NatasaV

Shopping u Grckoj

1010 poruka u ovoj temi

Znam kako je, ja jedno od 3 god.

Sto se tice parfema , ne znam sta da ti kazem,

Ali...

OBAVEZNO idite u JUMBO Decija robna kuca , od bebe do skolarca , oprema, garderoba, igracke(veruj mi deca se nece smoriti) pribor za skolu......... i to po mnooooogo nizim cenama. Npr ja sam proslog sep. klincu kupila fenomenalan dzemper za 10€ , onda trenerke, majice-peri deri.... farmerkr, carapice disney za 2€ jos uvek citave . Imas jedan na 3-4 semaforu desno posle Ikeje, I na tom potezu ti je Outlet.

Tu je i Cosmos, trzni centar , veci od Delte poprilicno, mislim da ima i bazen. :cool:

Hvala na pomoci,snaci cu se valjda nekako,ako ne zaustavicu taxi pa za njim.pozdrav.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Free shop ne, ali Solun,

Par evra Hm.

Prosle godine smo u Outletu uzeli klincu puma- crvene patike sa ferarijevim znakom, kostale 14 ili eventualno 16€ a kod nas pre neki dan , u Delti, te iste , naravno decije vidim za jace od 3 500din, skoro 50€

Decije bokser kupace gaCE Arena 10, Ovde neke no name isto u Delti koje su slj naspram ovih oko 1 800

Dijadora trenerka 30€

itd,

I to sve i njihovim radnjama ne na pijaci tezgi, kiosku.......

A tek IKEA.................

:P

:D kupovala sam ja deci prosle godine u benetonu pantalone za 2 evra. Poenta moje price je da po pravilu nije nista jeftinije, cak sta vise skuplje je, ali ako se naleti na rasprodaju extra je.

Jumbo ne propustajte.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:D kupovala sam ja deci prosle godine u benetonu pantalone za 2 evra. Poenta moje price je da po pravilu nije nista jeftinije, cak sta vise skuplje je, ali ako se naleti na rasprodaju extra je.

Jumbo ne propustajte.

To stoji , ali ja sam navela cene i iz Outleta koji se ne bazira na sezonska snizenja, a kod nas prodaju te stvari po astronomskim cenama.

Cini mi se da nasi butikasi kupuju te OUT stvari pa nam serviraju kao da su IN. Pogotovo uzimaju iz SAD-a gde su cifre jos manje. Mada, kada malo bolje razmislim mozda i ne. Dovodim u pitanje originalnost stvari kod nas. Neke kozne skechers patikaste cipele koje sam tamo uzela, kod nas em sto su jaca cena , em sto su plastika

A koji si beneton isla? Cosmos?

Idemo sada od 1.07 pa cu ti javiti kakva je situacija. ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo jedne dobre mape Soluna. Jedina mana je sto je na grckom, ali nije tesko da se pronadje bilo sta, jer nazivi trznih centara uglavnom pisu latinicom.

http://wikimapia.org/#lat=40.5642205&l...mp;l=14&m=s

Postavila sam link od dela Soluna od centra ka aerodromu.

Sto se tice cena, tacno je da kada nisu snizenja cene i nisu bas extra povoljne.

Letnje snizenje pocinje obicno od 15. jula i traje sve do kraja avgusta ( kada su cene i najnize).

Izuzetak je , kao sto rece i Oleg, MEGA OUTLET u kome su cene iste cele godine, tj. kod njih nema snizenja, jer cu im cene vec snizene. Dodala bih jos i H&M koji ima bas povoljne cene i van snizenja. Mnogo su im nize cene nego recimo u ZARI, MARKS&SPENCER-u, BERSHKI ( odnosi se na period kada snizenja nisu aktuelna).

JUMBO naravno ne bi trebalo propustiti. To je decja robna kuca, ali ima i dosta sezonskih stvari i stvari za kucu.

SPRIDER je jedna od vecih radnji gde ja volim da kupujem garderobu. Imaju uvek nekih snizenja, ali kada su ona zvanicna, onda mozete za malo novca kupiti brdo garderobe. Imaju odeljenje sa muskom, zenskom i decjom garderobom. Moj muz vec par godina kupuje iskljucivo tamo farmerice, bluze i letnje majice. Prezadovoljni smo kvalitetom.

Izmenjeno (Stevanovic)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo jedne dobre mape Soluna. Jedina mana je sto je na grckom, ali nije tesko da se pronadje bilo sta, jer nazivi trznih centara uglavnom pisu latinicom.

http://wikimapia.org/#lat=40.5642205&l...mp;l=14&m=s

Postavila sam link od dela Soluna od centra ka aerodromu.

Sto se tice cena, tacno je da kada nisu snizenja cene i nisu bas extra povoljne.

Letnje snizenje pocinje obicno od 15. jula i traje sve do kraja avgusta ( kada su cene i najnize).

Izuzetak je , kao sto rece i Oleg, MEGA OUTLET u kome su cene iste cele godine, tj. kod njih nema snizenja, jer cu im cene vec snizene. Dodala bih jos i H&M koji ima bas povoljne cene i van snizenja. Mnogo su im nize cene nego recimo u ZARI, MARKS&SPENCER-u, BERSHKI ( odnosi se na period kada snizenja nisu aktuelna).

JUMBO naravno ne bi trebalo propustiti. To je decja robna kuca, ali ima i dosta sezonskih stvari i stvari za kucu.

SPRIDER je jedna od vecih radnji gde ja volim da kupujem garderobu. Imaju uvek nekih snizenja, ali kada su ona zvanicna, onda mozete za malo novca kupiti brdo garderobe. Imaju odeljenje sa muskom, zenskom i decjom garderobom. Moj muz vec par godina kupuje iskljucivo tamo farmerice, bluze i letnje majice. Prezadovoljni smo kvalitetom.

Za H &M imam adresu . Imam za klinca dosta njihovie garderobe i odlican je kvalitet, pogotovo sto nasledjujemo od klinca moje sestre koja je u svetskoj,stvrcicce izgledaju kao da nikada nisu nosene.

Gde se nalazi Spider? I ja sam prezadovoljna sa njihovim stvarima!

Stalno smo uzimali od nekih ljudi koju vuku garderobu, bas bi volela da odem do radnje.

Putujemo 01.07 pa se nadam da cu zateci nesto povoljno.

Hval :cool:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo jedne dobre mape Soluna. Jedina mana je sto je na grckom, ali nije tesko da se pronadje bilo sta, jer nazivi trznih centara uglavnom pisu latinicom.

http://wikimapia.org/#lat=40.5642205&l...mp;l=14&m=s

Postavila sam link od dela Soluna od centra ka aerodromu.

Sto se tice cena, tacno je da kada nisu snizenja cene i nisu bas extra povoljne.

Letnje snizenje pocinje obicno od 15. jula i traje sve do kraja avgusta ( kada su cene i najnize).

Izuzetak je , kao sto rece i Oleg, MEGA OUTLET u kome su cene iste cele godine, tj. kod njih nema snizenja, jer cu im cene vec snizene. Dodala bih jos i H&M koji ima bas povoljne cene i van snizenja. Mnogo su im nize cene nego recimo u ZARI, MARKS&SPENCER-u, BERSHKI ( odnosi se na period kada snizenja nisu aktuelna).

JUMBO naravno ne bi trebalo propustiti. To je decja robna kuca, ali ima i dosta sezonskih stvari i stvari za kucu.

SPRIDER je jedna od vecih radnji gde ja volim da kupujem garderobu. Imaju uvek nekih snizenja, ali kada su ona zvanicna, onda mozete za malo novca kupiti brdo garderobe. Imaju odeljenje sa muskom, zenskom i decjom garderobom. Moj muz vec par godina kupuje iskljucivo tamo farmerice, bluze i letnje majice. Prezadovoljni smo kvalitetom.

:unsure:

E izvini, zaboravih da te pitam da li mozda znas adresu tj ulicu gde je Spider radnja, a ako ne barem lokacija. I jos jedno pitanje? Pored Jumba koji je tamo blizu Ikea-e, da li znas gde se nalaze jos dve radnje bas u Solunu i da li su vece tj da li se razlikuju od ove?

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znam kako je, ja jedno od 3 god.

Sto se tice parfema , ne znam sta da ti kazem,

Ali...

OBAVEZNO idite u JUMBO Decija robna kuca , od bebe do skolarca , oprema, garderoba, igracke(veruj mi deca se nece smoriti) pribor za skolu......... i to po mnooooogo nizim cenama. Npr ja sam proslog sep. klincu kupila fenomenalan dzemper za 10€ , onda trenerke, majice-peri deri.... farmerkr, carapice disney za 2€ jos uvek citave . Imas jedan na 3-4 semaforu desno posle Ikeje, I na tom potezu ti je Outlet.

Tu je i Cosmos, trzni centar , veci od Delte poprilicno, mislim da ima i bazen. :cool:

Bila sam i u Cosmosu i u Ikei, ali se ne secam Jumba. Molim te da mi objasnis sta znaci ovo na 3-4 semaforu...da li je to gledano od Soluna prema Halkidikiju ili obrnuto?

Do kog uzrasta od prilike moze da se nadje garderobica u Jumbu, moje najmladje dete ima 10 god pa reko`da l vredi da svracam...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bila sam i u Cosmosu i u Ikei, ali se ne secam Jumba. Molim te da mi objasnis sta znaci ovo na 3-4 semaforu...da li je to gledano od Soluna prema Halkidikiju ili obrnuto?

Do kog uzrasta od prilike moze da se nadje garderobica u Jumbu, moje najmladje dete ima 10 god pa reko`da l vredi da svracam...

Super, posto znas gde je Ikea, znaci kako dolazis od Hlkidikija prema ikei, tako nastavljas pravo, prema gradu. Prodjes Fordovo prestanistvo (sve se to nalazi sa desne strane), i Mega Outlet koji je tik uz Forda i na (e sad ni suprug ni ja nismo sigurni-mislili smo da je 3-ci semafor ali mozda i nije) 4 ili cak 5 , skrenes desno. Ono sto je uocljivo je da se na samoj raskrsnici nalazi plac sa automobilima i ta ulica u koju skrenes nije jednosmerna .Isto je onako malo krivudava kao za Cosmos. Bitno je drzati desnu stranu puta.

Slobodno, posto semafori nisu bas uskladjeni , onako iz auta pitaj za Jumbo, svi su OK i recice ti. Ovih dana , prijatelji nam se vracaju, pa mogi da kod njih potvrdim ili da ti ja javim kada se vratimo oko 18.07!

Sto se tice sadrzaja Jumba. Imas garderobu od novorodjenceta, pa do , misli jedno 10-12 god. (moj mali ima tek 3 pa mi nije bas trebalo za mnogo stariju decu) Imas igracke, pribor za skolu(bilo krajem avg.) , tricikle, bicikle, automobili na baterije. Par gondola sa stvarcicama za kucu....Ma svasta.

Nadam se da sam ti bar malcice pomogla.

:rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Oleg

hvala na odgovoru, moj muz se odlicno snalazi u Solunu i kaze da sada zna gde je, ali vec nastaju muke. Ja samo dodajem na `spisak` radnje i robne kuce gde sve treba otici, pa mi vec prebacuje da plazu necemo ni videti... ;)

U svakom slucaju, cekam tvoj izvestaj kad se vratis, ja idem 25.7. tako da cu dobiti, nadam se, sveze informacije...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za H &M imam adresu . Imam za klinca dosta njihovie garderobe i odlican je kvalitet, pogotovo sto nasledjujemo od klinca moje sestre koja je u svetskoj,stvrcicce izgledaju kao da nikada nisu nosene.

Gde se nalazi Spider? I ja sam prezadovoljna sa njihovim stvarima!

Stalno smo uzimali od nekih ljudi koju vuku garderobu, bas bi volela da odem do radnje.

Putujemo 01.07 pa se nadam da cu zateci nesto povoljno.

Hval :cool:

jel mozes da napishesh koja je adresa i neki orijentir kad se dolazi iz Beograda

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jel mozes da napishesh koja je adresa i neki orijentir kad se dolazi iz Beograda

Ako si mislila na H & M, adresu sam saznala sa foruma i prvi put cu ici ove godine. Adresa je Agias Sophie`s 11.

A i ja bi volela da saznamgde je to otprilike.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Oleg

hvala na odgovoru, moj muz se odlicno snalazi u Solunu i kaze da sada zna gde je, ali vec nastaju muke. Ja samo dodajem na `spisak` radnje i robne kuce gde sve treba otici, pa mi vec prebacuje da plazu necemo ni videti... ;)

U svakom slucaju, cekam tvoj izvestaj kad se vratis, ja idem 25.7. tako da cu dobiti, nadam se, sveze informacije...

Isti slucaj

Imam i Cerfur( valjda sam malo potrefila) a nisam sigurna kako se pise. To saznajem ovih dana. Tamo je najbolje i najeftinije maslinovo ulje(jestivo)Kanta 5kg Mi smo se prosle godine podelili. Nas par je obilazilo Ikeu a njih par Cerfur, tako da ne znam tacno gde je

E mogu li ja da budem malo bezobrazna pa da provirim u tvoj spisak, cisto da mi nesto ne promakne :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

H & M

Ulica Agias Sophie`s je tacno pored istoimene crkve i proteze se prakticno od Cimiski ulice pa ide uzbrdo i preseca i Ignjaciju, evo mape na kojoj je crkva obelezena brojem 41 a levo od crkve na mapi je ulica.

sol.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako si mislila na H & M, adresu sam saznala sa foruma i prvi put cu ici ove godine. Adresa je Agias Sophie`s 11.

A i ja bi volela da saznamgde je to otprilike.

da misliO :P sam bash na to...hvala na adresi. Trebalo bi da GPS nadje to bez vece muke :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905068
    Ukupno poruka