GDIN

Tasos-opšta tema

1086 poruka u ovoj temi

Puno vam HVALA Mnostvo korisnih saveta i predloga...
Idem sa porodicom, pa mi se cini da je Tasos dobra destinacija. Kad vec ne moze u Portugal ili na Kubu... Ah Je l" bio neko od vas tamo?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Joj meni taj golden beach bas seljanija nešto poput paralije(iako nisam nikad kročio) 

Nema slicnosti.

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Puno vam HVALA Mnostvo korisnih saveta i predloga...
Idem sa porodicom, pa mi se cini da je Tasos dobra destinacija. Kad vec ne moze u Portugal ili na Kubu... Ah Je l" bio neko od vas tamo?

Tasos jeste dobar..Pronacicete nesto sto vam se svidja..Licno volim skrivena divlja mesta i uvale...Zato je meni na Tasosu najlepsa plaza Vathi.. Golden plaza je lepa u lepom okruzenju..Blizu je prelepo selo Panagia koje obavezno treba obici..Za ljude sa malom decom dobar izbor je i Paradizo plaza. ;Meni se svidela....Mermerna plaza je za plivacko uzivanje i za slikanje.. Za lezanje i suncanje i nije bas posto nema hlada, kamen se pregreje a belina i vrelina udare u oci i glavu..Lepa je Carnagio u Limenasu..Za uzivanje u zalasku Sunca..

Ako volite urbane plaze lepa vam je La Skala...Ako zaplivate levo i desno naicicete na lepa mesta.Posebno desno gledano ka moru...Na Tasosu ne vredi biti samo na jednom mestu..Uostalom kao i na svakom ostrvu..Tasos je ceo 100 km. Zbog toga ga smatram lepim i udobnim..A ako poredimo sa jonskim ostrvima..Pa tesko je konkurisati prelepom triu  Kefalonija, Lefkada i Krf...To je posebna prica...

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozdrav svetski putnici,

 

Kakvo misljenje imate o delu Tasosa pod nazivom "Hrisi Amudija"?

 

Hteli bismo ove godine da odemo pa da se raspitamo o sadrzaju i kvalitetu :)

Po meni veoma lep deo Tasosa.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

poceo sam da razmisljam o Tasosu da provedem odmor ove godine tamo, shaljem mejlove direkno na vlasnike evo vec 20 i najeftiniju ponudu dobio sam 45e od noc za krajem avgusta i jos dvoje po 50e a svi ostali rekli su mi po 70, 100 itd

vi sto ste bili skoro na Tasosu pa mozda znate dali su ove cene normalne za tamo ili ove godine skacile toliko?

ovo su cene za dvoje odrasle i vecina su studija a ne apartmani

Izmenjeno (123456789deset)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Чини ми се да за август, фул сезону, нигде и не можеш проћи пуно јефтиније... Бар сам ја тако стекао утисак чачкајући аирбнб у тренутцима доколице...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

radi se o 28 ili 30 avgusta 

mnogo kazu 110 u avgust a 80 sept

evo sad vidim da i na bukingu cene se krecu od 40e pa nagore 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tasos je dosta skup, ali po mom skromnom misljenju vredi ga posetiti, autom, jer ima prelepih plaza i predela za uzivanje. Mi smo dva puta bili, i sigurno cemo ga barem jos jednom posetiti. Gledaju cene smestaja, dosta je poskupeo, ali sve sto vredi obici je uglavnom skuplje. A poredjenje Paralije i Golden beach-a nema veze sa vezom, ko d... i oko ?.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gde bi mi preporucili da trazim smestaj, moze i @Apis mi pomoci jer  nekako mu verujem :rolleyes:

moze mi preporuciti i neke vile, hteo bi da bidem do more

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam prvi put bila u Pefkariju Sofi house vila se zove, pristojna sasvim, mesto je pored Potosa (bitno za snabdevanje), nije u prvom redu do mora, blizu plaze jeste. Drugi put u hotelu Potos u Potosu, isto nije na plazi. Treci put sam planirala istocnu obalu i to Skalu Potamiju, ali nisam nasla povoljan smestaj pa sam odustala. Ne znam koji su ti uslovi za odabir, meni je zbog male dece bitno snabdevanje i plaza dobra za klince, a kad sam bila sama sa muzem dolazilo je svasta u izbor, nije mi snabdevanje bilo bitno. Ako ti je onaj smestaj za 45 evra na plazi, onda nije tako skup. Na sajtovima za izdavanje mozes odabrati trigere za pretragu pa pogledati sta se izdaje na plazi i po kojoj ceni. Limenarija je slatka, ali nema lepu plazu u mestu (osim Tripitija) koji je malo izvan mesta. Potos nema neku plazu, ali je blizu bas lepih plaza. Limenas je ok, ima lepih plaza u blizini. Opet, ne znam sta vam je bitno od uslova pa tek tako pisem. Skala Potamija i Golden beac su po meni lepi, ali smestaj je bas skup. Smestaja (lepog) da bude na plazi, ima bas dosta, ali cenovno je za barem 10 evra po noci skuplji od smestaja u sledecoj ulici do plaze.

Ne znam sta volite (mirna mala ili veca, urbanija mesta, pesak, sljunak na plazi, brz ulazak u dubinu ili dug plicak, istocnu ili zapadnu poziciju, da li dolazite autom ili cete biti vezani za to mesto u slucaju dolaska autobusom) to su sve bitne stavke za preporuku mesta za letovanje. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ми смо све три године летовања на Тасосу били у вили Сониа(Соња) у Потосу... Мада тамо имају само четворокреветне апартмане... И није баш близу мора, нема неко двориштеали с обзиром да смо били колима и да нисмо имали деце, то нам није играло улогу... А однос цена/услуга је био међу најбољима на острву, јер смо заиста неке смешне паре давали за четворокреветни дуплекс апартман...

Е сад што рече Бебана, зависи шта ти је приоритет у односу на то бирај место и смештај... Ми ћемо следеће године, ако Бог да опет на Тасос, али у већем броју, па ћемо прво пробати неку кућицу на Голден Бичу(скала потамија) наћи, ако не, мени су скроз привлачна села у унутрашњости и њихови смештаји (Маријес, Теологос, Казавити), дупло су јефтинији, а ако имаш кола, тих 10ак, 20 километара удаљености од мора ништа не значи... А ноћи су хладније, пријатније, и мир и тишина су нестварни...

Тако да види шта ти је битно, и истражуј, наћи ћеш нешто и нећеш погрешити 99%, јер ако идеш колима без деце, смештај би требао да ти је најнебитнија ставка

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li nekih informacija za trajekt? Mi treba da idemo 21.6.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Limenas....da ne moras uvece da se cimas oko trazenja parkinga.....samo tamo nema za 40e do mora

Ја се у Потосу за 3 године ниједном нисам исцимао за паркинг... А и велика већина вила има своје паркинге... Мени је Лименас екстра, али због близине врхунских плажа...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ja sam prvi put bila u Pefkariju Sofi house vila se zove, pristojna sasvim, mesto je pored Potosa (bitno za snabdevanje), nije u prvom redu do mora, blizu plaze jeste. Drugi put u hotelu Potos u Potosu, isto nije na plazi. Treci put sam planirala istocnu obalu i to Skalu Potamiju, ali nisam nasla povoljan smestaj pa sam odustala. Ne znam koji su ti uslovi za odabir, meni je zbog male dece bitno snabdevanje i plaza dobra za klince, a kad sam bila sama sa muzem dolazilo je svasta u izbor, nije mi snabdevanje bilo bitno. Ako ti je onaj smestaj za 45 evra na plazi, onda nije tako skup. Na sajtovima za izdavanje mozes odabrati trigere za pretragu pa pogledati sta se izdaje na plazi i po kojoj ceni. Limenarija je slatka, ali nema lepu plazu u mestu (osim Tripitija) koji je malo izvan mesta. Potos nema neku plazu, ali je blizu bas lepih plaza. Limenas je ok, ima lepih plaza u blizini. Opet, ne znam sta vam je bitno od uslova pa tek tako pisem. Skala Potamija i Golden beac su po meni lepi, ali smestaj je bas skup. Smestaja (lepog) da bude na plazi, ima bas dosta, ali cenovno je za barem 10 evra po noci skuplji od smestaja u sledecoj ulici do plaze.

Ne znam sta volite (mirna mala ili veca, urbanija mesta, pesak, sljunak na plazi, brz ulazak u dubinu ili dug plicak, istocnu ili zapadnu poziciju, da li dolazite autom ili cete biti vezani za to mesto u slucaju dolaska autobusom) to su sve bitne stavke za preporuku mesta za letovanje. 

idem sa autom, plaza i nije toliko bitna ok ako ima branove to je plus, plan je da je blizu mora smestaj, obilazio po jednu plazu a hteo bi da se vratim za rucak pa onda posle odmora da uzivam tu ispred vile a i bi mogao da pecam :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka