oly

Dubai viza

9 poruka u ovoj temi

Pozdrav,

 

Interesuje me da li je neko imao iskustva sa agencijom vizedubai.com iz Beograda? Planiram uskoro na putovanje u Dubai, medjutim turisticka viza, koja traje 30 dana mi bas i ne odgovara, pa pokusavam pronaci nacin kako doci do visit vize, koju je moguce produziti na ukupno 60 dana boravka.

 

Jedini koji nude takav tip vize su vizedubai.com, ali buduci da sam upoznat sa svom procedurom koja je potrebna da se dobije ta visit viza (imam prijatelje u Dubaiu i nisu mi u mogucnosti poslati tu vizu), ne znam koliko je sigurno i da li je uopste rizicno uzeti u razmatranje kupovinu visit vize u navedenoj agenciji?

 

Najveci problem je sto visit vizu mogu poslati jedino osobe koje imaju resident status u Dubaiu (sa mjesecnim primanjima vecim od 10.000 AED), lokalci, ili kompanija koja ce biti garant.

 

Hvala unaprijed.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima

Zanima me da li je neko imao iskustva sa dobijanjem vize za Dubai preko agencija koje su specijalizovane za to? Zanima me koja je verovatnoca da ce mi praviti problem posto sam studentkinja, imam 24 godine i putujem sama? :D U flydubai su mi rekli da ne mogu da mi izvade vizu zbog gore pomenutih stavki, ali ovi iz agencije su rekli da nece biti problema, pa me zanima da li uopste da pokusavam preko njih da je izvadim?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mene to isto zanima! Isto imam 24 godine i putovala bih sama, posto bi se tamo nasla sa nekim prijateljima. Da li neko ima iskustva sa tom agencijom? I da li imam sanse da dobijem vizu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja imam tamo druga koji zivi i radi, i mene zanima da li on moze da mi posalje garantno pismo, jer za vizu treba da rezervisem i hotel,a bila bih kod njega tih 10ak dana

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Danas sam dobio email od kompanije preko koje vadim vizu za Dubai:

"Dear Applicant,

According to an information that was released today by the United Arab Emirates’ Cabinet, citizens of 13 European Union member states, who hold ordinary passports, wil be exempted from the need to acquire pre-entry visas to the UAE, effective from 22nd March 2014. The following countries will be affected by the changes: Bulgaria, Croatia, Cyprus, Czeczh Republic, Estonia, Hungary, Latvia, Lithuania, Malta, Poland, Romania, Slovakia, Slovenia.

As a result of the above decision, and according to the flight reservation details that you indicated in your application, you will be allowed to enter the UAE without having to previously apply for a visa, therefore, as soon as we obtain the official confirmation that this change will take places on the mentioned date, we are going to contact you directly and fully refund you the cost of the visa. Until then we do not proceed with your application.

Thank you for your patience and understanding, with kind regards,

BUDPORT Handling Ltd."

Oni su se malo presli. Pise da ne vaze vise vize za sledecih 13 drzava, novih clanica EU, ali tu nema Srbije.

Da li je neko cuo za ovo?

Unapred hvala svima na odgovoru.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,

Ja sam radio vizu za Dubai preko agencije Dream Land. Oni rade tu turističku vizu od 30 dana. Tad je bila cena 100 evra ne znam sada. Meni u izradili za 2 dana a mojoj sestri od 22godine.

Nadam se da ce pomoci

Juga

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam jucer k upila kartu za Dubai preko STA putovanja sa FlyDubai, jako jeftino sam prošla! Sve pohvale agenciji!! :thankyou:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mozda ce ovo pomoci nekome ko zeli da izvadi vizu za Emirate u ambasadi.

Mi smo isli u aprilu 2018 i prvo smo zvali ambasadu pa su nam oni zakazali termin i poslali mail o dokumentaciji neophodnoj za dobijanje vize.Ako Vam nesto ne bude jasno zovete ih telefonom ili mailom da biste popunili ispravno sve rubrike na engleskom.Cena je bila 5350,00 po osobi.Viza je validna 2 meseca od datuma izdavanja, tj. u narednih 2 meseca morate zapoceti Vas boravak u UAE , a od datuma ulaska u UAE - VIZA pokriva MAX. 30 dana boravka. Ako imate kupljenu avio kartu morate dosta ranije da zakazete termin jer su guzve.Najbolje je prilikom zakazivanja termina reci kad biste putovali da bi Vam zakazali na vreme.Procedura u samoj ambasadi je brza i laka.Nas su kad je  viza bila gotova samo cimnuli na mobilni sto je znacilo da dodjemo po vizu posle 13h i moze samo jedna osoba da ode po vizu ako vas putuje vise,ne morate svi.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da ne zaboravim ko ide prvi put na aerodromu u UAE i pri ulazu i pri izlazu posle pregleda vize ce Vam skenirati lice.

Izmenjeno (LaVanda)
greska
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka