Ton_majstor

Аутобусом на Тасос

76 poruka u ovoj temi

Uzeli karte preko Sabre, kazu imaju Barbados buseve. Videcemo...

I ja. Puno puata sam išla sa njima, uvek Barbados, sve je dobro funkcionisalo (osim vodiča). Takođe Barbadosom sam išla i zimus u Alpe, odlični su, meni je najbitnija bezbednost i čini mi se da sus tvarno dobri vozači.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo se sad vratili, isli smo preko Lui travela, autobus horor, agencija jos veci horor,NIKAD VISE,pametno si uradio, jedino sto mogu da ti kazem da nas je Argus sisao na svim pauzama, stigli su 2 sata pre nas a krenuli smo u isto vreme,nasi kumovi su bas Zadovoljni, a isli su sa Argusom!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moze li neko da mi kaze koliko se sati putuje do Tasosa busom? I je li se trajekt ceka satima...ili..Hvala :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

prosek 16-17 sati

agencije gledaju da dođu malo pre polaska trajekta (max 1h) tako da se ne čeka mnogo...Eventualno ako se desi da je gužva pa se čeka drugi trajekt

Izmenjeno (lssah)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ми до доле никада нисмо путовали дуже од 13-14 сати (УКУПНО, а рачунајући српско време). На трајект смо увек улазили одмах, малтене чим аутобус уђе у луку.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pre nedelju dana smo dosli sa Tasosa.Na tamo putovali 14 sati,zbog nepredvidjenih zadrzavanja na granici (jedna porodica je morala da napusti autobus posto je detetu istekao pasos),pa je bilo cekanja.U povratku putovali znatno krace i stigli za 11 sati.Putovali sa Argusom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Iz kog grada ste putovali na Tasos?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E,pardon to nisam napisala,iz Nisa.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prekjuce smo se vratili sa Tasosa, isli sa Argusom. Do tamo smo putovali nesto manje od 15 sati zato sto smo naleteli na veliki pozar i dugo cekali na autoputu i samim tim su Makedonci napravili guzvu na granici. Nazad smo putovali nekih 14 sati sa uracunatim stajanjem na obe makedonske granice po sat i po. Nasu i grcku granicu smo u oba pravca prelazili za max. 20 minuta, samo Makedonci vecito prave neku guzvu!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jutros stigli iz Potosa. Imali prevoz preko Sabre, Barbados autobusi. Bilo je sve ok, zadovoljna sam. Putovali iz Bg-a do Potosa 15 sati i isto toliko u povratku. Na trajektima nema guzve, ukrcavali smo se odmah.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jedino je Eta tours bila sr **** :hahaha: :hahaha: :hahaha::sorry:

Biljana, kakvo je bilo iskustvo sa Eta tursom? Prinuđeni smo da kupimo karte ili kod njih ili da vidimo preko agencije Kompas iz NS-a, pošto nam jedino njihovi termini odgovaraju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jutros sam se vratio sa Tasosa, putovali smo Barbados autobusima. Sve je bilo ok, imali smo i srecu da bus nije bio pun pa smo se sirili na dva sedista. Putovali smo u oba smera oko 15 sati (sa minimalnim sadrzavanjem na granici), standardno rasporedjene pauze.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

"Пертла" јавила данас да се сутра креће у пола осам увече, значи касније него што је заказано и вози "Еуролинес" (Ласта?, двоспратни бус.

Брине ме кашњење, радује ме превозник.

Izmenjeno (Ton_majstor)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ajd, ti se nama lepo provedi, a dal si pravio stiskavac busu - pričaćeš kad se vratiš...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905068
    Ukupno poruka