Lint

NEA FOKEA

9 poruka u ovoj temi

Da li je neko bio smešten u Fokei ili bar zastao, proveo neko vreme tamo? Kakvi su vam utisci? Ne mogu ništa naročito da nađem, a zainteresovani smo da tamo letujemo, da nađemo smeštaj na licu mesta, bez rezervisanja. Da li ima smeštaja uz obalu? Ili smeštaja sa pogledom na more? Kako je koncipirano mesto? Mi bismo da idemo na plažu na Sani beach, pa nas zato interesuje Fokea.

Izmenjeno (Lint)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mi smo zainteresovani za smeštaj u Fokei, ali izgleda da niko nije proveo duže vreme tamo. Čuli smo i pročitali sve naj o Sani beach i sigurno ćemo ga posetiti. Mi idemo u Polihrono pa ćemo napraviti izlet barem jedan dan. Nadam se da će se neko javiti sa informacijama koje nam trebaju

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ništa od Fokee. Lepa plaža, sitan pesak, čisto, toplo more, smeštaj pored mora, sa pogledom....Ali je baaaš selo. Za uveče bi moralo kolima negde da se ide, a Kalitea je na par km, sa istim kvalitetima, a većim mogućnostima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko slao decu u kamp Skouras kod Nea Foke-e i kakvi su mu utisci?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

naši prijatelji iz Makedonije, već drugi put uzastopno I oduševljeni su.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ništa od Fokee. Lepa plaža, sitan pesak, čisto, toplo more, smeštaj pored mora, sa pogledom....Ali je baaaš selo. Za uveče bi moralo kolima negde da se ide, a Kalitea je na par km, sa istim kvalitetima, a većim mogućnostima.

Koj je taj smestaj gde ste bili i koliko ste placali...Jeste znam da je sleo al mi bi bas u selo ...:)))

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dali je neko letovao letos u Nea Fokei i dali neko moze da preporuci pristojan privatan smestaj

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kiwi hotel.savrsen.mi bili 10dana smesteni.cisto,novo,sa cistim bazenom i jako ljubaznim osobljem.ali smi isli svaki dan negde drugde na plaze i u obilaske.mesto je bas malo,a plaza onako.da se bucne,moze da posluzi.blizu je kalitea sa savrsenom plazom gde bi mogla biti 24sata:-))

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko skoro bio u Fokei ? Kakva je sada situacija kada je u pitanju smeštaj i plaža?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905064
    Ukupno poruka