NatasaV

Shopping u Grckoj

1010 poruka u ovoj temi

Ako sakate da mi kažete koga počnuvaat Božićnite popusti vo Solun

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pocinju popusti u Solunu!!! :D:D:D

od 15/01-29/02! Pozurite! Ja vec pravim spiskove!! B)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

AJd malo blize o tom outletu, gde se nalazi pored cosmosa ili gde vec

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako kupim neku veliku igračku detetu, tipa kućicu za dvorište, da li se na to plaća carina i koliko? Falaaa! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako kupim neku veliku igračku detetu, tipa kućicu za dvorište, da li se na to plaća carina i koliko? Falaaa! :)

Zavisi koliko si simpatican cariniku.Mi smo prosle god. pola Grcke doneli u prtljazniku i nista nismo platili.A nase prijatelje je ogulio za mnogo manje prtljaga.Srecno!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako kupim neku veliku igračku detetu, tipa kućicu za dvorište, da li se na to plaća carina i koliko? Falaaa! :)

Nema potrebe vise bilo sta kupovati tamo, prosla su ta vremena, a i ovde sada ima svega toga, pa i vise... Dakle, rizik bez pokrica...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A kakav je free shop Evzoni? Neko mi je napisao da su se isfusarili i da su kao kineska prodavnica. Ima li neko drugacije misljenje? Konkretno me interesuju satovi i naocare za sunce. Vredi li svracati?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto se satova tice mozda i nadjes nesto za sebe.od suncanih naocara prosle godine nije bilo takoreci nista.ima gomila parfema,nesto hrane(koju je po meni glupo kupovati u free shopu),pljuge,zanimljiv izbor pića,nesto sportske odece i obuce i tako to.standardno.u svakom slucaju ti je uz put pa zasto ne svratiti sem ako nije neka guzva kao nama proslog leta u pola tri ujutru desetak autobusa i pun parking putnickih vozila i svi unutra.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A kakav je free shop Evzoni? Neko mi je napisao da su se isfusarili i da su kao kineska prodavnica. Ima li neko drugacije misljenje? Konkretno me interesuju satovi i naocare za sunce. Vredi li svracati?

Ne.Za satove i naocare ne vredi svracati.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima ponesto - ali, nista nije jeftinije nego u radnjama tamo, niti kod nas - BUKVALNO...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imate Svarovski nakit po pristupacnim cenama i ah..., parfeme koji su jevtiniji nego kod nas.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imate Svarovski nakit po pristupacnim cenama i ah..., parfeme koji su jevtiniji nego kod nas.

Pa nešto se baš ne sećam tako! Armani Mania je bila 10 evra skuplja nego kod nas,a i ostali koje sam gledao! Prošle godine je bilo povoljne Lorealove kozmetike i za momke i za devojke! Satovi i nisu bili jeftini,ali je moglo da se nađe nešto i zanimljivo! :D

Npr. alkohol je bio potpuno neisplativ, metaxu i bejlis sam manje plaćao na Krfu i u Paraliji nego u tom šopu!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U maju kada sam bila, Elizabeth Arden, Velvet, mogao se kupiti za 28 evra, a Davidoff Echo Woman za 45. Inace, parfeme volim da kupujem u inostranstvu jer ovde nikad nisam sigurna, bez obzira na novac, sta zapravo kupujem.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne kažem da je nemoguće,ali ja sam uglavnom išao krajem juna i početkuom jula i nikada se nisam oduševio cenama parfema!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala! Pa grehota je ne svratiti :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    27008
    Ukupno tema
    905816
    Ukupno poruka