sonepop

Vila Zevs Ipsos

23 poruke u ovoj temi

Ako je neko letovao u vili Zevs u Ipsosu ili poznaje nekoga ko je tamo odsedao ili makar prošao pored ove vile neka napiše svoja iskustva...post-31091-0-85431700-1338973646_thumb.j

Uplatio sam aranžman u ovoj vili sredinom avgusta preko Argusa ! U agenciji mi kažu da sa njom sarađuju već 5 ili 6 godina i da imaju pozitivna iskustva. Još mi kažu da su im smeštajni kapaciteti na Krfu upravo najveći u ovoj vili što znači da je u proteklih nekoliko godina dosta putnika iz Srbije letovalo upravo u njoj ! Ajde ko šta zna nek napiše pa ako je neka kataklizma da na vreme odustanem :nesvest:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam 2008. godine bila smeštena u ovoj vili. Utisci su pozitivni. Dakle, nije u pitanju luksuz, već jednostavna soba, ali je sve čisto, i sobe su opremljene sa neophodnim stvarima. U stvarnosti izgleda upravo ovako kao na slici koju si postavio. Mi smo imali sobu sa odvojenim krevetima. Ja sam bila zadovoljna i nisam imala primedbe.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jelena hvala puno na ovim informacijama, upravo ono što sam želeo da čujem ! Još samo ako ti nije teško mi reci da li ima sopstveni parking pošto idem svojim autom ? :thankyou:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sama vila nema parking, ali na ulici ispred može da se parkira, kao i na praznom prostoru pored kućice koja se nalazi preko puta vile, a deo je nekog igrališta. Na slici je crvenom bojom obeležena vila, a plavom taj prostor koji može poslužiti kao parking. Nemoj brinuti, sigurno ćeš uvek imati mesto za parking.

zevs-1.jpg

Izmenjeno (jelenap.)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

SVAKA ČAST na ovoj slikovitoj pomoći !!! Srce si :cmok:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uplatio sam aranžman u ovoj vili sredinom avgusta preko Argusa ! U agenciji mi kažu da sa njom sarađuju već 5 ili 6 godina i da imaju pozitivna iskustva. Još mi kažu da su im smeštajni kapaciteti na Krfu upravo najveći u ovoj vili što znači da je u proteklih nekoliko godina dosta putnika iz Srbije letovalo upravo u njoj ! Ajde ko šta zna nek napiše pa ako je neka kataklizma da na vreme odustanem :nesvest:

Bio sam pre 3 godine u ovoj vili, smestaj kao smestaj je prosek, svakako ne luksuz neki, ali sasvim zadovoljavajuce i higijena i ostalo, bazen u okviru aparmana dobar, odrzavan, sveukupno bices zadovoljan sigurno...plaza je na nekih recimo 6-7 minuta laganog hoda, nema svoj parking ako planiras auto, ali ces se za parking mesto svakako snaci jer svi parkiraju na ulici.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

i mene zanima ova tema jer i ja letujem u ovoj vili u septembru, pa vas molim za sve informacije, unapred zahvalan

ps. imate jos slika o ovoj vili na sajtu agencije NITRAVEL, jer i oni rade tu vilu...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sve pohvale za vilu. Idem opet ove godine.... Ovu vilu rade Argus i Nitravel. Moj je savet da ( ako moze) trazite sobu koja gleda na bazen jer je u tim sobama prijatnije preko dana od onih koje gledaju na ulici. Sve je cisto, za svaku pohvalu. Imate sve od posudja sto vam je potrebno. Ako imate jos neku informaciju pitajte...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sve pohvale za vilu. Idem opet ove godine.... Ovu vilu rade Argus i Nitravel. Moj je savet da ( ako moze) trazite sobu koja gleda na bazen jer je u tim sobama prijatnije preko dana od onih koje gledaju na ulici. Sve je cisto, za svaku pohvalu. Imate sve od posudja sto vam je potrebno. Ako imate jos neku informaciju pitajte...

Jel imate mozda neke slike mesta ili smestaja da stavite?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sve pohvale za vilu. Idem opet ove godine.... Ovu vilu rade Argus i Nitravel. Moj je savet da ( ako moze) trazite sobu koja gleda na bazen jer je u tim sobama prijatnije preko dana od onih koje gledaju na ulici. Sve je cisto, za svaku pohvalu. Imate sve od posudja sto vam je potrebno. Ako imate jos neku informaciju pitajte...

Ovo mi je najbolja preporuka, čim se ti vraćaš tamo znači da je to ok :dance:

U suštini nisam izbirljiv uopšte, niti sam neko zakeralo ili cepidlaka i retko šta može da mi zasmeta toliko da bi mi uticalo na opšti utisak sa tog odmora ili iz tog mesta ili smeštaja !

Bitno je samo da je higijena ok i da gazde, vlasnici tih kuća (vila) nisu neki preterani smarači da me guše oko nekih sitnica pa da moram da se naduvavam nešto sa njima... Hvala vam svima na pomoći i odgovorima, ja kao što napisah putujem polovinom avgusta sa devojkom pa se možda i sretnemo tamo da podelimo neku flašu vodke ili više njih :hahaha:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gazda je ok. Videcete ga samo uvece oko 7 kad dodje da zatvori bazen. Ne komunicira uopste. Samo dobar dan i toliko. Sobe se ciste redovno. Neznam preko koje agencije idete, ali slike koje su na sajtu Argusa su istinite :-) Stvarno je vila cista i nema ni jedna zamerka. Osim onih apartmana koji gledaju na ulicu, jer je tu sunce citavog dana, ali sta da se radi... Imate 2 prodavnice bas blizu vile, koje su dobro snabdevene. Mada je najbolje otici do AB marketa u Ipsosu, Sconta u Dasiji i Lidl-a na Krfu. Najbolje je ici u Lidl... Ako Vas jos nesto zanima pitajte. Mogu da pisem do sutra o Krfu :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel imate mozda neke slike mesta ili smestaja da stavite?

nemam slike smestaja. pogledaj na sajtu argusa. imas 4 slike i to stvarno tako izgleda. a slike sa krfa pronadjite u MFT. Slike smestaja mozes da nadjes i na google. Idi na pretragu slika i kucaj vila zeus ipsos...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Milena, da li to znaci da bazen u ovoj vili ne radi od 7 uvece? nema nocnog kupanja? :(

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako ne radi posle 19h smor, ništa lepše nego kratko brčkanje pred spavanje posle ludog provoda :smajl:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne radi... Tesko da cete naci vilu u kojoj se mozete kupati posle 7... Zatvara se i stavljaju neka sredstva koja stoje cele noci pa ujutru samo pokupe bubice

Ako ne radi posle 19h smor, ništa lepše nego kratko brčkanje pred spavanje posle ludog provoda :smajl:

U Ipsosu se izlazi oko 1h posle ponoci i uglavnom se ostaje do 6,7... Taman se stize kad otvore bazen ;)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905067
    Ukupno poruka