Guest Pedja

Pomozite mi da izaberem destinaciju

2132 poruke u ovoj temi

Hvala i Vama ....bas mi znaci svaka sugestija onih koji poznaju Neos. .

Izmenjeno (jekic)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Inace lanac marketa Marinopoulos (koji je na Paradiso plazi) je bankrotirao, nema jos informacija od ove godine da li je neki drugi lanac preuzeo market i naravno sta ce biti do sledece.

Najveci market u Neosu je Masutis na magistrali ka Toroniju i on je par km od grada

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li onda predlazete neko drugo mesto...moze i van Sitonije ko sto rekoh

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Iskreno ne bih da ih nosim. Da li je onda neko drugo mesto boli izbor.. ili mozda da odustanem od Sitonije. Mozda neko drugo mesto sa peskovitom plazom zbog dece. A da nije u Olimpskoj regiji. Mozda previse trazim    ....

 

Nikiti, Toroni, Vurvuru, Sarti, Kalamitsi, Ormos Panagias (Trani Amouda), Metamorfozis (vazdusna banja, deciji kampovi, decije igraliste, park) na Sitoniji

Limenas, Skala Rachoni, Pachis, Potos...na Tasosu ima jos dosta peskovitih plaza na kojima ima smestaj, ne mogu svih da se setim

Izmenjeno (Igor Lukač)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kad su vec neka mesta "na stolu" da li bi za taj uzrast dece (znaci, bez uzbrdica, peskovita plaza itd) bolje bio Tasos, Nikiti ili stari dobri Nei Pori (da me ne cuje suprug da ponovo pominjem NP :) hihihi )

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala . Pogledacu predlozena mesta

 

 

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Da li onda predlazete neko drugo mesto...moze i van Sitonije ko sto rekoh

 

Ja sa dvoje dece evo vec 3x put idem u Metamorfozis. Videcemo kako ce biti ovaj put, prva 2x bilo je super, ali tad smo bili samo sa jednom cerom

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo sa decom bili samo ove godine u Stavrosu

Na Tasos smo isli suprug i ja dok ih  nismo dobili

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

E baš si me utešio :kmeee:

Razmišljala sam o Tasosu zapravo, al muž me nešto koči sa tim ostrvima, sve mu je daleko, za šta god da ga pitam a uvek uplatimo čim izadju cenovnici, već krajem oktobra, početak novembra, i to mi se nešto brzo približava a ja još ništa nisam našla... Sad će i Neos pa ću onda ceo Avgust biti u toj priči za detaljnije planiranje puta, i imam osećaj da ću tako nešto zbrzeljati i zeznuti se (kao prošle godine sa Leptokariom nakon Halkidikija, šta mi je to trebalo sam Bog zna...) :zid:

Tasos nije daleko, ni Evija..Mozete da se smestite u Edipsosu, a da idete u Neos Pirgos ma plazu,

Pelion nije daleko :-), ja tek treba da idem, ali svi sa teme su odusevljeni :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Kad su vec neka mesta "na stolu" da li bi za taj uzrast dece (znaci, bez uzbrdica, peskovita plaza itd) bolje bio Tasos, Nikiti ili stari dobri Nei Pori (da me ne cuje suprug da ponovo pominjem NP :) hihihi )

Ja bih Nei Pori izbegla ne znam zasto ali me ne privlaci. Nisam bila nego na osnovu fotografija ,komentara...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Samo Sitonija...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ja bih Nei Pori izbegla ne znam zasto ali me ne privlaci. Nisam bila nego na osnovu fotografija ,komentara...

 

Nisam bila na Sitoniji, ali mi je NP za klince tog uzrasta super (ne kazem da nema bolje :) )

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

samo Sitonija, Amuljani, Tasos, Skijatos, Krf, Lefkada...ko voli nek izvoli i ko moze da vozi do 12 sati

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

a Nikiti vs. Tasos?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

gde na Tasosu? Nisu sva mesta bolja od Nikitija

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905064
    Ukupno poruka