobuskoj stanici...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A ja jedva čekam da se napiše putopis iz Kazahstana i Uzbekistana ...da vidim šta sam propopustila , da li je i u Timurovoj zemlji bila neka zabranjena ljubav ili ozbiljno cenjkanje sa Indijanom a da nisam primetila ili mi nije prepričano.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svaka cast. Ovo je nesto sto cu vise puta procitati.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odlični putopisi, kao što smo navikli :klap: Posebno mi je prirastao za srce Ferhad koji maše na autobuskoj stanici...

hahaah i meni, zivo me zanima da li ste u nekom kontaktu, obzirom da covek koristi net :)

Inace ja koristim MAGAZIN opciju, ona mi je najbolje legla ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Miko, Komisura, sukisa i ostali hvala, drago mi je što pratite ovo moje pisanije.

leprsava, nismo u kontaktu sa njim. Probao je Cejlon da ga kontaktira pred svoj nedavni put u Iran, ali nije u tome uspeo.

oljice, moraću da budem obazriv prilikom putopisa iz Uzbekistana i Kazahstana, pošto izvesna forumasica zna sve što ću da pišem iz prve ruke. ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sve pohvale za blog :cestitam: Moram da priznam da sam stigla da procitam samo clanak o Petri, ali vracam se kasnije da procitam ostatak. Sigurno...

Hajde pomozi mi samo kako da pratim blog, gde da kliknem, pa da mi stizu obavestenja o novim clancima?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala 123.

Ne mogu da ti pomognem kako da pratiš blog, odnosno kako da ti stižu obaveštenja, pošto ni sam ne znam. Slabo ti se ja razumem u tu tehniku. :neznam:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo ja nasla. Nadam se da ce ti slika pomoci 123. Kod mene se prilikom citanja sa leve strane vidi samo jedna crna trakica, kada predjem misem preko onda mi se otvore opcije.

screenshot20130313at444.png

Izmenjeno (leprsava)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na redu je novi putopis iz Uzbekistana.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Guest
Tema je sada zaključana za dalju diskusiju.

  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905068
    Ukupno poruka