Saphira

Hotel Sonia Village, *** Gerakini

10 poruka u ovoj temi

Interesuju me mišljenja o ovom hotelu. Da li ste letovali tamo ili nako od ljudi koje poznajete i kakvi su utisci?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio ove godine ovde?

Ili makar prosle pa da napise nesto

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kao i za svako drugo mesto tako i za gerakini i soniu cuces razlicita misljenja.Ukusi su razliciti zar ne.hotel kao hotel moze da prodje odprilike odnos cena i kvaliteta je realan kao i hrana onako ni da ostanes gladan ni da se nesto odusevis.losa strana hotela je gazda koji se po ceo dan sepuri po istom kao curan.kao da je vlasnik hiltona.cene na hotelskom bazenu je druga stvar koja se barem meni nije svidela kao ni kvalitet pica.espreso im nije bio toliko los.cena pice ili bolje receno parceta pice je 5 evra tako da i od te opcije bezi sto dalje.hotelska prodavnica je mesto koje je skupo lo sami djavo a uglavnom imas da kupis ono sto ti ne treba.smrad kalizacije je konstatan a najbliza prodavnica je daleko ako se ide peske bez kola ne pomisljaj na odlazak u prodavnicu.hotelska plaza po meni je takodje losa puna nekih kamencina u vodi a i cudna je boja vode nekako vuce na braon.Sam gerakini nije nista posebno jedna ulica par prodavnica par taverni i to je to.moje skromno misljenje je da za te pare moze da se nadje mesto mnogol lepse za odmor

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prosle godine (sredina jula) sam sa suprugom i cerkom (tada 4 godine) letovala u hotelu Sonia Village. S nama je bio i par s dvoje dece (tada 2,5 godine i beba od 10 meseci). Hotel je ok. Hrana je bila ok, veliki izbor jela za dorucak i veceru, ali skoro svakog dana isto. Nama to nije smetalo. Za dorucak je uvek bilo kuvanih jaja, pecenih jaja, virslica, salame, salata, medica, dzemica, pahuljica, nekih ukusnih patispanja koje smo mi deci davali za uzinu...ne secam se vise cega. Za veceru je bilo bar tri vrste corbe, tri vrste mesa, priloga, gomila salata, voca, kolacica. Za svaciji ukus po nesto. Mi smo bili zadovoljni, deca su jela, sto je najbitnije. U hotelskom restoranu je postojao neki decji meni za rucak koji smo mi kupovali nasoj cerki i kostao je 2,5 e. Mogao si da biras tri-cetiri vrste jela: spageti, pizza, musaka i neke kobasice. Nije bilo lose, ali naravno, nije ukusno kao da ja spremam. Plaza je mala, onako. Hotel ima svoje lezaljke - platis 3 e dnevno za dve lezaljke i suncobran, dobijes kljuc. Mi smo par puta pokusali da rezervisemo, ali su stalno bile rasprodate, a nikad nikog na njima nije bilo, po neki gost hotela. Mi smo uzimali lezaljke kafica koji se nalazio pored, klasika, dva pica i lezaljke gratis. Voda je smedjkasta, ali topla i cista sto je nama odgovaralo jer nasa cerka ne izlazi iz vode. Sve u svemu, nama je bilo super jer su nam deca bila zadovoljna, nista im nije smetalo, nismo brinuli da li ce se prehladiti ili nagutati prljave vode. Za cene na bazenu ne znam, jednom smo bili na bazenu. Hotel ima veliku i lepu terasu s pogledom na more na kojoj svako vece ima neka animacija za decu i posle za odrasle. Decja animacija je stalno ista, ali nasoj devojcici to nije smetalo. Jedino sto me je iznerviralo je sto su mi prodali neki buckuris umesto coca-cole. Cak smo se i pubunili, ali su oni objasnili da je to, kao iz automata, mozes misliti...Sobe se ciste svakog dana, koliko se secam i peskire menjaju svakodnevno, ali nisam sigurna, vec sam zaboravila. Svaka soba ima lepu terasu s pogledom na more.Sve u svemu, nama je bilo lepo i preporucila bih hotel svakom. Gerakini je malo mesto, hotel je nekih 2 km od centra. Nista specijalno, ali ako ides s decom, kao sto smo mi, nista nam nije ni trebalo. Da, hotel ima parkic u kojem su se nasa deca igrala. Nama je bilo bitno da nam cerkica bude zadovoljna i da za nju ima sadrzaja koji ce njoj biti zanimljivi. Isli smo par puta uvece u Nikiti i Metamorfosis, bili na Lagomandri...ali deci ne znaci nista da li je ova ili ona plaza, bitno je da sto pre ulete u vodu i zabavljaju se

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Razmisljamo se da uplatimo ovaj hotel znacilo bi mi svako iskustvo odustali smo od Assa Marisa.

Hvala puno

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobro je što ste odustali od Assa Marisa. Tamo je stalno vetar, talasi i dosta je otpada u moru. Barem tokom avgusta meseca. Lično nisam bio smešten u tom hotelu ali neki od mojih drugara jesu i nisu zadovoljni hranom, čistoćom itd...

Sa druge strane, jedne godine (pre 4 ili 5 godina) bio sam u Sonji i nemam ništa lepo za nju da Vam kažem. Postoji već tema na forumu o Sonji gde sam sukobio mišljenje sa nekima u vezi tog hotela. Mislim da nije za preporuku.

ps: tog leta sam posle letovanja u Anthemus See hotelu ostao još pet šest dana u Sonji. Možda je i to bili presudno da se šokiram hotelom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Antemus See i Sonia village tesko mogu da se uporede, tako da je logicno da ces posle hotela sa 5* biti razocaran boravkom u hotelu 3*. Da li mozes da navedes sta je to sto te je razocaralo u hotelu kako bi Sally, a i ostali koje interesuje ovaj hotel znali sta da ocekuju?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905068
    Ukupno poruka